Ron Thompson Navijak Ice Pro Reel 15
7,95 €

Kvalitný navijak pre lov na dierkach.

Navijak od firmy Ron Thompson má 1 guľôčkové ložisko, graphitové telo a vnútorné súčiastky. Na cievke je namotaný vlasec o priemere 0,30 mm. Tento navijak je vhodný pre lov na dierkach alebo pre začínajúcich detských rybárov.

MIVARDI Navijak Panther 8000 SHX
129,90 €

Nekompromisný navijak na extrémne dlhé nahodenia, určený pre náročných kaprárov.

Super pomalá oscilácia zaisťuje husté a veľmi presné ukladanie vlasca na cievku a jeho následné rýchle odvíjanie pri nehodení. Titánom potiahnutá rolnička zaisťuje ukladanie vlasce bez skrúcania. Pri použití hlb

MIVARDI Navijak Quanta 2000
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hit sezóny 2014 „spinningový“ navijak Quanta, ktorý v obľúbených prívlačových veľkostiach strednej cenovej kategórie atakovať modely oveľa vyšších cenových kategórií.

MIVARDI Navijak Active 2000 FD
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Navijak, ktorý ponúka potrebnú spoľahlivosť a kvalitu v najnižšej cenovej kategórii.

Pri svojej cene ponúka prekvapivo kvalitnú mechaniku a prednú brzdu s plynulou reguláciou. Je vybavený cievkou s metalickou povrchovou úpravou.

Quantum Navijak s prednou brzdou Throttle TH20
57,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Model ponúka vysoký stupeň funkčnosti a spoľahlivosti. Veľa optimalizovaného počas dlhoročnej praxe, navijak zaujme vysokým výkonom svojich prevodov a ergonomickou rukoväťou. Hliníková cievka v základe a pevné telo so sklopnou rukoväťou.

Browning Navijak s prednou brzdou - Black Magic® 440
59,95 €

Kvalitný a odolný navijak s prednou brzdou so všetkými pokročilými funkciami pre zdolanie každej ryby. Mimoriadne hladký a silný rotor so štyrmi ložiskami je spoľahlivejšie ako čokoľvek pred tým. Elegantný navijak ktorý na každom prúte vyzerá dokonale.

Quantum Prívlačový navijak Quantum TRAX II 620
39,95 €

Prívlačový navijak Trax II ponúka veľký výkon s jemne vyladenými prevodovými stupňami a perfektnú stabilitu. Nový tvar rukoväte zaisťuje lepší prenos výkonu. Kapacita 200m/0,20mm

Sports Kaprový navijak SEAWOLF 8000
22,34 €

Veľkokapacitný, robustný kaprový naviják s prednou brzdou na zdolávanie veľkých kaprov. Má 3 + 1 ložisko, nylonovú cievku, grafitové telo, CNC rukoväť, kapacitu: 0,40mm/440m, prevod 4,1:1.

Daiwa Navijak 17 GS3000 LTD
97 €

Tento model GS LTD nesie legendárna kombinácia zlatej cievky a čierneho tela, využíva kľúčové technologické funkcie pre dosiahnutie výkonu, rýchlosti, plynulosti a životnosti.​

Sports Univerzálny navijak FANATIC Rapid 200 so vlasecom
5,99 €

Ponúkame najlacnejší rybársky naviják aj so silonom. Má 3 ložiská a veľkosť cievky 20, vhodný na lov menších dravcov prívlačou alebo na lov bielej ryby plaváčikom. Ideálny pre deti a začiatočníkov.

Daiwa Navijak Prorex 18 V LT 4000 C
126 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový LT koncept umožňuje konštrukciu ultra ľahkých navijakov, ktoré sú silnejšie a ešte viac odolnejšie, než kedykoľvek predtým.​

Okuma Navijak 8K
99 €

Precízne mosadzné strojovo obrábané prevody a veľmi pevné a ľahké grafitové voči korózii odolné telo navijaku.

Cormoran Navijak Big Cat 5PiF 8000
59 €

Nový sumcový navijak Big Cat 5PiF kombinuje veľkú odolnosť a silu pri navíjaní, spolu s hladkým a vyváženým chodom. Veľká kapacita cievky je samozrejmosťou.

Daiwa Navijak 17 GS4000 LTD
100 €

Tento model GS LTD nesie legendárna kombinácia zlatej cievky a čierneho tela, využíva kľúčové technologické funkcie pre dosiahnutie výkonu, rýchlosti, plynulosti a životnosti.

Daiwa Navijak N´Zon Plus LT 6000SS-C
206,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová séria navijakov N'Zon Plus je založená na LT koncepte a ponúkne vám všetko, čo očakávate od spoľahlivých, prvotriednych navijakov na ťažký feeder.

Okuma Navijak Pink Pearl 30FD
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Stredný prívlačový navijak, ktorý poslúži ako univerzálny na viacero spôsobov lovu.

Zebco Prívlačový navijak Cito Spinning 20
49,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi rýchly navijak (prevodový pomer 6,2:1) osadený šiestimi ložiskami naplní očakavánia rybárov loviacich pstruhov na prívlač. Je veľmi ľahký a jeho chod je dokonale hladký. Cievka je osadená citlivou mikrobrzdou a ponúka kapacitu 250m/0,20mm

Black Cat Navijak s prednou brzdou - Battle Cat Spin 760
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Navijak určený špeciálne na lov s umelými návnadami na sumca. Silné prevody ktoré zvládnu aj to najväčšie monštrum. Je navrhnutý ta, že dlhé nadhody s ťažkou návnadou bude hračka, rovnako ho však môžete použiť pri love z člnu na krátku vzdialenosť.

Black Cat Sumcový navijak Extreme veľ. 105 - 700m/0,45mm
249 €

Sumčiarsky naviják určený pre extrémny lov obrích sumcov. Ideálny pre zdolávanie sumcov aj pri vyvážaní na veľké vzdialenosti. Má pevné, robustné hliníkové telo a rotor, má robustnú prednú brzdu, 4 nerezové ložiská, prevod 4,4:1

Daiwa Navijak 18 Ninja LT Match 3000 C
81 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový navijak Ninja Match vás presvedčí nielen svojím vzhľadom, ale aj svojimi vlastnosťami. Predovšetkým musíme vyzdvihnúť hladký a presný chod navijaku!

Daiwa Navijak Ballistic EX LT 3000 D C
296 €

Novinka

Nový Ballistic EX LT predstavuje inováciu populárneho a veľmi úspešného navijaku Ballistic LT, ktorý bol vylepšený v niektorých vlastnostiach, aby ponúkal ešte lepší výkon.

Daiwa Navijak Crossfire LT 3000 C
46 €

Inžinierstvo nového Crossfire bolo vedené LT konceptom lahších, tvrdších dizajnov navijakov využívajúcich najmodernejšie kompozitné materiály.

Delphin Navijak Hornet 20
19,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Model HORNET je atraktívny a moderný navijak postavený na overenom technickom základe.

Delphin Navijak Mamut 12000
45,29 €

Odolný silový navijak s obrovskou kapacitou. Tú využijete napríklad pri love sumcov, pri použití hrubej šnúry/vlasca, alebo na ďalekú kaprovú vyvážku.

MIVARDI Navijak Omicron
66,90 €

Robustný veľkokapacitný navijak vhodný pre lov na veľké vzdialenosti z odhodu alebo z vývažky. Predstavuje ideálnu voľbu pre všetkých kaprárov, ktorí hľadajú veľký, nadštandardne vybavený, kvalitný a spoľahlivý navijak v nižšej cenovej kategórii.

Okuma Navijak Aria 40 FD
23 €

Firma Okuma prichádza na trh s novým cenovo dostupným navijakom, jedná sa o veľmi kvalitný navijak pod označením Aria.​

Okuma Navijak Inception Inc 6000
73 €

Okuma Inception je navijak, ktorý má korózii odolné grafitové telo a má veľkú kapacitu cievky pre ďaleké hody alebo vyvážkky.​

Quantum Navijak s prednou brzdou Pulseye Pacemaker veľ. 30
129,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Extrémne pevný navijak s jemnou prednou brzdou na prívlač. Až 12 ložísk na prevodoch ocení každý profesionál. Svojim zložením ho predurčujú na zdolanie kapitálnych úlovkov. Možné ho použiť aj na slanú vodu, kde bez problémov zvládne výpady aj veľkých rýb.

RYOBI Navijak Proskyer Pro
76,88 €

Novinka

Veľkokapacitný kaprový navijak Ryobi určený pre silový lov na veľké vzdialenosti vrátane sťahovania ťažkých olov.

Shimano Navijak Power Aero 14000 XSB
311,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Atraktívny strieborný navijak Power Aero je vybavený špičkovými technológiami a konštrukčnými prvkami.