Myseľ bez hraníc

Myseľ bez hraníc

Autor: Jim Kwik
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Myseľ je najvýkonnejšia technológia na svete, ku ktorej ste nikdy nedostali návod na použitie. Až teraz. Obmedzenia neexistujú. Hoci ľudia tvrdia opak, máte neobmedzený potenciál – ak viete, ako používať svoju myseľ.
Slávny kouč myslenia Jim Kw ..
Celý popis
16,21 €
Vrátane DPH
12,32 €
-23%
Partner: LIBRISTO

Na objednanie u partnera

16.12.2021 - 17.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu LIBRISTO

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100052190004

Popis

Myseľ je najvýkonnejšia technológia na svete, ku ktorej ste nikdy nedostali návod na použitie. Až teraz.

Obmedzenia neexistujú. Hoci ľudia tvrdia opak, máte neobmedzený potenciál – ak viete, ako používať svoju myseľ.
Slávny kouč myslenia Jim Kwik už dvadsaťpäť rokov pracuje s najlepšími hercami, športovcami, výkonnými riaditeľmi a mimoriadne úspešnými ľuďmi, ktorým pomáha odhaliť ich skutočné schopnosti. V tejto prelomovej knihe prináša vedecké a overené postupy, ktoré majstri používajú na urýchlenie učenia a na dosiahnutie svetových výsledkov.

S touto knihou: o Ovládnete svoje zvyky: zbavíte sa negatívnej rutiny a bez námahy si osvojíte pozitívnu. o Naštartujete svoju produktivitu: porazíte štyroch „zloduchov“, ktorí obsadili vaše neurónové dráhy. o Načriete do nekonečnej motivácie: objavíte nevyčerpateľné palivo, ktoré vás poženie priamo k cieľu. o Odstránite otupenosť mozgu: získate prístup k odborným technikám a tipom od najlepších jedál na podporu myslenia po optimalizáciu spánku. o Vycibríte si sústredenie: vo svete rozptýlení a preťaženia budete priami a nezastaviteľní. o Naučíte sa čokoľvek: rýchlo čítať, lepšie sa rozhodovať a spoľahlivo si zapamätať všetko od mien až po cudzie jazyky bez ohľadu na vek.

Myseľ bez hraníc ukrýva tajomstvo, ktoré vám zmení život: keď sa naučíte, ako sa učiť, oslobodíte sa od obmedzujúcich predsudkov, dosiahnete prelomový úspech a budete žiť výnimočný život. Táto kniha nie je teoretická. Je to praktická, jednoduchá a overená mapa, ktorá podrobne vyznačí cestu k vášmu ja bez hraníc.