Coccolino Obrúsky do sušičky 20 ks

Coccolino Obrúsky do sušičky 20 ks

Vonné obrúsky do sušičky COCCOLINO dodajú vašej bielizni príjemnú vôňu a sviežosť kvetinových tónov podtrhnutých nádychom vôní citrusových plodov ľahko doplnených príjemnou vôňou exotických drevín. Spoločne s očarujúcou vôňou dodajú vonné obrúsky do sušičky vašej bielizni dlhotrvajúcu mäkkosť a hebkosť, navyše redukujú počet záhybov a statický náboj, ktorý na bielizni počas sušenia vzniká. Balenie obsahuje 20 obrúskov. Celý popis
4,98 €
Vrátane DPH
3,30 €
0,17 €/ks
-33%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1258546

Popis

COCCOLINO Obrúsky do sušičky

  • Poznáte ten pocit, keď po použití sušičky na bielizeň vyprchá z oblečenia všetok vôňa a sviežosť vašej obľúbenej aviváže?
  • Vonné obrúsky do sušičky COCCOLINO dodajú vašej bielizni príjemnú vôňu a sviežosť kvetinových tónov podtrhnutých nádychom vôní citrusových plodov ľahko doplnených príjemnou vôňou exotických drevín.
  • Spoločne s očarujúcou vôňou dodajú vonné obrúsky do sušičky vašej bielizni dlhotrvajúcu mäkkosť a hebkosť, navyše redukujú počet záhybov a statický náboj, ktorý na bielizni počas sušenia vzniká.
  • Pre skutočne dlhotrvajúcu sviežosť pridávajte vonný obrúsok COCCOLINO do každého sušiaceho cyklu.
  • Obrúsok jednoducho položte na vŕšok vlhkej bielizne, spustite sušičku obvyklým spôsobom a nechajte sa uniesť intenzívnou vôňou a sviežosťou.