Vlčková Helena: Kuliferdo a jeho svet - Emócie a znalosti (Overovanie školských predpokladov detí (p

Vlčková Helena: Kuliferdo a jeho svet - Emócie a znalosti (Overovanie školských predpokladov detí (p


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu. Tretí zošit trojdielnej série Kuliferdo a jeho svet je zameraný na oblasť spolupráce a sociálnej zrelosti, pozornosti a pracovnej zrelosti, pracovného tempa, emocionálnej zrelosti a všeobecných znalostí. Celý popis

2.24
2,60 € Vrátane DPH
2,24 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100004011033

Popis

Popis produktu

Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu.

Tretí zošit trojdielnej série Kuliferdo a jeho svet je zameraný na oblasť spolupráce a sociálnej zrelosti, pozornosti a pracovnej zrelosti, pracovného tempa, emocionálnej zrelosti a všeobecných znalostí.

Pracovný zošit je rozdelený do nasledujúcich 5 tematických blokov:

1.Spolupráca a sociálna zrelosť – predstavuje takú mieru pripravenosti dieťaťa, keď dokáže spoľahlivo reagovať na inštrukcie, rozlišuje sociálne roly a dokáže im prispôsobiť svoje konanie.

2.Pozornosť a a pracovná zrelosť – zahŕňa schopnosť dieťaťa vydržať po danú dobu v pokoji a sústredene pracovať, jeho zameranie pozornosti je stále, bez výkyvov.

3.Pracovné tempo – predstavuje takú úroveň, keď dieťa v stanovenom limite splní svoju úlohu, jeho tempo je stále, napriek tomu dostačujúce na elimináciu chýb.

4.Emocionálna zrelosť – predstavuje takú úroveň prežívania dieťaťa, keď dieťa dokáže byť pokojné, vyrovnané, zvládne krátkodobé sociálne odlúčenie od rodičov a čiastočne vie ovládať svoje zážitky a pocity, ktoré nie sú v danej situácii žiaduce.

5.Všeobecné znalosti – zahŕňajú najmä intelektové činnosti triedenia, predstavovanie si, formy abstrakcie, porovnávanie a pod.

  • počet strán: 32
  • produkt: Paperback
  • dátum vydania: 1.1.2014
  • šírka: 210mm
  • výška: 3mm
  • hmotnosť: 139g
  • ISBN: 978–80–8140–121–3
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Vlčková Helena
Vydavateľ Raabe SK
Jazyk slovenský
Rok vydania 2014
Väzba Paperback
Počet strán 32
Formát 3 x 210
Hmotnosť 139
ISBN 978-80-8140-121-3