Doodlebone Postroj Airmesh Snappy Army S

Doodlebone Postroj Airmesh Snappy Army S

Jednoduchý, pevný a veľmi pohodlný postroj. Vhodný predovšetkým pre aktívne plemená psov. Priedušné materiály, komfortný strih, vysoká kvalita a pevné švy. Celý popis

Veľkosť

Tovar od predajcu MALL
23,10 €
Vrátane DPH

Na sklade posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1321794002

Popis

Postroj Airmesh Snappy je bestseller od anglickej značky Doodlebone. Odporúčame pre energické psy, ktoré sa nemôžu dočkať každej prechádzky. Postroj Airmesh Snappy drží pevne na svojom mieste, a tak máte vášho psa neustále pod kontrolou. Mäkučký postroj Airmesh Snappy je navrhnutý tak, aby predchádzal vzniku otlačenín alebo modrín u psov, ktorí majú tendenciu ťahať. Tento typ postroja odborníci odporúčajú aj pre miniatúrne psy, u ktorých je zvýšené riziko poranenia krku pri použití klasického obojku.

Na rozdiel od iných postrojov, Airmesh Snappy obopína väčšiu plochu tela psa, takže je vhodnou voľbou aj pre najenergickejších psov. Postroj sa zapína na suchý zips. Špeciálny dizajn postroja zamedzuje ťahanie za hlavu, a tak Airmesh Snappy uvítajú všetci psi, ktorým bežný postroj nie je pohodlný. Postroj je tiež vhodný pre psy s veľkou hlavou, ako sú buldočky a mopsovia, a pre ďalšie psy s atypickou postavou (napr. vipeti).

Veľkosť Obvod trupu Obvod krku Typické Plemená
XS 24 – 26 cm 19 cm Miniatúrna čivava
S 30 – 32 cm 24 cm Yorkshirský teriér
M 37 – 39 cm 28 cm Pudel
L 41 – 43 cm 32 cm Jackl Russell teriér
XL 50 – 52 cm 36 cm Bígl, Kokršpaniel
XXL 66 – 68 cm 42 cm Dalmatin
  • Tabuľka veľkostí, postroj Airmesh *