Gardenius Záhradné čerpadlo 1200W

Hodnotenie: 4 2 hodnotení Značka: Gardenius

Doprava zadarmo

Gardenius Záhradné čerpadlo 1200W

Vodné čerpadlo GARDENIUS o výkone 1200 Wattov sa určite bude hodiť na vašu záhradku. Čerpadlo má pevnú rukoväť pre ľahkú manipuláciu a za hodinu prečerpá až 3800 litrov vody. Maximálna dopravná výška je 50 metrov a hĺbka ponoru 8 metrov. Vhodné pre domáce aj hobby použitie. Celý popis

67.9
4 2
67,90 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 76 €, Ušetríte 8,10 € (10 %)
Cena s MALL kartou:
37,90 €
Viac info tu

Náš kód: 927343

2 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

velmi dobré výkonné čerpadlo. Malým nedostatkem jsou špatně přístupné otvory pro montáž čerpadla na podložku. S výrobkem jsem spokojen. Jaromír

Popis

Popis produktu

Technické parametre
 • Vstupné napätie: 230V
 • Výstupný kmitočet: 50 Hz
 • Príkon: 1200 W
 • Max. čerpacia kapacita: 3800 l / h
 • Max. výška výtlaku: 50 m
 • Max. hĺbka ponoru: 8 m"
Všeobecné vlastnosti
 • Zahradné čerpadlo GARDENIUS je určené pre domáce a hobby použitie. Extrémne podmienky pre toto čerpadlo nie sú vhodné. Rovnako ako vysoké zaťaženie. Napriek tomu bude neoceniteľným pomocníkom pri čerpaní vody. S týmto čerpadlom zavlažíme vašu záhradu alebo poľnohospodárske pôdy a to bez sebeväčšej námahy, pretože je opatrené výkonným motorom, ktorý je navyše bezúdržbový a má výkon 1200 Wattov.
 • Čerpadlo dosahuje výborných hodnôt. Jednou z nich je prečerpané množstvo vody za hodinu, ktoré robí 3800 litrov. K ďalšej hodnote patrí maximálna dopravná výška. Tento parameter vás určite milo poteší, pretože s týmto čerpadlom môžete vytlačiť vodu do výšky 50 metrov. Táto skutočnosť poukazuje na veľký výkon motora a možnosť využiť čerpadlo na zavlažovanie naozaj celej záhrady vďaka tejto výške.
 • Hodnota maximálneho výtlaku nám udáva, do akej výšky je čerpadlo vodu schopné čerpať – vytlačiť. Vždy je však nutné počítať s rezervou nad uvádzaný výtlak, pretože táto udávaná hodnota limitnej a pri dosiahnutí maximálnej výšky výtlaku už nebude na konci potrubia prakticky žiadny tlak, ktorý by bol vodu schopný niekam prepraviť. Ak je teda napríklad u vibračného čerpadla udávaný výtlak 50 m, v žiadnom prípade to neznamená, že ho možno použiť do vrtu 50 m hlbokého. Je nutné pripočítať nejaké straty vzniknuté trením – výpočet straty trením je zložitý, je nutné zahrnúť priemer, dĺžku a materiál hadice/ potrubia, pre presné výpočty sa potom zahŕňa aj napríklad priemerná teplota vody a pod .. Skutočne veľmi orientačne tak môžeme počítať priemerne približne so stratou 1 metra výtlaku na každých 10 m potrubia alebo 1/2"" hadice.
 • Určite Vás poteší aj pohodlná rukoväť, vďaka ktorej si môžete čerpadlo preniesť na konkrétne miesto a tak využiť maximálnu efektivitu tohto čerpadla. Pretože čerpadlo váži 6,99 kg, prenos by nemal byť naozaj žiadny problém. Nesmieme zabudnúť na saciu výšku, ktorá je 8 metrov. Čerpadlo je určené pre použitie s čistou vodou, ale je vybavené filtrom a preto ho môžete použiť aj na vodu znečistenú s maximálnou veľkosťou pevných častíc 3 milimetre.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Max. dopr. množstvo 3800 Liter/hod
Max. dopr. výška 50 m
Príkon 1200 W
Hmotnosť 6.9 kg
Max. teplota čerpanej kvapalin 35 °C
Typ čerpadla povrchové
Dĺžka prívodného kábla 1.2 m

Alternatívne produkty