Attitude Odstraňovač škvŕn Nature+ s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml

Attitude Odstraňovač škvŕn Nature+ s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prírodný prípravok na škvrny ATTITUDE s NATURE + technológiu inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad. Celý popis
6,70 €
Vrátane DPH
6 €
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Kód: 100057122353

Popis

Prírodný prípravok na škvrny ATTITUDE s NATURE + technológiu inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad.

Dokáže účinne odstrániť škvrny z detskej bielizne. Použiteľný na všetko stálofarebné prádlo a pri všetkých teplotách.

Čistiaci prostriedok obsahuje len hypoalergénne zložky. Vyrobený z prírodných zdrojov a ekologický. Obsahuje viac ako 95% biologicky rozložiteľných zložiek.

certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a / alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Viac o tejto certifikácii.
Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.

Zloženie:

Voda, <5% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (myristyl glukozid, caprylyl glukozid, lauryl glukozid), <5% enzýmy (amyláza), propándiol, glukonát sodný.

Ako používať:

Stačí nasprejovať priamo na škvrnu, pretrieť a nechať pôsobiť v závislosti na intenzite špiny (1 –10 min), potom vyprať.

Balenie:

800 ml