Winni´s Hypoalergénne odstraňovač škvŕn v spreji 500 ml

Winni´s Hypoalergénne odstraňovač škvŕn v spreji 500 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hypoalergénne odstraňovač škvŕn, ktorý je určený na odstránenie silne odolných škvŕn od ovocia, čokolády, vína, make-upu . Vďaka špeciálnemu zloženiu je účinný aj na mastné škvrny, ktoré sa môžu znovu objaviť počas žehlenia alebo v priebehu času. Celý popis
3,90 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100049155960

Popis

Hypoalergénne odstraňovač škvŕn, ktorý je určený na odstránenie silne odolných škvŕn od ovocia, čokolády, vína, make-upu … Vďaka špeciálnemu zloženiu je účinný aj na mastné škvrny, ktoré sa môžu znovu objaviť počas žehlenia alebo v priebehu času. Účinkuje veľmi rýchlo a efektívne aj pri nízkych teplotách prania, ale je zároveň šetrný ku tkanivám. Ocenia ho najmä rodiny s malými deťmi, pretože dokáže odstrániť aj zdanlivo neodstrániteľné škvrny od detských príkrmov, kašou a dokonca aj znečistené látkové plienky. Zloženie obsahujúce enzýmy produkované prirodzeným fermentačným procesom.Zloženie:

Menej ako 5%: amfotérne povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, Phenoxyethanol, parfumy.

Balenie:

500 ml