TUSA Maska PARAGON potápačská, čierna/oranžová

TUSA Maska PARAGON potápačská, čierna/oranžová


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Jedna z najlepších masiek na trhu. Celý popis

199.17
199,17 € Vrátane DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100010273351

Mesačne od:
19,92 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Predstavujeme novú generáciu obľúbenej potápačskej masky Paragon.

Pre potápačov je asi najdôležitejší jej tvar, ktorý dokonale tesní na každej tvári. „Vďaka širokému a skvelo vymyslenému tvaru silikónu vám do masky Paragon nenatečie voda, ani keď sa budete smiať rybám,“ hovorí medzinárodný obchodný zástupca TUSA Sander.

Sklá masky Paragon majú UV 420 filter a antireflexnú úpravu, takže chránia vaše oči pred škodlivými slnečnými paprskami. „Keď si zabudnete slnečné okuliare, môžete túto masku nosiť aj na súši,“ smeje sa Sander. Vďaka trojvrstvému materiálu okolo rámiku má byť maska Paragon neskutočne odolná a ľahká. Vyrába sa v niekoľkých farbách, aby vám ladila napríklad k plutvám a šnorchlu.

Rámik TRI-MIXTrojvrstvový rámik masky Paragon kombinuje tri materiály pre čo najkvalitnejšie spracovanie. PuRiMax je chrániaca vrstva, kovový rámik zaisťuje pevnosť a nerozbitnosť, čo robí z masky Paragon v kombinácii s polykarbonátom jednu z najodolnejších masiek na trhu.

Sklá UV 420UV 420 sklá chránia oči pred škodlivým HEV svetlom, ktoré nie je prítomné len počas slnečných dní, ale aj pri zatiahnutej oblohe. Preto je extrémne dôležité chrániť vaše oči pri potápaí pred UV a HEV (high-energy visible) svetlom za každého počasia.

Antireflexné sklá Antireflexné sklá masky Paragon znižujú interné a externé odrazy svetla. Táto redukcia zvyšuje prenos svetla až na 95%, vďaka čomu sa farby javia pod vodou výraznejšie a jasnejšie v dôsledku zvýrazneného kontrastu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba čierna/oranžová
Dioptrické áno
Určenie unisex
Typ dvojzorníková