Pracovné čižmy, gumáky

U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj pracovné čižmy, gumáky. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie pracovné čižmy, gumáky alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

Boots Gumáky BC Food O4 biela 43
4x

Boots Gumáky BC Food O4

17,33 €

Vysoké dámske aj pánske čižmy resp. gumáky BC Food O4 FO SRC sú antistatické, nepremokavé pracovné topánky gumákového typu z PVC a nitrilu po kolená. Tieto pracovné topánky sú rezistentné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov.

Cerva Gumové čižmy Kraken čierna 43

Cerva Gumové čižmy Kraken

19,19 €

Čižmy Kraken značky Červa sú pánske pracovné gumové topánky resp. gumáky pod kolená s vyššou odolnosťou voči pôsobeniu tepla, oteru, prepichnutiu a prerezaniu.

Boots Zateplené čižmy Polar zelená 44
3x

Boots Zateplené čižmy Polar

24,60 €

Vysoké zateplené pracovné PVC čižmy resp. gumáky Boots Polar sú pracovné topánky s vyberateľnou, ale nie odnímateľnou tepelnou vložkou. Táto pracovná obuv je bez bezpečnostných prvkov s hlbokým a riedkym dezénom na podošve.

Boots Bezpečnostné gumáky Eurofort S4 biela 43

Boots Bezpečnostné gumáky Eurofort S4

23,09 €

Vysoké bezpečnostné gumáky Eurofort S4 sú antistatické pracovné topánky z PVC a nitrilu s oceľovou tužinkou v špičke a hlbokým dezénom. Sú odolné voči pôsobeniam rastlinných a živočíšnych tukov.

Cerva Zateplené čižmy Coldmax čierna 40
20x

Cerva Zateplené čižmy Coldmax

21,41 €

Zateplené vysoké gumáky, čižmy Coldmax vhodné do chladných dní. Využijete do mokra a chladu, na vodohospodárske práce, rybárstvo a rybolov, záhradkárske práce a na voľný čas. Výška čižiem 36 cm.

Boots Gumáky Ginocchio PVC čierna 42
68x

Boots Gumáky Ginocchio PVC

7,40 €

Univerzálne (dámske aj pánske) pracovné čižmy resp. gumáky Boots Ginocchio PVC sú vysoké čižmy pod kolená z PVC bez ochranných prvkov. Podošva s hlbokým dezénom je prispôsobená práci v náročných podmienkach. Výška cca 37cm.

Bennon Protišmykové návleky Crampon Yetti 36-41
8x

Bennon Protišmykové návleky Crampon Yetti

8,71 €

Protišmykové návleky (nesmeky) pre pracovníkov, športovcov, turistov, deti a seniorov na klzké a zľadovatelé povrchy. Sú vyrobené z kvalitného gumového materiálu, držia pevne na obuvi a jednoducho sa udržujú.

Boots Gumáky Troncheto PVC nízke zelená 44
40x

Boots Gumáky Troncheto PVC nízke

10,33 €

Gumáky Boots Troncheto sú nízke čižmy (výška: 28 cm) – vodeodolné dámske/pánske pracovné topánky z PVC. Tieto gumáky sú vhodné aj na iné, ako pracovné aktivity. Hlboký dezén podošvy zabezpečuje komfortnú prácu aj v náročných podmienkach.

Bennon Bezpečnostné návleky na obuv Safe Guest 36-42

Bennon Bezpečnostné návleky na obuv Safe Guest

37,24 €

Gumový bezpečnostná návlek na obuv s ochrannou špicou a protišmykovou podrážkou určený pre návštevníkov priemyselných prevádzok. Dostatočne priestranný, ľahko sa nazúva a dobre drží na obuvi. Hliníková bezpečnostné tužinka.