Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Pracie kapsuly a tablety

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Pracie kapsuly a tablety u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Pracie kapsuly a tablety alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Pracie kapsuly a tablety nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Akcia
Ariel + kapsule na pranie Extra Clean 60 ks Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní
Ariel + kapsule na pranie Extra Clean 60 ks

Kapsule na pranie Ariel+ Extra Clean prinášajú dôkladné pranie a odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách a to vďaka technológii Cool Clean. Ich obal je 100% rozpustný vo vode a balenie je 100% recyklovateľné. Kapsule Ariel All in One PODS odstraňujú škvrny, chránia farby a osviežujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Persil Discs Color 54 praní Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní
Persil Discs Color 54 praní

Kapsule na pranie Persil Discs Color hĺbkovo čistí bielizeň, odstraňujú nepríjemné pachy a zachovávajú žiarivé farby. Účinné aj pri nízkych teplotách od 20 °C. 100% recyklovateľný obal.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní
Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní

Kapsle na praní Coccolino Care Color jsou speciálně určené pro barevné prádlo. Snadno se rozpouští i při praní ve studené vodě. Technologie Encaps uvolňuje vůni postupně během nošení a prádlo tak voní mnohem déle.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie

Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie skvele odstraňujú škvrny aj pri nižších teplotách prania. Sú špeciálne navrhnuté pre pranie pri nižších teplotách s unikátnymi technológiami. Po kontakte s vodou sa obal kapsúl 100% rozpustí a uvoľní účinné látky, ktoré odstraňujú škvrny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Ariel Kapsule na pranie Extra Clean 104 ks Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Ariel Kapsule na pranie Extra Clean 104 ks

Kapsule na pranie Ariel Extra Clean prinášajú dôkladné pranie a odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách a to vďaka technológii Cool Clean. Ich obal je 100% rozpustný vo vode a balenie je 100% recyklovateľné. Kapsule Ariel All in One PODS odstraňujú škvrny, chránia farby a osviežujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Ariel kapsuly na pranie Color+ 72 Praní Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Ariel kapsuly na pranie Color+ 72 Praní

Kapsuly na pranie Ariel Color prinášajú dôkladné pranie a odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách a to vďaka technológii Cool Clean. Ich obal je 100 % rozpustný vo vode a balenie je 100 % recyklovateľné. Kapsuly Ariel All in One PODS odstraňujú škvrny, chránia farby a osviežujú.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
Lovela Baby gélové kapsule na pranie 60 ks Rex Pracie kapsule Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 pranie 676 g
Lovela Baby gélové kapsule na pranie 60 ks

Gélové kapsule na pranie Lovela Baby sú vhodné na pranie detskej bielizne. Nespôsobujú problémy ani užívateľom s citlivou pokožkou. Možno ich využiť na farebnú a bielu bielizeň.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rex Pracie kapsule Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 pranie 676 g Rex Pracie kapsule Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 pranie 676 g
Rex Pracie kapsule Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 pranie 676 g

Pracie kapsule Rex Orchid & Macadamia Oil poskytnú dokonalú čistotu, odstránia škvrny a bielizeň prevonia zmyselnou vôňou z esenciálnych olejov. Kapsule s tromi benefitmi v jednom fungujú aj pri praní pri nízkych teplotách a je možné ich použiť na bielu, farebnú aj tmavú bielizeň.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Persil pracie kapsule Power Caps Color 74 praní Rex Pracie kapsule Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 pranie 676 g
Persil pracie kapsule Power Caps Color 74 praní

Kapsule na pranie Persil Power Caps Color hĺbkovo čistí bielizeň, odstraňujú nepríjemné pachy a zachovávajú žiarivé farby. Účinné aj pri nízkych teplotách od 20 °C. 100% recyklovateľný obal.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Persil ECO POWER BARS pracie tablety 45 praní, 1327,5g Persil ECO POWER BARS pracie tablety 45 praní, 1327,5g
Persil ECO POWER BARS pracie tablety 45 praní, 1327,5g

ECO POWER BARS pracie tablety 45 praní, 1327,5 g od značky Persil dodávajú oblečeniu hĺbkovú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Prenikajú hlboko do vlákien, aby odstránili škvrny a oblečenie bolo žiarivo čisté. Ochranný obal okolo tabliet je rozpustný vo vode a je plne biologicky rozložiteľný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ariel + kapsule na pranie Unstoppables 26 ks Persil ECO POWER BARS pracie tablety 45 praní, 1327,5g
Ariel + kapsule na pranie Unstoppables 26 ks

Kapsule na pranie Ariel+ Unstoppables so silou Lenoru prinášajú dôkladné pranie a odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách a to vďaka technológii Cool Clean. Ich obal je 100% rozpustný vo vode a krabica je novo zhotovená z recyklovateľného kartónu. Kapsule Ariel All in One PODS odstraňujú škvrny, chránia farby a osviežujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Ariel kapsuly na pranie Mountain Spring 63 ks Persil ECO POWER BARS pracie tablety 45 praní, 1327,5g
Ariel kapsuly na pranie Mountain Spring 63 ks

Kapsuly na pranie Ariel Mountain Spring prinášajú dôkladné pranie a odstránenie škvŕn aj pri nízkych teplotách a to vďaka technológii Cool Clean. Ich obal je 100 % rozpustný vo vode a balenie je 100 % recyklovateľné. Kapsuly Ariel All in One PODS odstraňujú škvrny, chránia farby a osviežujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL