Frosch Prací prášok Aloe vera EKO 1,35 kg

Frosch Prací prášok Aloe vera EKO 1,35 kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prací prášok s výťažkami z aloe vera si poradí so škvrnami a zanechá mäkkú, čistú a príjemne voňajúcu bielizeň. Účinná rastlinná receptúra kombinuje vysokú praciu silu a ohľaduplnosť k citlivej pokožke aj prírode. Celý popis
Partner: Vivantis
10,60 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

31.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067793737

Popis

Prací prášok s výťažkami z aloe vera si poradí so škvrnami a zanechá mäkkú, čistú a príjemne voňajúcu bielizeň. Účinná rastlinná receptúra kombinuje vysokú praciu silu a ohľaduplnosť k citlivej pokožke aj prírode. Špeciálne zloženie chráni farby bielizne pred vyblednutím a zaisťuje, že bielizeň vyzerá skvele aj po opakovanom praní. Vďaka veľmi malému množstvu a starostlivému výberu parfumov je riziko podráždenia pokožky minimálne. Prášok je vhodný na všetky tkaniny, okrem vlny a hodvábu. Šetrnosť k pokožke je dermatologicky testovaná. Zloženie bez farbív, konzervantov, mikroplastov. Produkt je vegánsky, netestovaný na zvieratách. Obal je recyklovateľný. Obsah je v prírode veľmi dobre biologicky odbúrateľný.

Zloženie:

Sodium Sulfate, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Zeolite, Laureth-3 & Laureth-9, Aqua, Laureth-7, Sodium Palmitate, Sodium Carboxymetyl Carbohydrate, Celulóza Gum, Sodium Silicate, Cellulase, Protease, Dipropylene Glycol, Lipase Copolymér, Parfém, Amylasa, Mannanasa, Aloe Barbadensis.

Balenie:

1,35 kg