Hľadáte tovar z kategórie potapačské nože? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Potapačské nože vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
AGAMA nôž RESCUE oranžová

AGAMA nôž RESCUE oranžová

27,15 €
Doprava zadarmo

Praktický nôž na potápanie Agama RESCUE je vyvinutý špeciálny pre maximálny komfort. Populárna nôž RESCUE vám ponúkame pre vodákov, potápačov aj outdoorové aktivity.

AQUALUNG Nôž ZAK 2 šedá

AQUALUNG Nôž ZAK 2

50,77 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Aqua Lung ponúka skladný praktický potápačský nôž, ktorý disponuje nízkou hmotnosťou. 108 mm čepeľ a kvalitné oceľ je skvelá kombinácia pre vaše ponory.

Aropec nôž LARGO čierna

Aropec nôž LARGO

31,09 €
Doprava zadarmo

Ľahký a praktický potápačský nôž Aropec LARGO disponuje signalizačným kladivkom na konci rukoväte. Nôž je kvalitná z japonskej nerez ocele.

Aropec nôž LIMA zelená/čierna

Aropec nôž LIMA

23,22 €
Doprava zadarmo

Jeden z najžiadanejších potápačských malých nožov. Veľmi obľúbený nôž Aropec LIMA poteší Freediver aj potápačov. Ľahko ho pripevníte tiež na vodácku vestu či žaket.

Cressi nôž BORG čierna

Cressi nôž BORG čierna

54,70 €
Doprava zadarmo

Najobľúbenejšie potápačský nôž Cressi BORG je nôž s trvanlivou oceľou. Oceľový je vhodný na potápanie, freediving alebo outdoorové aktivity.