Bambinomio absorbční vložka Mio Boost
10,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Rychleschnoucí absorbční vložka s extra savými vlastnostmi, kterou lze použít samostatně i v kombinaci s plenami. Hydrofobní vrstva na svrchní části zmírňuje prosáknutí tekutin. Bambinomio absorbční vložka Mio Boost se pere v pračce na 60 °C. Nedoporučuje se používat chlorová bělidla.

Bambinomio přebalovací podložka 60x43
14,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Přebalovací podložka pro okamžitou výměnu plenek. Složitelná do kompaktního stavu s uzavíráním na suché zipy. Měkká látka s precizním prošitím. Pratelný materiál s maximem při 60 °C. Bambinomio přebalovací podložka 60×43 má nepropustnou vnější a savou vnitřní vrstvu.

Bambinomio Prebaľovacia podložka 60x43
15,39 € 15,10 €

Bambino Mio prebaľovacia podložka 60×43 je praktická rozkladacia prebaľovacia podložka, ktorá ponúka pohodlné a príjemné miesto pre prebalenie bábätka doma i na cestách. Nepriepustná vonkajšia vrstva a absorpčná vnútorná vrstva chráni pred nehodami.

Bambinomio Cestovná kúpacie podložka
14,90 € 14,40 €

Perfektná skladacia vodeodolná podložka pre zaneprázdnené mamičky a mokré zadočky! Naše praktické cestovné podložky sú ideálne na prebaľovanie pri bazéne, v šatni alebo na pláži.

Bambinomio Púzdro na plienky
36 € 29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzdro na plienky so skladacou podložkou Grab&Go v jednom bude skvelým pomocníkom na cestách ako pre vás, tak vaše dieťatko. S týmto praktickým organizérom budete mať všetky potrebné veci pri sebe.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: