Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Potraviny pre detoxikáciu. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Potraviny pre detoxikáciu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Potraviny pre detoxikáciu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
Nekáva Pre detox - pražený jačmeň so zmesou byliniek BIO EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
Nekáva Pre detox - pražený jačmeň so zmesou byliniek BIO

Nekáva pre Detox – pražený jačmeň so zmesou byliniek je určená pre všetkých, ktorí by radi podporili prečistenie celého organizmu. Tento proces čistenia bol odporúčaný už starovekými lekármi.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis
Nekáva Zahrievacia masala - pražený jačmeň so zmesou korenia BIO EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
Nekáva Zahrievacia masala - pražený jačmeň so zmesou korenia BIO

Zmes praženého jačmeňa a prehrievacieho korenia vám umožní výnimočný chuťový a voňavý zážitok. Zahrievacia masala obsahuje veľkú porciu škorice a klinčekov. Nasleduje ich čierne korenie, zázvor a muškátový oriešok. Pohoda, rafinovanosť, radosť, prehriatie v jednom dúšku.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis
Novinka
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal. EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.

Protiparazitná dvojfázová bylinná kúra PARASAFE HERBAL SET • Očista od parazitov • Cielene pôsobí a prispieva k šetrnej očiste organizmu a k spoľahlivej antiparazitárnej ochrane. Proces očisty a detoxikácie je posilnený Alkalickou vodou z ionizačnej fľaše.

môžete mať 01.12 - 04.12

Novinka
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARACLEANSE SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal. EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARACLEANSE SET + Alkalická voda z ionizačnej fľaše 380ml + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.

Protiparazitná trojfázová bylinná kúra PARACLEANSE SET • Očista od parazitov • Cielene pôsobí a prispieva k šetrnej očiste organizmu a k spoľahlivej antiparazitárnej ochrane. Proces očisty a detoxikácie je posilnený Alkalickou vodou z ionizačnej fľaše.

môžete mať 01.12 - 04.12

Novinka
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal. EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.

Protiparazitná dvojfázová bylinná kúra PARASAFE HERBAL SET • Očista od parazitov • Cielene pôsobí a prispieva k šetrnej očiste organizmu a k spoľahlivej antiparazitárnej ochrane. Proces očisty a detoxikácie je posilnený Alkalickou ionizovanou vodou z filtračnej kanvice.

môžete mať 01.12 - 04.12

Venira Super greens jablko 336 g EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARASAFE HERBAL SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
Venira Super greens jablko 336 g

Super greens jablko je prírodný doplnok stravy vhodný pokiaľ žijete svoj život primárne aktívne a nestíhate pritom zjesť odporúčanú dennú dávku zelených potravín. V jeho zložení je pridané vysoké množstvo zelených superpotravín s dostatočným množstvom rastlinných adaptogénov a antioxidantov.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis
Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARACLEANSE SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek

Detoxikácia bylinný extrakt je zmes byliniek, ktorá pomáha čistiť organizmus. Obsahuje napríklad zelený čaj, ktorý pomáha zlepšovať krvný tlak, upravuje cholesterol, čistí krv. Veľkým a neoceniteľným pomocníkom je aj vitamín C.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis
Novinka
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARACLEANSE SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal. EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARACLEANSE SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.
EHM Očista od parazitov a detoxikácia s bylinnou kúrou PARACLEANSE SET + Alkalická ionizovaná voda z filtračnej kanvice 3,5l + DARČEK Pivovarské kvasnice 1bal.

Protiparazitná trojfázová bylinná kúra PARACLEANSE SET • Očista od parazitov • Cielene pôsobí a prispieva k šetrnej očiste organizmu a k spoľahlivej antiparazitárnej ochrane. Proces očisty a detoxikácie je posilnený Alkalickou ionizovanou vodou z filtračnej kanvice.

môžete mať 01.12 - 04.12

For long life Kremelina 500 ml For long life Kremelina 500 ml
For long life Kremelina 500 ml

Kremelina potravinovej kvality je prastará látka a skutočný moderný prírodný poklad, ktorý bezpečne a jednoducho rieši naše každodenné zdravotné potreby.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis