Tierra Verde Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky 850 g

Tierra Verde Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky 850 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky je vhodný na posteľnú bielizeň, detské oblečenie a látkové plienky z prírodných vlákien i zmesných tkanín. Celý popis
8,50 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 13781938

Popis

Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky je vhodný na posteľnú bielizeň, detské oblečenie a látkové plienky z prírodných vlákien i zmesných tkanín.

Zloženie:

> 30 % uhličitan sodný, zeolit; 5 až 15 % perkarbonát sodný, 5 až 15 % silikát, citrónan sodný; < 5 % extrakt z mydlových orechov, prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný).

Dávkovanie:

15 g prášku (1 polievková lyžica) na prací cyklus, pre 4–5 kg bielizne. Pokiaľ to materiál umožňuje, perieme najmenej na 40 ºC (pre ľahšie rozpúšťanie napr. potu a mastnoty).

  • Pri tvrdej vode : Použijeme Zmäkčovač vody alebo dávku prášku zvýšime až na dvojnásobok, tvrdosť vody určíme Testovacím pásikom.
  • Škvrny : Pred praním ošetríme Žlčovým mydlom alebo Olivovým mydlom s citrónovým extraktom (vegánsky variant).
  • Pri silnom znečistení : Dávku prášku zvýšime až na dvojnásobok alebo bielizeň necháme pred praním odmočiť – rozpustíme 1 až 2 lyžice prášku PUER v teplej vode, namáčame najlepšie cez noc.
  • Na plákanie : Pridáme Pláchadlo bielizne – neutralizuje pH plákanie kúpele a vypláchne zvyšky nečistôt a pracích prostriedkov, ktoré môžu dráždiť pokožku.
Balenie:

850 g