Mares Plutvy Mares Plana Avanti Quattro+-23%
129,99 € 98,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plutvy Mares Quattro patria k najrozšířenějším na svete. V novom prevedení s pružinami a vylepšeným listom s vyššou efektivitou kopu. Potápačská legenda.

Monoplutva ku kostýmom morskej panny.
59,59 €
+ doprava zadarmo

Monoplutva Happy tail sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti. Vnútorná plutva je vyrobená z vysokokvalitného atestovaného polypropylénového materiálu, vonkajšia časť plutvy je tvorená neoprénovým poťahom. Monoplutva je veľmi pružná a odolná.

Beuchat Plutvy POWER JET + SPRING STRAPS
127,59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Komfortný produkt s výborným prevedením a premysleným designom pre náročných. Vylepšený o Spring Straps (1 popruh + 2 spony) v žltej, modrej alebo čiernej verzii plutiev POWER JET od spoločnosti Beuchat.

IMERSION Plutvy E-BLACK
69,99 € 65,19 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelé pružné plutvy pre začínajúcich aj pokročilých freediverov. Tuhosť listu – stredná, materiál termoplast, papučka gumová, Ideálne pre freediving na hĺby a potápanie do silných prúdov a ďalšie potápanie, ktoré vyžaduje maximálny výkon!.

ATOMIC-AQUATICS Plutvy BLADE FIN, Atomic
171,58 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Výkonný list, vodiaci rám a vertikálne stabilizátory BladeFin Vám zaručia maximálne efektívny kop

Cressi Plutvy REACTION, Cressi Sub
128,51 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zo skúseností získaných pri neustálom vyvíjaní plutiev pre vrcholových športovcov vzišel moderný ekvivalent pre prístrojové potápanie.

HOLLIS Plutvy F-2
119,59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktné a ľahké plutvy F2 vám umožnia dynamický pohyb vo vode a zvyšujú efektivitu plavánia. Ak ste často na cestách a chcete redukovať hmotnosť vášho výstroju, alebo len uprednostňujete ľahké plutvy – už nehľadajte ďalej.

HOLLIS Plutvy F1-BAT
159,63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Moderná plutva F1-BAT na technické potápanie s dynamickým tvarom, pokrokovým designom a výnimočnými hydrodynamickými vlastnosťami.

Mares Plutvy X-ONE
35,20 € 31,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovné šnorchlovacie plutvy.

Mares Set detský SEA FRIENDS
58,99 €
+ doprava zadarmo

Pekný detský set obsahujúci masku, šnorchel a nastaviteľné plutvy. Všetko zabalené v praktickom detskom batôžku.

OMS Plutvy SLIPSTREAM
131,19 € 117,79 €
+ doprava zadarmo

Nové plutvy Slipstream. Tento rokmi preverený tvar bol prepracovaný na omnoho ľahšiu plutvu (1 kg / plutva).

OMS Plutvy THRUST
108,47 €
+ doprava zadarmo

NOVÝ DESIGN THRUST ™ plutviev PRE SUCHÉ OBLEKY: Novo prepracované plutvy THRUST sú špeciálne navrhnuté pre použitie s topánkami suchých oblekov. Pre rok 2005 boli prepracované pre vyšší výkon a sú vyrobené z odolného monoprénu.

SEDCO Ploutve SEDCO TRAINING SPEED
12,39 €

Ploutve plavecké 36 – 37 Sedco jsou krátké tréninkové ploutve. Jsou základní tréninkovou pomůckou, která zejména začátečníkům pomůže s nácvikem jejich plavecké techniky. Skvěle pomáhají ke správnému držení polohy plavce, zvyšují rychlost plavání a pomáhá k lepšímu proudění vody.

SEDCO Ploutve SEDCO TRAINING SPEED černé 38-39 přírodní kaučuk
12,77 €

Ploutve plavecké Sedco jsou krátké tréninkové ploutve. Jedná se o základní tréninkovou pomůckou, která zejména začátečníkům pomůže s nácvikem jejich plavecké techniky. Skvěle pomáhají ke správnému držení polohy plavce, zvyšují rychlost plavání a pomáhá k lepšímu proudění vody.

SEDCO Ploutve WAVE 45-47 Sedco XL modro/černé
9,39 €

Ploutve WAVE 45–47 Sedco jsou speciálně tvarované ploutve, které výrazně snižují odpor vody, ale zajišťují výkon a maximální stabilitu. Malé rozměry a nízká váha činí tyto ploutve jako ideální na cestování. Ergonomická botička poskytuje jedinečné pohodlí.

SEDCO TRAINING SPEED černé velikost 42-43
14,95 €

Ploutve plavecké SEDCO Krátké tréninkové ploutve. Jsou základní tréninkovou pomůckou, která zejména začátečníkům pomůže s nácvikem jejich plavecké techniky. Tyto ploutve jsou revoluční pro toho, kdo chce využít přírodního masážního účinku vody pro zesílení a změnu tvaru hýždí a svalů na nohou.

TUSA Plutvy X-pert Zoom Z3
156,59 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Plutvy Zoom Z3 zvyšujú výkonnosť potápačov. Sú inovovanou verziou plutiev SF-8. Vyznačujú sa spevnenými hranami a listami, sú tvorené tromi materiálmi. Veľkosť S – (veľ.38–41), R- (veľ.42–44), XL- (veľ.45–47)