Ariel Touch of Lenor All In One gélové kapsuly 56 ks-41%
19,90 € 11,70 €

Výpredaj

Prevoňajte svoju bielizeň a zaistite jeho dokonalú čistotu po každom praní! Kapsuly Ariel sú perfektným pomocníkom, vďaka ktorému sa nemusíte starať o dávkovanie a napriek tomu bude váš výsledok prania vždy na jednotku.

Ariel Mountain Spring All In One gélové kapsule 56 ks-41%
19,90 € 11,70 €

Výpredaj

Veľké balenie kapsúl Ariel vám zaistí pohodlné pranie, ktorého výsledkom vždy bude krásne čistá a voňavá bielizeň bez škvŕn. Kapsule sú 100% rozpustné a poradia si so širokou škálou škvŕn už od 30 °C prania.

Persil Pracie kapsuly Duo-Caps 56 praní-47%
22,19 € 11,70 €

Výpredaj

Persil Expert Duo-Caps 30 praní je univerzálny koncentrovaný preddávkovaný prací prostriedok s tekutým odstraňovačom škvŕn na biele a stálofarebné prádlo s dlhotrvajúcou sviežosťou, vhodný pre všetky typy práčok.

Persil Pracie kapsuly Duo-Caps Color 56 praní-47%
22,19 € 11,70 €

Výpredaj

Pracie kapsuly Persil Duo-Caps Color účinne odstraňujú odolné škvrny a pritom zachovávajú intenzitu farieb vášho oblečenia. Vďaka kompaktným kapsulám sa ľahko dávkujú bez zbytočného plytvania.

Ariel Color Kapsule na pranie bielizne All In 1 80 Praní-44%
28 € 15,60 €

Akcia

Výnimočné čistiace účinky v jednej kapsule na pranie Kapsule na pranie bielizne Ariel Color All In 1 majú unikátny viackomorový dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, kým sa kapsula namočí, čo zaručuje super koncentrované čistiace účinky. Inovačný obal kapsúl na pranie bielizne Ariel sa v kontakte s vodou úplne rozpúšťa a uvoľňuje účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn s tou správnou dávkou pracieho prostriedku.

Ariel Mountain Spring 3v1 gélové kapsuly 80 ks-44%
28 € 15,60 €

Akcia

Veľké balenia kapsúl Ariel vám zaistí pohodlné pranie, ktorého výsledkom vždy bude krásne čisté a voňavé prádlo bez škvŕn. Kapsuly sú 100% rozpustné a poradia si so širokou škálou škvŕn už od 30 °C prania.

Ariel Color All In One gélové kapsule 56 ks-41%
19,90 € 11,70 €

Výpredaj

Ekonomické balenie kapsúl Ariel vám zaistí 56 dávok dokonale čistej bielizne. Kapsule sú rozpustné už od 30 °C prania, chránia a oživujú farby vašej bielizne a ich dávkovanie zvládne skutočne každý.

Ariel Lavender Freshness Kapsule na pranie bielizne All In One 56 Pranie-41%
19,90 € 11,70 €

Výpredaj

Výnimočné čistiace účinky v jednej kapsule na pranie Gélové kapsule na pranie bielizne Ariel All In One majú sviežu levanduľovú vôňu čistoty, ktorá vydrží celý deň, a unikátny viackomorový dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, kým sa kapsula namočí, takže zaručuje super koncentrované čistiace účinky.

Woolite DARK Keratín gélové kapsule XL 35 ks-60%
14,08 € 5,50 €

Výpredaj

Gélové kapsule na pranie značky Woolite sú určené na tmavé prádlo. Vďaka špeciálnej dvojitej formule kapsule účinne perú a zároveň skvele odstraňujú škvrny. Vďaka obsahu keratínu chráni štruktúru vlákien odevov a starajú sa o čierne, tmavé a džínsové oblečenie.

Ariel Mountain Spring kapsule na pranie bielizne All In One 84 praní
27,37 € 21,50 €

Výnimočné čistiace účinky v jednej kapsule na pranie Kapsule na pranie bielizne Ariel Mountain Spring All In One majú unikátny viackomorový dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, kým sa kapsula namočí, čo zaručuje super koncentrované čistiace účinky. Inovačný obal kapsúl na pranie bielizne Ariel sa v kontakte s vodou úplne rozpúšťa a uvoľňuje účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn s tou správnou dávkou pracieho prostriedku.

Ariel Color kapsule na pranie bielizne All In One 84 praní 
27,37 € 21,50 €

Výnimočné čistiace účinky v jednej kapsule na pranie Kapsule na pranie bielizne Ariel Color All In One majú unikátny viackomorový dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, kým sa kapsula namočí, čo zaručuje super koncentrované čistiace účinky. Inovačný obal kapsúl na pranie bielizne Ariel sa v kontakte s vodou úplne rozpúšťa a uvoľňuje účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn s tou správnou dávkou pracieho prostriedku.

Woolite COLOR Keratín gélové kapsule XL 35 ks-60%
14,08 € 5,50 €

Výpredaj

Špeciálny prací prostriedok Woolite v kapsulách je určený na farebnú bielizeň. Prostriedok spoľahlivo vyperie a vďaka obsahu keratínu sa krásne stará o farebné oblečenie. Zároveň chráni pred sfarbením, blednutím farieb a zmenou tvaru bielizne. Vlákna odevov navyše zjemňuje a pôsobí nekrčivým efektom.

Woolite PRO-CARE gélové kapsule XL 35 ks-60%
14,08 € 5,50 €

Výpredaj

Gélové kapsuly na pranie značky Woolite sú ideálne na jemnú bielizeň. Vďaka špeciálnej dvojitej formule účinne perie, a navyše skvele odstraňuje škvrny. Vďaka obsahu keratínu chráni štruktúru vlákien odevov a stará sa o chúlostivé materiály. Tiež zabráni nechcenému zafarbeniu bielizne, blednutiu farieb a zmene tvaru oblečenia.

Ariel Gélové kapsuly Ultra OXI All in 1 - 45 ks-39%
19,20 € 11,70 €

Výpredaj

Pracie gélové kapsule Ariel gélové kapsule Ultra OXI All in 1 – 45 ks perú, odstraňujú škvrny, rozjasňujú a zaisťujú sviežu vôňu. Kapsule sú účinné už pri 30 °C. Perfektne sa rozpúšťa v kontakte s vodou a uvoľňuje účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn.

Lenor 3 v 1 Spring gélové kapsule 54 ks
23,42 € 19,52 €

Kapsule na pranie 3 v 1 s vôňou jarných kvetov a prírodných tónov pačuli s bielym cédrom vám dodajú povzbudenie a príjemné osvieženie. Kapsule Lenor obsahujú technológiu vône aktivovanej pohybom, ktorá zaisťuje dlhotrvajúcu sviežu vôňu.

Persil Discs Regular Box 38wl-45%
20,67 € 11,30 €

Výpredaj

Persil Discs Regular Box 38wl sú prvé pracie kapsule na trhu so silou 4 komôr. Tieto inovatívne kapsule vďaka 4 komorám poskytujú aj 4 silné benefity – pôsobí proti aj tým najodolnejším škvrnám, starajú sa o látky, rozžiaria farby bielizne a poskytujú jej dlhotrvajúcu sviežu vôňu. V balení nájdete 38 univerzálnych pracích kapsúl.

Lenor Gelové kapsuly Amethyst Color 47 praní-42%
19,60 € 11,30 €

Výpredaj

Gélové kapsuly na pranie Lenor Amethyst Color bielizeň dôkladne vyperú a zanechajú ju sviežu a žiarivo čistú. S vôňou bergamotu v kombinácii s jemnou fréziou a žiarivým jazmínom.

Lenor Gelové kapsuly Spring Awakening 47 praní-42%
19,60 € 11,30 €

Výpredaj

Gélové kapsuly na pranie Lenor Spring Awakening bielizeň dôkladne vyperú a zanechajú ju sviežu a žiarivo čistú. S vôňou jarných kvetov a prírodných tónov pačuli a bieleho cédra.

Surf BLACK duo kapsuly Midnight 42 pracích dávok
12,76 € 7,70 €

Surf BLACK duo pracie kapsuly Midnight na tmavú bielizeň vydržia 42 pracích dávok. Vďaka zloženiu s celulózou vaša bielizeň len tak ľahko nevybledne a čierna zostane čiernou aj po niekoľkých umytiach.

Surf Duo kapsuly colour + white Hawaiian 42 pracích dávok
12,83 € 7,80 €

Kapsuly na pranie prevoňajú vašu bielizeň sviežou vôňou tropického ovocia, mandarínok a exotických kvetov po dlhú dobu. Sú vhodné pre pranie bieleho i farebného oblečenia. Surf Duo kapsuly colour + white Hawaiian 42 pracích dávok obsahuje v balení 42 kapsúl.

Surf Color 2v1 Tropical Lily 42 ks
13,64 € 7,90 €

Surf kapsuly na pranie pre žiarivú farebnú bielizeň dokonale odstránia všetky škvrny a nečistoty a zachovajú intenzitu farieb. Sú obohatené o dlhotrvajúcu vôňu tropickej ľalie a kvetu ylang ylang, ktorá vás bude sprevádzať ešte dlho po vypraní. Balenie obsahuje 42 pracích dávok.

Surf White 2v1 Orchid & Jasmine 42 ks
13,64 € 8,90 €

Prací prášek Surf určený na bílé prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zanechá oblečení zářivě bílé. Okouzlí vás dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.

Savo Universal trio kapsuly na pranie 45 dávok-31%
17,02 € 11,70 €

Výpredaj

Savo Universal trio kapsuly na pranie 45 dávok s novou technológiou pracích kapsúl. Savo bez chlóru prichádza s novými revolučnými trojkomorovým kapsulami, kde každá farba vie niečo iné – biela sa postará o hygienickú čistotu, modrá odstráni i odolné škvrny a fialová prepožičia vašej bielizni dlhotrvajúcu sviežosť.

Ariel All in 1 Color gélové kapsuly 60 ks
23,43 € 19,52 €

Ariel All in 1 Color gélové kapsuly 60 ks perú, odstraňujú škvrny a rozjasňujú. Výnimočné čistiace účinky v jednej malej kapsule udržujú žiarivosť farieb oblečenia. Vaše oblečenie tak bude skvele vyzerať a voňať čistotou.

Persil Discs Color Box 38wl-45%
20,67 € 11,30 €

Výpredaj

Persil Discs Color Box 38wl sú prvé pracie kapsule na trhu so silou 4 komôr. Tieto inovatívne kapsule sú určené na pranie farebnej bielizne a vďaka 4 komorám poskytujú aj 4 silné benefity – pôsobí proti aj tým najodolnejším škvrnám, starajú sa o látky, rozžiaria farby bielizne a poskytujú jej dlhotrvajúcu sviežu vôňu. V balení nájdete 38 pracích kapsúl.

Savo Color trio kapsuly na pranie 45 dávok-31%
17,02 € 11,70 €

Výpredaj

SavoColor trio kapsuly na pranie 45 dávok s novou technológiou pracích kapsúl. Savo bez chlóru prichádza s novými revolučnými trojkomorovým kapsulami, kde každá farba vie niečo iné – biela sa postará o hygienickú čistotu, modrá odstráni i odolné škvrny a fialová prepožičia vašej bielizni dlhotrvajúcu sviežosť.

Ariel Gélové kapsuly Complete Shape All In 1 45 ks-39%
19,47 € 11,70 €

Výpredaj

Gélové kapsule na pranie Ariel Complete Shape pomáhajú bielizeň chrániť. Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien, ktorý ich uhladí a uzavrie tak, aby z nich neunikala farba, netvorili sa žmolky a bielizeň sa nevyťahovala a stále si držala tvar. Vystačia na 45 pracích cyklov.

Persil Premium Color DuoCaps 32 ks-53%
16,64 € 7,80 €

Výpredaj

Prémiové kapsuly obsahujú unikátnu kombináciu najsilnejších odstraňovačov škvŕn a rozjasňovač pre prémiovú čistotu. Navyše poskytujú špeciálne vyvinutú a dlhotrvajúcu vôňu až pre 4 týždne sviežosti. Balenie obsahuje 32 ks.

Ariel Gélové kapsuly Active Sport All In1 45 ks-39%
19,47 € 11,70 €

Výpredaj

Gélové kapsule na pranie Ariel Active Sport zaručujú vypranie škvŕn od potu a všetkého zápachu s nimi spojeného. Bielizeň prevoňajú sviežosťou a pripravia ju na ďalšie športové výkony. Vystačia na 45 pracích cyklov.

Lanza Total Power Gélové kapsuly Spring Freshness 28 ks-56%
13,31 € 5,80 €

Akcia

S kapsulami Power Gél značky Lanza si užijete dokonale svieži pocit po obliekaní čistej bielizne. Kapsule efektívne odstránia všetky škvrny a dodajú prádlu **príjemnú vôňu. Aj použitie je **veľmi jednoduché – kapsule vložíte do bubna práčky ešte pred pridaním bielizne.

Savvy Green pracie kapsule 703g, 62 pracích dávok
15,90 €

62 vankúšikov s pracím práškom vám vydrží naozaj na dlho. Vďaka tomu, že je hypoalergénny, je vhodný aj na pranie detskej bielizne. Pre značku Savvy Green je na prvom mieste ekológia, preto je aj obal recyklovaný.

Lanza Power Gel Kapsuly 28 ks-24%
7,69 € 5,80 €

Akcia

Lanza Vanish univerzálne kapsuly 2v1 skvele odstránia odolné škvrny z vašej bielej aj farebnej bielizne. Lanza dodá vašej bielizni čistotu, ktorú nie je len vidieť ale aj cítiť. Balenie obsahuje 28 kapsúl.

Ariel Gélové kapsuly Complete Shape All In 1 32 ks
13,61 € 9 €

Gélové kapsule na pranie Ariel Complete Shape pomáhajú bielizeň chrániť. Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien, ktorý ich uhladí a uzavrie tak, aby z nich neunikala farba, netvorili sa žmolky a bielizeň sa nevyťahovala a stále si držala tvar. Vystačia na 32 pracích cyklov.

Ariel Prací Kapsle Sensitive 3 in 1 35 ks-41%
13,58 € 7,90 €

Akcia

Jedna kapsle přinese výjimečné čisticí účinky. Kapsle na praní prádla Ariel 3 in 1 s unikátním vícekomorovým designem udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což přináší vyšší prací účinky a rovnoměrné rozprostření prostředku. Pro citlivou pokožku.

Woolite gelové kapsuly Black, Darks, Denim 28 ks-47%
11,07 € 5,80 €

Akcia

Chráňte farbu svojho tmavého oblečenia tak, aby bolo stále sýte ako hlboká noc. Nové kapsule od Woolite vám pomôžu ochrániť vaše tmavé kúsky pred vyšisovaním a bielizeň príjemné zmäkčí.

Lenor gélové kapsule Gold Orchid All In 1 28 ks-36%
12,36 € 7,80 €

Výpredaj

Kapsule na pranie bielizne All In 1: Neodolateľný zážitok: 1 Perú. 2 Osviežujú 3. Zmäkčujú. To sú kapsule na pranie bielizne Lenor s trblietavou elegantnou vôňou hodvábnej orchidey. Balenie obsahuje 28 tabliet

Ariel Gélové kapsuly Active Sport All In 1 32 ks
13,61 € 9,90 €

Gélové kapsule na pranie Ariel Active Sport zaručujú vypranie škvŕn od potu a všetkého zápachu s nimi spojeného. Bielizeň prevoňajú sviežosťou a pripravia ju na ďalšie športové výkony. Vystačia na 32 pracích cyklov.

Ariel Pracie Kapsuly Touch of Lenor All In 1 35 ks-24%
13,58 € 10,20 €

Výpredaj

Jedna kapsula prinesie výnimočné čistiace účinky. Kapsuly na pranie bielizne Ariel All In 1 s unikátnym viackomorovým dizajnom udrží zložky oddelené do doby, kým sa namočí, čo prináša lepšie pracie účinky a rovnomerné rozloženie prostriedku. S vôňou čistoty Touch of Lenor Fresh.

Ariel Gélové kapsuly Ultra OXI All in 1 - 32 ks
13,50 € 9,90 €

Pracie gélové kapsule Ariel Ultra OXI All in 1 – 32 ks perú, odstraňujú škvrny, rozjasňujú a zaisťujú sviežu vôňu. Kapsule sú účinné už pri 30 °C. Perfektne sa rozpúšťajú v kontakte s vodou a uvoľňujú účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn.

Lenor gélové kapsule Shimmering Silk Orchid 14 ks
6,20 € 5,90 €

Kapsule na pranie bielizne All In One: Neodolateľný zážitok: 1 Perú. 2 Osviežujú 3. Zmäkčujú. To sú kapsule na pranie bielizne Lenor s trblietavou elegantnou vôňou hodvábnej orchidey. Balenie obsahuje 14 tabliet

Persil Pracie kapsuly Duo-Caps Color 28 ks-50%
14,05 € 6,90 €

Výpredaj

Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps je všetko, čo potrebujete pre dokonalé výsledky prania. Jeho nová receptúra obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, aby vám poskytol kompletné riešenie pre vašu bielizeň. Vďaka unikátnej dvojkomorovej technológii kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jednom produkte.

Lenor gélové kapsule Vibrant Flower Bouquet 14 ks
6,30 € 6,20 €

Kapsule na pranie bielizne All In One: Neodolateľný zážitok: 1 Perú. 2 Osviežujú 3. Zmäkčujú. Vezmite svoje zmysly s kapsulami na pranie Lenor na upokojujúcu prechádzku voňavými kvitnúcimi levanduľami a nechajte odplaviť svoje starosti. Balenie obsahuje 14 tabliet

Persil DuoCaps Lavender Color box 36 ks-44%
16,84 € 9,40 €

Akcia

Persil 360 ° Complete Solution Lavender Duo-Caps je všetko čo potrebujete pre dokonalé výsledky prania. Jeho nová receptúra obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, aby vám poskytol kompletné riešenie pre vaše bielizeň. Balenie obsahuje 36 tabliet.

Woolite gelové kapsuly Mix Colors 28 ks-47%
11,07 € 5,80 €

Akcia

Absolútnou novinkou medzi pracími kapsulami sú gélové kapsule od Woolite určené na farebné a tmavé prádlo. Vďaka svojmu zloženiu zabraňujú blednutiu farieb a chránia vlákna pred poškodením.

Lenor gélové kapsule Spring Awakening All In 1, 28 ks-36%
12,36 € 7,80 €

Výpredaj

Kapsule na pranie bielizne All In 1: Neodolateľný zážitok: 1 Perú. 2 Osviežujú 3. Zmäkčujú. To sú kapsule na pranie bielizne Lenor s osviežujúcou vôňou Spring Awakening. Balenie obsahuje 28 kapsúl.

Persil Pracie kapsule DuoCaps Regular Box 28 ks-44%
14,11 € 7,80 €

Akcia

Persil 360° Complete Solution Duo-Caps je všetko čo potrebujete pre dokonalé výsledky prania. Jeho nová receptúra obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, aby vám poskytol kompletné riešenie pre vašu bielizeň. Vďaka unikátnej dvojkomorovej technológii kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jednom produkte.

Lenor gélové kapsule Waterlily 14 ks
6,20 € 5,90 €

Kapsule na pranie bielizne Lenor s prekrásnou zmesou vôňou lotosového kvetu, lekna, nezábudky a ifejonu so sviežimi aromatickými tónmi. Hlavnými prednosťami týchto kapsúl je žiarivá čistota, skvelý pocit sviežosti a jemná hebkosť. Balenie obsahuje 14 tabliet

Ariel Pracie Kapsuly Color All In 1 35 ks-24%
13,58 € 10,20 €

Výpredaj

Jedna kapsula prinesie výnimočné čistiace účinky. Kapsuly na pranie bielizne Ariel All In 1 s unikátnym viackomorovým dizajnom udrží zložky oddelené do doby, kým sa namočí, čo prináša lepšie pracie účinky a rovnomerné rozloženie prostriedku.