Bebe-jou podložka dvojstranná Lou-Lou

Značka: Bebe-jou Náš kód: 1369783

Bebe-jou podložka dvojstranná Lou-Lou

Komfortné dvojstranná podložka. Prebaľovací podložka vám uľahčí prebaľovanie vášho maličkého. Je umývateľná a tým i antialergická (už žiadny prach), mäkučká a tepelne izolačná. Nikdy nenechávajte dieťa na prebaľovacej podložke bez dozoru. Ak je umiestnená na komode alebo stole, hrozí nebezpečenstvo pádu. Neobsahuje ftaláty. Testované podľa noriem TÜV. Celý popis

27.2

27,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1369783

Popis

Popis produktu

Komfortné dvojstranná podložka. Prebaľovací podložka vám uľahčí prebaľovanie vášho maličkého. Je umývateľná a tým i antialergická (už žiadny prach), mäkučká a tepelne izolačná. Nikdy nenechávajte dieťa na prebaľovacej podložke bez dozoru. Ak je umiestnená na komode alebo stole, hrozí nebezpečenstvo pádu. Neobsahuje ftaláty. Testované podľa noriem TÜV.

Prebaľovacia podložka Bébé-jou má pohodlnú veľkosť. Je vyrobená z vysoko kvalitného polyéteru PU peny s dlhou životnosťou. Tieto špeciálne vlastnosti zaručujú, že je hlavička a krk dieťaťa obzvlášť dobre podopretý. Zaoblený tvar zabezpečí, že dieťa leží pohodlne a bezpečné v stredu. Fólia a priedušná pena sú vyrobené z ekologicky šetrných materiálov a sú bez škodlivých látok (ftalátov). Certifikované Öko Tex.

Predĺžte si životnosť podložky tým, že zabránite kontaktu medzi olejčeky, masťami a inými kozmetickými prostriedkami s fóliou potahujúci podložku.

  • Hmotnosť: 0,538 kg
  • Rozmery: 72 × 44 × 9 cm
 

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Výška 9 cm
Šírka 44 cm
Dĺžka cm 72 cm
Hmotnosť 0.5 kg
Farba modrá
Rozkladacia nie
Skladacie nie