Allnature Kremelina 300 g-34%
11,90 € 7,80 €

Akcia

Kremelina prášok sa vyrába zo 100% prírodnej kremeliny s obsahom oxidu kremičitého a oxidov železa. Pomáha organizmu doplniť organický a dobre vstrebateľný kremík.

Allnature Červená repa prášok BIO 100 g
4,20 €

Červená repa je mimoriadnou superpotraviny, možno snáď jednou z najhodnotnejších vôbec. Vďaka nášmu prášku je absolútne ľahké mať repu v jedálničku kedykoľvek si zaumienite a predstavuje jednoduchú cestu, ako všetky benefity červenej repy využívať, navyše v prísnej BIO kvalite.

Allnature Křemelina Skořice 300 g-49%
11,50 € 5,80 €

Akcia

Kremelina prášok sa vyrába zo 100% prírodnej kremeliny s obsahom oxidu kremičitého a oxidov železa a pomáha organizmu doplniť organický a dobre vstrebateľný kremík. Prášok sa vyrába zo sypké kremeliny z buniek rias rodu Aulacoseira.

Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek-34%
11,90 € 7,80 €

Akcia

Detoxikácia bylinný extrakt je zmes byliniek, ktorá pomáha čistiť organizmus. Obsahuje napríklad zelený čaj, ktorý pomáha zlepšovať krvný tlak, upravuje cholesterol, čistí krv. Veľkým a neoceniteľným pomocníkom je aj vitamín C.

Natu Kremelina 250 g
8 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.

ActivLab Kudzu 60 kapslí
11,90 €

ActivLab Kudzu je doplnok stravy obsahujúci extrakt z koreňa Kudzu (Pueraria Montana), ktorý je odporúčaný najmä v obdobiach spojených s obmedzovaním konzumácia alkoholu a fajčenie.

Allnature Psyllium BIO 150 g
3,60 €

Psyllium BIO je rozpustná vláknina, ktorá podporuje normálnu funkciu zažívacieho traktu. Účinne podporuje vylučovanie toxínov a škodlivých látok usadených v tráviacom trakte. Viaže na seba vodu, a preto po zapití trochou vody niekoľkonásobne zväčší svoj objem, zaplní žalúdok a vyvolá pocit sýtosti.

Natu Kremelina 80 g
2,80 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.

Allnature Macao 250 g
11,90 €

Macao je prášok spojený z dvoch superpotavin – macy a kakaa. Maca má ľahko sladkastú chuť a je známa pod prezývkou „peruánska viagra“ alebo tiež „peruánsky ženšen“. Maca je bohatým zdrojom unikátnych fytonutrientov, vitamínov, minerálov a veľmi kvalitných rastlinných bielkovín.

Simply you HE-PANOLA 50 tabliet + 20 ZD ARMA
8,90 €

HE-PANOLA je výživový doplnok podporujúci správnu funkciu pečene a detoxikáciu organizmu. HE-PANOLA je doplnok stravy s obsahom komplexných látok izolovaných zo semien plodov rastliny pestreca mariánskeho.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: