Thermilate Termoizolačná prísada THERMALMIX do 5l farby

Thermilate Termoizolačná prísada THERMALMIX do 5l farby

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Termoizolačná prísada THERMALMIX do farby !!! NEVYKURUJTE ulicu, šetrite SI SVOJE TEPLO A PENIAZE V DOMÁCNOSTI !!! Celý popis
25,99 €
Partner: ECO PRODUKT

Skladom u partnera 4 kusy

17.5.2021 - 18.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100051771713

Popis

Termoizolačná prísada THERMALMIX do farby

!!! NEVYKURUJTE ulicu, šetrite SI SVOJE TEPLO A PENIAZE V DOMÁCNOSTI !!!

THERMALMIX je patentovaná energeticky úsporná a protiplesňová prísada do farieb (jemný prášok), zložená z keramických mikročastíc, ktorá dáva farbám, určeným na vonkajšie a vnútorné nátery, tepelne izolačné vlastnosti. Zabraňuje až 25% tepelným stratám a je vhodná aj pre už izolované budovy.

Princíp fungovania

Teplo uniká cez múry smerom von. Vďaka unikátnej technológii keramických mikročastíc THERMALMIX zlepšuje izolačné schopnosti múrov až o 50% a zabraňuje až 25% tepelných strát.

V zime odráža teplo smerom späť do miestnosti a naopak v lete chráni miestnosti pred teplom z vonkajšieho prostredia.

Bežné izolačné výrobky na trhu fungujú len na princípe spomaľovania tepelených strát cez steny a stropy. Oproti tomu prísada Thermalmix vytvára tepelnú bariéru a funguje tak, že odráža teplo späť do miestnosti.

Teplo, ktoré sa začne odrážať späť do miestnosti, zapríčiní rýchlejšie vykúrenie miestnosti na Vami požadovanú teplotu, dôjde tak k zníženiu spotreby tepla pre vykúrenie miestnosti a k úspore peňazí. Thermalmix tiež odstraňuje pocit chladu pri stenách a tým sú miestnosti komfortnejšie. Vďaka tomu je pri rovnakom kúrenie teplota v izbe o 1 až 3 stupne vyššia. Tým dokáže znížiť účty za vykurovanie o 10 až 25%.

Pre dosiahnutie maximálnej úspory odporúčame kombinovať s termoizolačným náterom INSOFLOOR na podlahy.

Vďaka unikátnej technológii zabraňuje Thermalmix tiež tvoreniu plesní v miestach, kde by teplý vzduch narážal na studenú stenu.

V čom je Thermalmix lepší ako klasická izolácia?

Klasické izolácia iba znižujú tepelné straty múrov. Na rozdiel od toho Thermalmix vytvára špeciálne tepelne izolačné bariéru a zabraňuje už samotným stratám v stene. Termalmix tiež zlepšuje tepelné vlastnosti už izolovaných stien. Thermalmix pomáha zabrániť únikom tepla v zime a zbytočnému zahrievanie miestností v lete.

Ako Thermalmix zabraňuje kondenzácii?

Teplý vzduch v miestnosti bez Thermamixu vždy naráža na studenú stenu. Tým na stene vznikajú jemné kvapôčky vody, ktoré môžu spôsobiť plesne. Tie nielen, že nie sú estetické, ale zároveň môžu spôsobovať závažné zdravotné problémy.

Thermalmix vytvára unikátne bariéru medzi studenou stenou a teplú miestností, zabraňuje vytváraniu kvapôčok vody a tým zabraňuje vytváraniu plesní.

Certifikácia

Termoizolačné prísada Thermalmix je certifikovaná spoločnostou SGS pre zdravotnú nezávadnosť podľa štandardu EÚ.

Jednoduchá aplikácia

Nalejte farbu do väčšej nádoby Pridajte prísadu THERMALMIX Zmiešajte ručným alebo automatickým mixérom určeným na miešanie farby, najprv na najnižšom stupni Vymiešajte do požadovanej hustoty farby podľa odporúčania výrobcu, hustota výslednej farby však nesmie byť príliš jemná! Pre požadovaný účinok naneste dve vrstvy náteru obsahujúceho THERMALMIX prísadu. Než budete aplikovať druhý náter nechajte prvé 2 až 4 hodiny uschnúť

Hlavné výhody Thermalmixu

Zabraňuje tepelným stratám v místostnech cez steny a stropy Odstraňuje pocit chladu pri stenách – miestnosti sú komfortnejšie Pri rovnakom kúrenie je teplota v izbe o 1 až 3 stupne vyššia Znižuje účty za vykurovanie o 10 až 25% Pre dosiahnutie maximálnej úspory odporúčame kombinovať s termoizolačným náterom INSOFLOOR na podlahy Znižuje tepelné zaťaženie stien v lete a zaisťuje tak príjemnú klímu vo vnútri miestnosti Znižuje emisie CO2 Zahraňuje plesniam a kondenzácii vody na stenách Na rozdiel od konkurenčných prípravkov nezanecháva stenu drsnejšie Na rozdiel od konkurenčných prípravkov nezanecháva žiadny pach prísady Vhodné pre všetky druhy farieb Prísada Thermalmix nemá vplyv na umývateľné farby, takže aj s prísadou ostane farba umývateľná Umožňuje stenám opäť dýchať Jednoduché a rýchle použitie Určená ako pre obytné i verejné budovy Jedno balenie (500g) prímesi Thermalmix vystačí na 5l farby Certifikované spoločnosti SGS pre zdravotnú nezávadnosť podľa stadardu EÚ Vyrobené vo Veľkej Británii Náhrada za Ecomix

Video

Na stiahnutie