Hello Ovocná přesnídávka s mangem a vitamínem C 10x190g

Značka: Hello Náš kód: 1219627

Hello Ovocná přesnídávka s mangem a vitamínem C 10x190g

Desiata vhodná od ukončeného 8. mesiaca s 85% ovocia. Neobsahuje chemické konzervačné látky, lepok ani arómu. Výrobok je sterilovaný. Celý popis

5.4

5,40 €

Náš kód: 1219627

Popis

Popis produktu

Ovocná desiata HELLO s mangom je plná výborné ovocné desiate v tradičnom balení. Pre Vaše deti od ukončeného 4. mesiaca. Ideálne ako rýchla a zdravá desiata s malou čarodejnicou a jej múdrym havranom Abraxas.

Zažite s nimi dobrodružstvá a maškrťte ovocnú desiatu HELLO s mangom.

Ovocná desiata v tradičnom balení 190g. Sklenená fľaštička sa znova uzatvárateľným twist off uzáverom (bezpečnostné prelis – vákuový znak uprostred viečka) a bezpečnostné fóliu cez uzáver. Jablká pochádza z tuzemských záhrad a sú zbierané v dobe najvyššej zrelosti.

Ovocie v Nivnici lisujeme a spracovávame už 50 rokov. Přesnídávky HELLO vyrábame na najmodernejších zariadeniach so systémom kontroly kvality a s použitím všetkých bezpečnostných prvkov ako napr. 3D röntgenov a automatických váh.

Skladujte v suchu pri teplote 0–25 ° C. Nespotrebované množstvo uchovajte v chladničke v uzavretom obale a spotrebujte do 24 hodín po otvorení.

Obsahuje 40% referenčnej hodnoty vitamínu C pre dojčatá a malé deti a 12,5% referenčnej hodnoty príjmu pre dospelých.

Ovocná desiata s mangom je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

Prirodzene bez lepku. Jemné pyré. Bez konzervácie a umelých farbív Kvalitná desiata s vyváženou chuťou Ovocný pretlak zmiešaný sladený pre vyváženú chuť, viď obal Ocenené národná značkou kvality potravín KLASA

Zloženie: Ovocie 85% hm. (Jablčná dreň 52% hm., Mangová dreň 33% hm.), Voda, cukor, modifikovaný škrob E 1422, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vhodné od od ukončeného 8 mesiaca
Typ príkrmu ovocné
Balenie sklo