Suunto Počítač SUUNTO D4i NOVO + USB, biela

Značka: Suunto Náš kód: 100002458144

Partnerský predajDoprava zadarmoNáš tip

Suunto Počítač SUUNTO D4i NOVO + USB, biela

Nový designový rad Suunto D4i Novo predstavuje potápačské počítače v sviežich farbách s mäkkým silikónovým a veľmi komfortným náramkom. Celý popis

559.55
559,55 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
529,55 €
Viac info tu

Náš kód: 100002458144

Mesačne od:
55,96 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Počítač SUUNTO D4i Black

 

Pohodlné, ľahké a pritom tak nabité praktickými funkciami ako je freedive režim či bezdrátový prenos tlaku vo fľaši a odhad zostávajúceho času vzduchu.

Hlavné funkcie:

 • plne kontinentuálny dekompresný algoritmus Suunto RGBM
 • 4 potápačské módy: Air, Nitrox, Free, Off
 • voliteľná sonda pre bezdrátový tlak vzduchu vo fľaši + odhad zostávajúceho času vzduchu
 • zabudovaný plánovač ponorov
 • detailné grafické záznamy ponorov na vašom PC/Mac vďaka software Suunto DM4 + Movescount
 • celková hmotnosť len 85g
 • Inovatívny časovač Apnea Timer a časovač v módoch Air/Nitroch

Bezdrátový prenos tlaku vo fľaši bez rušenia

Suunto D4i Novo umožňuje použitie bezdrátovej sondy na sledovanie zásoby vzduchu vo fľašu priamo na vašom zápästí. K dispozícii je tiaž aktuálny odhad času zostávajúceho vzduchu počas ponoru.

Zdielajte vaše potápačské skúsenosti

použitím software Suunto DM4 + Movescount na vašom laptope môžete jednoducho synchronizovať Suunto D4i Novo s online komunitou Movescount.com, kde môžete ukladať a zdielať informácie o vašich ponoroch vrátane fotografií a viedeo záznamov. Môžete taktiež zdielať informácie o potápačských lokalitách a stránkach o potápaní s potápačmi z celého sveta.

Jednoduché ovládanie

s ľahko čitateľným displejom a elektroluminiscenčným posvietením uvidíte dôležité informácie ponoru (tj. napr. aktuálna hĺbka, dĺžka ponoru a dekompresné údaje) vždy jasne a zreteľne.

Všestranné použitie

V módoch Air a Nitrox sú na zreteľne čitateľnom displeji zobrazované tieto informácie: aktuálna a maximálna hĺbka, aktuálny čas, dĺžka ponoru, dekompresný čas a teplota. Zvukové a vizuálne alarmy, ktoré si nastavíte pre určitú hĺbku a dĺžku ponoru, vás upozornia, kedy je čas začať stúpať. V móde Nitrox môžete predĺžiť váš pobyt pod vodou tým, že upravíte obsah kyslíku vašej zmesi medzi 21% a 50% a hodnotu PO2 v rozmedzí 0,5 až 1,6 bar. Ak ste nadšenec potápanie na nádych, D4i vám ponúka prepracovaný Freedive mód so všetkými funkciami, ktoré pri freedivingu potrebujete. D4i Novo zaznamenáva dáta trikrát za sekundu s tým vám poskytuje presnú hodnotu skutočnej dosiahnutej hĺbky.

Flexibilná dekompresia

Suunto D4i s použitím algoritmu Suunto Deep Stop RGBM vám umožní plynulú dekompresiu s optimálnou dĺžkou výstupu. Stanovené zástavky v algoritme – Deep Stops – zvýši vašu bezpečnosť spolu s radom hĺbkových zástovok medzi maximálnou hĺbkou a hĺbkou „ceiling“.

Plánujte a hodnoťte

Pred vstupom do vody môžete plánovať zmesi plynov, testovať následné ponory a zobraziť bezdekompresný čas pre rôzne hĺbky pomocou zabudovaného plánovaču ponorov. Po ponore môžete jednoducho stiahnuť dáta do vašeho PC alebo laptopu pre neskôršiu analýzu použitím software Suunto DM4, ktorý zahŕňa detailný logbook s grafickým vyobrazením všetkých vašich ponorov.

Balenie obsahuje:

 • Suunto D4i Novo s veľmi mäkkým a príjemným silikónovým náramkom v limetkovej, modrejj, bielej alebo čierne farbe
 • USB kábel
 • predlžovací náramok
 • ochranná fólia proti poškiabaniu 2ks
 • manuály o potápaní na DVD
 • príručka a leták
 • záručný list
 • návod na použitie

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba biela
Mód CCR ne
Mód Free/Apnea ano
Mód TRIMIX ne
Mód NITROX ano
Prenos tlaku vo fľaši bezdrôtový
Prevedenie Hodinky