MOVETO Gardetech Motorový postřikovač 12L
134 €
131,90 €
+ doprava zadarmo

Zádový motorový postřikovač s možností postřikování, nebo práškování. Zádové popruhy usnadňují manipulaci s tímto postřikovačem. Postřikovač je vybaven 2 taktním motorem o výkonu 2,9 kW. Objem nádoby je 12 litrů.


Gardena Tlakový postrekovač 5 l (0822-20)
27,90 €

22,90 €

Tlakový postřikovač o objemu 5 l pro péči o ochranu rostlin na zahradě. Bezpečnostní ventil a ukazatel stavu naplnění. Úhlová tryska plynule nastavitelná. Ramenní popruh.


M.A.T Group postrekovač záhradný 5l PH
11,78 €

9,90 €

Postrekovač záhradný je praktický pomocník pre profesionálnych aj neprofesionálnych záhradkárov. Používa sa pre ošetrovanie rastlín, kríkov a stromov, ďalej potom k likvidácii burín a boji proti nákazám. Vhodné využitie nájde aj v domácnosti pre upratovacie a dezinfekčné práce. Objem: 5 l. Materiál: plast


Kwazar ORION Super 3 l ramenný postrekovač, tl
46,96 €

40,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ramenný tlakový postrekovač ORION SUPER s objemom 3 l s teleskopickou tyčou, manometrom a ručnou tlakovacou pumpou.


Di Martino Postrekovač garden 10 l dimartino
28,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný taliansky postrekovač s objemom 10 litrov na plochu cca 750m2. Vybavený poistným ventilom proti pretlakovaniu. Široká škála doplnkov z neho robí ideálne pomocníka pre záhrady, zeleninové záhrady, ovocné sady a skleníky.


Di Martino Postrekovač garden 20 l dimartino
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný taliansky chrbtový postrekovač s objemom 20 litrov na plochu cca 2000m2. Vybavený poistným ventilom proti pretlakovaniu. Široká škála doplnkov z neho robí ideálneho pomocníka pre záhrady, zeleninové záhrady, ovocné sady a skleníky.


Di Martino Postrekovač garden 5 l dimartino
22 €

Kvalitný taliansky postrekovač s objemom 5 litrov na plochu cca 300m2. Vybavený poistným ventilom proti pretlakovaniu. Široká škála doplnkov z neho robí ideálne pomocníka pre záhrady, zeleninové záhrady, ovocné sady a skleníky.


Di Martino Postrekovač garden 7 l dimartino
26,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný taliansky postrekovač s objemom 7 litrov na plochu cca 500m2. Vybavený poistným ventilom proti pretlakovaniu. Široká škála doplnkov z neho robí ideálne pomocníka pre záhrady, zeleninové záhrady, ovocné sady a skleníky.


SOLO Akumulátorový postrekovač solo 416 li
439 €
+ doprava zadarmo

Akumulátorový postrekovač s tlakom až 4,3 barov s plniacim objemom 20 litrov. Je ako stvorený do skleníkov a uzavretých priestorov. Poskytne Vám parádny výkon a to vďaka 12 V čerpadlu.


SOLO Akumulátorový postrekovač solo 417
299 €
+ doprava zadarmo

Akumulátorový postrekovač s tlakom až 4,3 barov s plniacim objemom 18 litrov. Je ako stvorený do skleníkov a uzavretých priestorov. Poskytne Vám parádny výkon a to vďaka 12 V čerpadlu.


SOLO Solo oválny kryt postreku s tryskou 4900430
15,50 €

Oválny kryt postreku s tryskou F02–80 pre plošný postrek. Chráni vedľajšie kultúry. Zabraňuje úletu jemných kvapôčok, vymedzuje rozsah postreku. Dôležité pri postreku proti burine v bezprostrednej blízkosti pestovaných kultúr a vodných nádrží.


Dea Rozprašovač tlakový MIX transparentní 2000 ml
11,69 €

9,90 €

Hlavní předností je 2 l znovuplnitelná nádrž. Nádobu je možné použít v jakékoliv poloze díky 360° systému. Dea Rozprašovač tlakový MIX transparentní 2000 ml má ergonomickou rukojeť, která zajišťuje komfortní držení nádoby. Využijete jej při chemickém postřiku nebo při hnojení rostlin.


Gardena tlakový postrekovač 5 l, 0823-27
23,19 €

Novinka

Postrekovač s mechanickým typom pumpovania na udržiavanie vašej záhrady. Súčasťou je ľahko prístupný otvor pre doplňovanie obsahu nádoby. Gardena tlakový postrekovač 5 l, 0823–27 slúži k rozptylu tekutého hnojiva či prostriedkov ochraňujúcich starostlivo pestované kvety pred nežiaducimi škodcami.


GLORIA Aku pumpa AutoPump
33,90 €

Akumulátorová pumpa AutoPump je určená pre všetky 5 a 8 litrové plastové tlakové postrekovače Gloria. Umožňuje automatické udržiavanie hladiny tlaku v postrekovači počas postrekovania. Konštantný tlak garantuje kvalitný rozstrek.


GLORIA AutoPump set

GLORIA AutoPump set

Hodnotenie: 4
56,90 €
+ doprava zadarmo

Akumulátorový postrekovač Gloria AutoPump set je praktický pomocník pre aplikáciu postreku. Postrekovač je vybavený automatickým udržiavaním hladiny tlaku počas postrekovania. AutoPump Set je vybavený kvalitnou mosadznou rozstrekovacou trubkou s nastaviteľnou tryskou a nádržou s objemom 5 l.


GLORIA Prima 5 Comfort

GLORIA Prima 5 Comfort

Hodnotenie: 3,5
33,90 €

Tlakový postrekovač GLORIA Prima 5 Comfort s nádržou o objeme 5l je určený predovšetkým pre biologickú ochranu rastlín prípadne na ničenie buriny.