Červa Zateplená vesta Beaver tmavo modrá S
24,90 €

Zateplená nepremokavá vesta Beaver má: zapínanie na zips, praktické vrecká s príklopkami, sťahovaciu šnúrku v páse a je prispôsobená strojovému vyšívaniu.


CRV Zateplená dámska vesta Yowie červená/sivá XS
22,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska zateplená vesta Yowie so s tvarovaným strihom, zapínaním na zips, stojačikom, mierne predĺženým zadným dielom a atraktívnou kvetinovou potlačou po stranách je ideálne voľnočasové alebo pracovné oblečenie pre chladnejšie dni.


Červa Letná pracovná vesta Corona pánska zelená S
15,36 €

Ľahká pánska pracovná vesta Corona patrí medzi kvalitné a pohodlné pracovné vesty značky Červa zapínateľné na zips a obohatené viacerými multifunkčnými vreckami, ktoré sú vhodné ako pracovné odevy alebo tiež voľnočasové oblečenie.


Červa Zateplená vesta Nyala pánska šedá S
24,72 €

Pánska zateplená, vetru-vzdorná, zateplená, nepremokavá pracovná ale aj voľnočasová vesta Nyala má podlepené švíky, sťahovaciu šnúrku v páse a vstup pre strojové vyšívanie.


Červa Zateplená vesta Rapa pánska navy S
22,14 €

Zateplená vesta Rapa pánska patrí medzi praktické pracovné odevy, ktoré využijete nielen pri v práci, ale aj vo voľnom čase. Je vyrobená z vode a vetru odolného materiálu.


Červa Zateplená vesta Triton pánska  zelená M
12,52 €

Pánska zateplená pracovná aj voľnočasová vesta Triton je ideálna aj ako pánske pracovné oblečenie, pretože má viacero multifunkčných vreciek na zips, suchý zips a tiež vrecko na mobil.


CRV Softshellová vesta Tejon pánska čierna S
7,40 €

Pánska softshellová vesta Tejon značky CRV zo strečového materiálu, s úpravou proti žmolkovaniu a dvoma praktickými bočnými vreckami predstavuje ideálne pánske pracovné oblečenie.