Qalt Rakovník Jsem prací prášek na farebné prádlo 3,5Kg

Qalt Rakovník Jsem prací prášek na farebné prádlo 3,5Kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Som koncentrovaný prací prášok so zníženou dermálnou dráždivosťou voči citlivej pokožke. Som určený pre pranie všetkých druhov farebného prádla s výnimkou vlny a prírodného hodvábu. Som vhodný pre všetky typy práčok i pre ručné pranie. Celý popis
Partner: voh.sk
16,70 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

2.2.2022 - 3.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu voh.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100048085729

Popis

Jsem prací prášek na farebné prádlo 3,5 KG – 70 Pracích dávok.

Som koncentrovaný prací prášok so zníženou dermálnou dráždivosťou voči citlivej pokožke. Som určený pre pranie všetkých druhov farebného prádla s výnimkou vlny a prírodného hodvábu. Som vhodný pre všetky typy práčok i pre ručné pranie. Prenikám hlboko do vlákien pre odstránenie i tých najodolnejších škvŕn. Obsahujem aktívne zložky, ktoré bránia nechcenému zafarbeniu prádla a zložky, ktoré rozjasnia farby vašeho prádla. Som šetrný k vláknám.

Všetky aktívne pracie zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné a tým som vhodný pre použitie so septikmi a domácimi čističkami.

Obsiahnuté enzýmy nie sú vyrábané pomocou GMO. Neobsahujem fosfáty, chlór, EDTA, formaldehyd, syntetické farbiva, opticky rozjasňujúce látky.

Český výrobok, dermatologicky testovaný, ručné pranie, netestované na zvieratách, o 90% menej plastov, 95,5% prírodných látok.