KIDVAK Ľanový kidvak vo farbe ŠKORICA - nosnosť do 15kg

KIDVAK Ľanový kidvak vo farbe ŠKORICA - nosnosť do 15kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kidvak je detská kolíska, ktorá sa dokonale prispôsobí potrebám dieťaťa. Dieťa je v polohe, ktorá je absolútne prirodzená a pripomína mu sladké časy v mamkinom brušku. Je vhodný ako na uspávanie, aj na celý denný spánok. Dieťa môžete v hačke len uspať a následne ho preložiť do postele, či postieľky Celý popis
Partner: KIDVAK
158 €
Vrátane DPH

Na objednanie u partnera

24.2.2022 - 25.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu KIDVAK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 4604938

Popis

Túto kolekciu u nás voláme aj vinárska, lebo vznikla v spolupráci s Vinárovou ženou(Ria Zelisková), farby sú inšpirované vinicou pod jednou sú fotené aj fotky. Minimalistická ľanová kolekcia s koženými nášivkami vznikla pre fajnšmekrov, ktorí si potrpia na kvalite, prírodných materiáloch, ale majú radi minimalizmus. Nášivky sú z brúsenej kože a pôsobia ako decentný detail, ktoý podšktne prírodný vzhľad hačky. Tento krát sme sa rozhodli nechať palice bez návleku. Veď drevo je tiež prírodný materiál a máme ho radi.

Kidvak je detská kolíska, ktorá sa dokonale prispôsobí potrebám dieťaťa.

Dieťa je v polohe, ktorá je absolútne prirodzená a pripomína mu sladké časy v mamkinom brušku.

Je vhodný ako na uspávanie, tak aj na celý denný spánok. Dieťa môžete v hačke len uspať a následne ho preložiť do postele, či postieľky.

Výborný spôsob, ako dieťa vyklopiť zo šatky, alebo z nosiča. Ak sa bábätko prebudí, ľahko sa dá naspäť uspať.

Môže sa stať efektným doplnkom vo vašej domácnosti.

Materiál je 100% bavlna, ktorá sa dá po odňatí ostatných dielov ľahko vyprať v práčke a aj sušiť v sušičke.

Vo vnútri je vložka z ovčej vlny, ktorá má termoregulačné a antibakteriálne vlastnosti. Ak vám ovčia vlna nevyhovuje, môžete si ako náhradu zvoliť prateľnú vložku z dutého vlákna. Stačí, ak to uvediete do poznámky.

Kidvak sa skladá z hačky, tyče, pružiny, karabíny, poistného lanka a dvoch tunelov. Jeden tunel slúži na prekrytie pružiny, druhý sa navlieka na drevenú tyč.

Kidvak uchytíte zavesením do stropu, alebo špeciálnou konštrukciou, ktorá sa pripevní na dvere alebo stenu, existujú tiež samostatne stojace konštrukcie.

Súčasťou hačky nie je stojan ani ukotvenie do stropu. 

Prvú hačku som ušila pre naše prvé dieťa. Už mal rok a bol nezastaviteľný. Najmä večer pred spaním utekal po posteli, tak som začala hľadať možnosti, ako ho prirodzeným spôsobom zastabilizovať a uspať. Šitie trvalo dlho, ale výsledok stál za to, spal do piatich minút. Má už štyri roky a už zaspáva v posteli, ale keď má svoju chvíľku alebo ho niečo trápi, ešte stále si vypýta hačku. Nikedy si tam zas len tak leží, oddychuje a číta si knižku. Je to láska. Naše druhé dieťa spalo v hačke od narodenia a prespávala tam takmer celé dni. Hačka je pre nás jeden z najväčších pomocníkov v rodičovstve a preto sme sa rozhodli pomáhať unaveným rodičom zjednodušiť si život s deťmi a začať si skutočne užívať. Potešenie je na strane dieťaťa aj rodiča!