BST PFC05

BST PFC05

125 €
Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny vodotesný prepravný kufor. Vhodný na bezpečné prenášanie mixpultov, DJ prehrávačov alebo laserov. Kufor je kompaktný, robustný a stohovateľný. Odolný voči nárazom, prachu a vode. Hermeticky utesnené veko, tlakový ventil a sklopná rukoväť.

Partner: BS ACOUSTIC
Fonestar FMW260

Fonestar FMW260

43 €

Univerzálny vodotesný prepravný kufor. Vhodný na bezpečné prenášanie malých mixpultov, DJ prehrávačov alebo laserov. Kufor je kompaktný, robustný a stohovateľný. Odolný voči nárazom, prachu a vode. Hermeticky utesnené veko, tlakový ventil a sklopná rukoväť. Stupeň krytia IP67.

Partner: BS ACOUSTIC
BST BAG-FIRST12

BST BAG-FIRST12

19 €

Kvalitný ochranný obal pre 12" reprosústavy FIRST-SP12 a FIRST-SA12DSP2. Chráni pred poškriabaním a vodou pri preprave aj pri prevádzke. Obal je vyrobený z kvalitného a pevného materiálu. Otváracia predná a zadná strana sú na suchý zips a otvor na rukoväť a spodný otvor na stojan.

Partner: BS ACOUSTIC
BST BAG-FIRST15

BST BAG-FIRST15

21,86 €
Akcia

Kvalitní ochranný obal pro 15" reprosoustavy FIRST-SP15 a FIRST-SA15DSP2. Chrání před poškrábáním a vodou při přepravě i při provozu. Obal je vyroben z kvalitního a pevného materiálu. Otevírací přední a zadní strana jsou na.

BST BAG-FIRST15

BST BAG-FIRST15

21 €

Kvalitný ochranný obal pre 15" reprosústavy FIRST-SP15 a FIRST-SA15DSP2. Chráni pred poškriabaním a vodou pri preprave aj pri prevádzke. Obal je vyrobený z kvalitného a pevného materiálu. Otváracia predná a zadná strana sú na suchý zips a otvor na rukoväť a spodný otvor na stojan.

Partner: BS ACOUSTIC
BST BAG-PH12

BST BAG-PH12

30,20 €

Kvalitní ochranný obal pro 12" reprosoustavy jako například PH12BT. Chrání před poškrábáním a vodou při přepravě i při provozu. Obal je vyroben z kvalitního a pevného materiálu. Otevírací přední strana, zadní strana,.