U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie potraviny pre detoxikáciu. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie potraviny pre detoxikáciu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie potraviny pre detoxikáciu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvia Paradise Kurkuma mletá (Veľkosť 100 g)
4x

Salvia Paradise Kurkuma mletá

2,60 €

100% čistá Kurkuma mletá je korenie bohaté na antioxidanty predovšetkým pre naše zdravé trávenie, správnu činnosť imunity, pečene, ale aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, srdca, ciev, kĺbov, dýchacej sústavy, pokožky.

Partner: Vivantis
Nekáva Original - pražený jačmeň bez kofeínu BIO (Veľkosť 100 g)

Nekáva Original - pražený jačmeň bez kofeínu BIO

4,40 €

Original – bio pražený jačmeň bez kofeínu vám vizuálne bude pripomínať klasickú kávu. Chuť je ľahko zemitá, horká, na konci s nádychom orechov. Môžete si ju vychutnať len tak alebo s mliekom, či už kravským alebo rastlinným.

Partner: Vivantis
Nekáva Zahrievacia masala - pražený jačmeň so zmesou korenia BIO (Veľkosť 100 g)

Nekáva Zahrievacia masala - pražený jačmeň so zmesou korenia BIO

5,70 €

Zmes praženého jačmeňa a prehrievacieho korenia vám umožní výnimočný chuťový a voňavý zážitok. Zahrievacia masala obsahuje veľkú porciu škorice a klinčekov. Nasleduje ich čierne korenie, zázvor a muškátový oriešok. Pohoda, rafinovanosť, radosť, prehriatie v jednom dúšku.

Partner: Vivantis
ESI Aloe Vera čistá šťava 1 l
3x

ESI Aloe Vera čistá šťava 1 l

16 €

Aloe Vera: pomáha zvyšovať imunitu pomáha udržiavať zdravé črevá a tráviaci trakt pomáha pri rôznych kožných problémov pomáha regulovať menštruačný cyklus Prípravky z Aloe možno použiť dvojakým spôsobom. Lokálne, na povrchové ošetrenie, alebo vnútorne.

Partner: Vivantis
-65%
Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek
2x

Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek

12,70 €
4,40 €

Detoxikácia bylinný extrakt je zmes byliniek, ktorá pomáha čistiť organizmus. Obsahuje napríklad zelený čaj, ktorý pomáha zlepšovať krvný tlak, upravuje cholesterol, čistí krv. Veľkým a neoceniteľným pomocníkom je aj vitamín C.

Partner: Vivantis
Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet
1x

Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet

4,60 €

Rosen Odkyselující nápoj je vyvážená minerálna zmes bez obsahu fosfátov. Dopĺňa zásadotvorné látky, odkysľuje a detoxikuje organizmus, bez fosfátov. Doplnením vyvážené minerálne zmesi sa obnovuje v tele rovnováha medzi kyselinami a zásadami a udržuje stály pomer medzi ich tvorbou a vylučovaním.

Partner: Vivantis
Allnature Psyllium BIO 150 g

Allnature Psyllium BIO 150 g

3,80 €

Psyllium BIO je rozpustná vláknina, ktorá podporuje normálnu funkciu zažívacieho traktu. Účinne podporuje vylučovanie toxínov a škodlivých látok usadených v tráviacom trakte. Viaže na seba vodu, a preto po zapití trochou vody niekoľkonásobne zväčší svoj objem, zaplní žalúdok a vyvolá pocit sýtosti.

Partner: Vivantis
Bilegria SPIRA bylinný sirup na dýchacie cesty s pomarančmi 200 ml

Bilegria SPIRA bylinný sirup na dýchacie cesty s pomarančmi 200 ml

8,30 €
8 €
Posledný kus za túto cenu!

Bylinný sirup na dýchacie cesty – viaczložkový – s pomarančmi. Z ručne zbieraných českých bylín. Manufakturne vyrobený tradičným spôsobom z vodného extraktu bylín. Inšpirovaný receptúrou ľudovej liečiteľky MUDr. Boženy Kamenárske z Radnic.

Partner: Vivantis
Nekáva Kapsule Nespresso – Pražený jačmeň bez kofeínu (Veľkosť 12 ks)

Nekáva Kapsule Nespresso – Pražený jačmeň bez kofeínu

5,30 €

Vytvorte si zdravý životný štýl, ktorý bude zahŕňať pitie Nekávy – praženého jačmeňa bez kofeínu. Neobsahuje totiž žiadne éčka ani farbivá, posilňuje imunitu, zlepšuje zažívanie a má prospešný vplyv na vaše zdravie. Pre jednoduchú prípravu použite kapsule vhodné do kávovarov Nespresso. .

Partner: Vivantis
GreenFood Nutrition Mladý jačmeň 120 kapsúl

GreenFood Nutrition Mladý jačmeň 120 kapsúl

5,40 €

Mladý jačmeň je mladá rastlina jačmeňa siateho, ktorú používali už naše prababičky. Z rastliny je zozbieraný len zelený výhonok. Taká rastlina jačmeňa siateho totiž obsahuje najvyššie množstvo biologicky aktívnych látok. Jačmeň obsahuje Chlorofyl, Železo, Kyselina listová a Vitamín C.

Partner: Vivantis