TRUST Presanter Kazun

TRUST Presanter Kazun

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Bezdrôtový prezentér so zabudovanou batériou a funkciami ovládania programu PowerPoint. Pracuje s prijímačom USB, kompatibilný s Mac OS, dosah až 30 m. Červený laser ako ukazovateľ. Navyše má elegantné kovové telo a veľmi tenký dizajn. Celý popis
38,75 €
Vrátane RP a DPH
29,11 €
-24%
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100060134281

Popis

Presenter Trust Kazun

Prevezmite kontrolu nad svojimi prezentáciami a zachovajte ich pokoj a pohodu. Zariadenie Trust Kazun Presenter vám umožňuje vzdialene ovládať prezentácie, takže môžete prezentovať jednoduchšie. Okrem toho vám nepokazí ani celkový dojem, pretože v ruke bude vyzerať veľmi elegantne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Hlavné výhody

  • Špeciálne funkcie pre PowerPoint.
  • Má zabudovanú batériu.
  • Dosah je až 30 m.
  • Má červený laser ako ukazovateľ.

Prednášajúci

Trust Kazun Presenter je bezdrôtové zariadenie, ktoré môže každý používať pri prezentáciách, prednáškach, školeniach alebo v škole. Skvelý a moderný nástroj pre každého, kto chce mať na svojej prezentácii čo najlepší prejav a podanie informácií.

Funkcie nielen pre PowerPoint

Program Presenter ponúka štyri špeciálne funkcie na ovládanie prezentácií PowerPoint – sú to nasledujúci snímok, predchádzajúci snímok, spustenie/zastavenie a čierna obrazovka. Každý pri vysvetľovaní ocení aj jedinečnú funkciu ukazovátka – v prezentéri je integrovaný červený laser.

Vezmite si ho so sebou, kamkoľvek idete

Trust Kazun vyniká elegantným hliníkovým dizajnom. Zároveň je veľmi tenký a ľahký, takže ho môžete bez problémov vziať kamkoľvek so sebou. Pripojenie je tiež jednoduché. Aj keď prídete k cudziemu notebooku, stačí pripojiť prijímač USB a môžete začať pracovať. Nie je potrebná žiadna zdĺhavá inštalácia.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtový prezentér so zabudovanou batériou a funkciami ovládania softvéru PowerPoint. Funguje cez prijímač USB, kompatibilný s Mac OS, dosah až 30 m. Červený laser ako ukazovateľ. Navyše má elegantné kovové telo a veľmi tenký dizajn.

Pozrite si aj ďalšie kancelárske technológie.