AGAMA Celotvárová maska na šnorchlovanie MARLIN S/M ružová

AGAMA Celotvárová maska na šnorchlovanie MARLIN S/M ružová

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Celotvárová maska na šnorchlovanie Agama MARLIN je šnorchlovacie maska pre dospelých. Najnovší typ celotvárovej masky na hladinové šnorchlovanie. Celý popis

Farba

default
default
default
47,12 €
Vrátane DPH
39,26 €
-16%

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Agama PRO s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057115334

Popis

Maska Agama MARLIN je najnovší typ tejto šnorchlovacie masky, určené pre hladinové plávanie.

Maska je vďaka svojmu veľkému objemu určená skutočne len pre hladinové šnorchlovanie. Medzi veľké výhody patrí panoramatické videnie a dýchanie nosom aj ústami. Vďaka maske budete môcť pohodlne plávať na hladine a pozorovať podmorský svet s prirodzeným dýchaním. Už nepotrebujete žiadny šnorchel.

Zaiste vás tiež ptoěší, že súčasťou tejto masky je držiak pre GoPro kameru a upchávky do uší.

Mazi predné vlastnosti tejto celotvárovej masky na šnorchlovanie Agama MARLIN patrí prirodzené dýchanie ústami aj nosom a exkluzívne koncepcie prúdenie vzduchu, ktorá zabraňuje zahmlievaniu.

Užívateľa tiež poteší:

  • Širokouhlé zorné pole s efektom 180 °.
  • Nastaviteľný textilný pásik neťahá vlasy.
  • Systém Dry minimalizuje vnikaniu vody do šnorchlu.
  • Výpustný ventil v spodnej časti masky odvádza pri zdvihnutí hlavy vodu von.
  • Dve veľkosti. Silikónová lícnice poskytuje pohodlie a je vodotesná.

Tu vám poskytneme odpovede na najčastejšie otázky:

PREČO NIE JE MASKA AGAMA VHODNÁ NA nadychovať POTÁPANIE?

V maske je oveľa viac vzduchu ako v klasickej potápačskej maske, takže od hĺbky 1 m maska nepríjemne tlačí na tvár. Pri potápaní je dôležité vyrovnávať tlak, čo s maskou nemožno.

AKÚ VEĽKOSŤ CELOTVÁROVÁ MASKY AGAMA ZVOLIŤ?

Maska AGAMA sa predáva v dvoch veľkostiach. Pre deti, juniorov a ženy s drobnejším tvárou je určená veľkosť S / M a ženy s širším tvárou a muža veľkosť L / XL.

Ako správne merať a tým vybrať správnu veľkosť? Meriame vždy od koreňa nosa po bradu a meria sa ako priamka – rovno (nekopíruje nos). Veľkosť S / M je pre tvár 10–12 cm, veľkosť L / XL nad 12 cm.

Hľadáte rovnakú masku pre Vaše deti? Nie je problém, nájdete ju TU .

MÔŽEM POUŽÍVAŤ MASKU AGAMA, AJ KEĎ MÁM vous?

U mužov môžu byť príčinou vnikaniu vody do masky fúzy, preto vám odporúčame sa oholiť, či zvoliť iný model ako, pretože silikónová lícnica nezaručí 100% priľnavosť ku tvári s fúzy. Avšak máme vyskúšané, že ak sa maska aj napriek fúzy dobre pritiahne, tak sedí. Nemusí to byť však pravidlo.

AKO FUNGUJE TECHNOLÓGIE proti zahmlievaniu?

Maska optimálne funguje vo vode s teplotou 18 ° C, a to tak, že vzduch najskôr prúdi na zorník, než je vdýchnutý nosom či ústami. Vlhkejšie vzduch, ktorý vydychujete, je odvádzaný cez silikón a plast, kadiaľ preniká aj čerstvý vzduch. Tak dochádza k pravidelnej výmene vzduchu. Na rovnakom princípe funguje odhmlievania čelného skla automobilu.

AKO FUNGUJE SYSTÉM DRY TOP brániace vniknutiu vody do šnorchel?

Bol vyvinutý na to, aby do šnorchlu za žiadnych okolností (vo vlnách, pri prílišnom sklonenie hlavy) nevtékala voda. V maske je umiestnený plavák, ktorý pri potopení vypláva a uzavrie vzduchový otvor. Pri vynárania vždy vydýchnite, aby sa plavák uvoľnil.

NA ČO SI TREBA DÁVAŤ POZOR PRI POUŽÍVANÍ MASKY AGAMA?

Pozor na piesok! Masku AGAMA neklaďte na piesok, ktorý môže sklo ľahko poškriabať. Ak sa na masku dostane piesok, nesnažte sa pripevňovať šnorchel k maske silou. Masku aj šnorchel najprv opláchnite. Rovnako tak môže piesok blokovať ventil vo šnorchlu. V takom prípade šnorchel dôkladne vypláchnite, použite kľúč k uvoľneniu bójky vo ventile a opäť celý šnorchel vypláchnite vodou.