TUSA Set maska, šnorchel a plutvy Visio, červená, L

Značka: TUSA Náš kód: 100010127046

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

TUSA Set maska, šnorchel a plutvy Visio, červená, L

Set maska, šnorchel a plutvy Visio Tri-Ex Celý popis

95.19
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100010127046

Popis

Popis produktu

Set maska, šnorchel a plutvy Visio Tri-Ex

Ideálna sada na cestovanie, a to vďaka kvalitnej maske, šnorchlu aj plutvám v kompaktnom balení.

Šnorchlovací set Visio od výrobcu TUSA obsahuje trojzorníkovú masku, ktorá ponúka 168° panoramatický výhľad vďaka patentovaným zaguľateným bočným sklám na maske. Samozrejmosťou je temperované sklo ClearVu a mäkký silikón a remienok. Maska má odolné uchytenie pomocou praciek.

Šnorchel v sade na šnorchlovanie Visio používa technológiu HyperDry Elite, ktorá zabraňuje vode natiecť do šnorchlu, keď sa ponoríte. Suchá komora a výdychový ventil pomáha jednoduchému vyfúknutiu prípadnej kvapky vody, ktorá sa môže do šnorchlu dostať. Náustok je vyrobený z mäkkého silikónu a je ergonomicky tvarovaný, aby príjemne sadol do úst.

Plutvy Visio majú multi-flex design listu, kanáliky na efektívny odvod prúdiacej vody, takže sú pohodlné a pritom majú dostatočnú silu záberu v kope. Botička je otvorená a uchytenie päty na remienok zaisťuje flexibilnú veľkosť plutvy. Plutva je vyrobená z príjemného silikónu s dôrazom na pohodlnosť botičky a remienku. Plutvy v tomto sete ponúkajú veľký výkon a zároveň kompaktnú veľkosť.

Set je dodávaný v praktickej priedušnej taške.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba červená
Veľkosť L