Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 28207144

Hurtta Dog Postroj Weekend Warrior rubínová 60-80cm

Hurtta Dog Postroj Weekend Warrior rubínová 60-80cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Športujete, jazdíte na výlety, robíte kynológické športy? Postroj Hurta Weekend Warrior bude Vašim skvelým pomocníkom. Ide o inovatívny typ postroja, ktorý spĺňa všetky nároky na bezpečnosť psa. Celý popis
50,95 €
Tovar od: Zverky.sk
50,95 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus

9.10.2023 na výdajnom mieste
9.10.2023 - 10.10.2023 na vašej adrese

Popis

Športujete, jazdíte na výlety, robíte kynológické športy? Postroj Hurta Weekend Warrior bude Vašim skvelým pomocníkom. Ide o inovatívny typ postroja, ktorý spĺňa všetky nároky na bezpečnosť psa. Je kladený vysoký dôraz na kvalitu materiálu, funkčnosť a praktickosť. Nový typ postroja Hurtta je špičkovým kompromisom športového a funkčného vybavenia pre aktívne prechádzky a športovanie so psom. Pri vývoji bol kladený dôraz na správne a rovnomerné rozloženie tlaku, nízku váhu postroja a čo najvyššiu bezpečnosť psa. Postroj sa skladá z dvoch dielov – hrudného a chrbtového. Chrbtový diel má našitú rukoväť, za ktorú môžete psa v prípade potreby rýchlo zachytiť. Diely zaisťujú rovnomerné rozloženie tlaku aj v prípade, že pes intenzívnejšie ťahá. Celý postroj je vyrobený z nových, veľmi ľahkých, funkčných materiálov, ktoré sú nenáročné na údržbu, samozrejme tu nechýba hojné množstvo 3M reflexných prvkov, teda nebudete mať problém Vášho psa nájsť aj v tme. Postroj je pri správnom nastavení na tele veľmi stabilný a nijako sa nepretáča. Kovové časti sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Na postroji je špeciálne miesto pre vloženie kontaktných údajov na majiteľa.

Farba: rubínová

Veľkosť: 60–80 cm (obvod hrudníka)

Veľkostná tabuľka:

Obvod hrudníka      Váha psa          Príklady plemien
40 – 45 cm do 8 kg Trpaslíči pinč, ruský toy, toy pudel, tibetský španiel
45 – 60 cm 5 – 15 kg Jack russel terrier, Šeltia, Cavalier, Bišón
60 – 80 cm 10 – 30 kg Lagoto romagnolo, Bígl, Border kólia, krátkosrstá kólia
80 – 100 cm 30 – 50 kg Labrador, Zlatý retriever, Veľký bradáč, Boxer

Pre zvolenie správnej veľkosti postroja zmerajte obvod hrudníka psíka za prednými nohami. Miery uvedené pri postroji značí možnosť nastavenia obvodu hrudného pásu postroja. Ak teda má Váš psík obvod hrudníka napr. 55 cm, vyberte veľkosť 45–60 cm. Voľte veľkosť postroja a minimálnou rezervou v obvode hrudníka. Uvedené príklady vhodných plemien berte len orientačne, aj u jedného plemena sa môže veľkosť a váha konkrétnych jedincov líšiť.