FeelEco Prášok na plienky a svetlé prádlo 660 g

FeelEco Prášok na plienky a svetlé prádlo 660 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Feel Eco Baby prací prášok na detské plienky a biele prádlo má vysoký obsah prírodných účinných zložiek, ktoré si spoločne s aktívnym bielením a vysokým podielom enzýmov poradí s nečistotami aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie, ani konzervanty. Celý popis
Partner: Vivantis
4,40 €
Vrátane DPH
4,30 €

Skladom u partnera 4 kusy

31.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100043706546

Popis

Feel Eco Baby prací prášok na detské plienky a biele prádlo má vysoký obsah prírodných účinných zložiek, ktoré si spoločne s aktívnym bielením a vysokým podielom enzýmov poradí s nečistotami aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie, ani konzervanty. Ľahko biologicky odbúrateľné vďaka kvalitnému surovinové zloženie. Nie je vhodný pre vlnu a hodváb. Ľahký obal z recyklovaného papiera. Nižšia dávkovanie, ako je obvyklé, šetrí peniaze, prírodu i domáce čističky odpadových vôd. Bez fosfátov.Zloženie:5% alebo viac, ale menej ako 15%: Bieliace činidlá na báze kyslíka Používame ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, ktorý dokonale vybieli pomocou sódy a peroxidu. Je vhodný aj pre deti a alergikov, neobsahuje chlór ani optické zjasňovače. Aniónové povrchovo aktívne látky Aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú výrobku penivosť a účinnosť. zeolity menej ako 5%: Mydlo Mydlo dodáva lieku odmasťujúci silu, umývacie účinnosť a penivosť. V tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov. Neiónové povrchovo aktívne látky Látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza). Zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny. Enzýmy Aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách. Štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky. Polykarboxyláty.Ako používať:Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitie príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 11 pracích dávokBalenie:660 gUpozornenie:Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí.

RI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, sú-Ii nasadené a ak je Ize odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Pri podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.