BABY born Čarovná postieľka-17%
52,10 € 43 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Originálny doplnok pre bábiky BABY born. Bábätko BABY born aj Staršia sestrička BABY born sa v tejto krásnej postieľke cítia ako v nebi. Raz za čas sa ale stane, že sa BABY born do postieľky nechce. Keď ju do postieľky s príjemnými obliečkami uložíš, začne plakať. Keď ale vedľa bábiky položíš roztomilého medvedíka Bruna, rýchlo sa upokojí a ako mávnutím čarovného prútika zaspí.

Smoby Baby Nurse kufrík 3v1
40,20 € 32,90 €

Novinka

Kufrík pre bábiky z radu Baby Nurse. Skladá sa z niekoľkých častí. Nechýba postieľka s nebesami, jedálenský kút s jedálenskou stoličkou a príslušenstvom, odkladací priestor s ramienkami na odevy. Všetko možno ľahko zložiť do kufríka.

Smoby Baby Nurse 2v1 postieľka a prebaľovací pult
70,50 € 53,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka pre bábiky a prebaľovací pult v pôvabnom dizajne z radu Baby Nurse. Postieľka je výškovo nastaviteľná. Pokiaľ je potrebné bábätko prebaliť stačí vysunúť pultíček. Súčasťou je aj veľký úložný priestor. Balenie obsahuje 8 kusov príslušenstva vrátane bábiky.

Hauck Cestovná postieľka Baby Alive-28%
27,18 € 19,50 €

Akcia

Cestovná postieľka v licencii Baby Alive od značky Hauck je jedna z najpraktickejších vecí, akú môžete malej mamičke zaobstarať. Vďaka tejto postieľke môžu mať jej bábiky úplné pohodlie aj na cestách. Súčasťou je praktická priehradka, ktorá môže slúžiť ako prebaľovací pultík. Celú postieľku možno zložiť do praktického a skladného balenia.

Lamps Kolíska drevená 50 cm
17,59 €

Akcia

Klasická kolíska pre bábiky, tak ako ju poznáme z nášho detstva. Drevená konštrukcia presne kopíruje ozajstné kolísky. Kvalitné prevedenie českej značky. Stačí len pridať perinku a bábika môže ísť spinkať.

Bino Kolíska s perinkami-40%
32,96 € 19,55 €

Akcia

Krásna drevená kolíska pre bábiky poteší každú malú mamičku. Kolíska je dodávaná spolu s perinkami. Je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a natretá úplne nezávadnými ekologickými farbami.

Bino Postieľka s perinkami
29,59 € 18,40 €

Krásna drevená postieľka pre bábiky poteší každú malú mamičku. Postieľka je dodávaná spolu s perinkami. Je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a natretá úplne nezávadnými ekologickými farbami.

Lamps Sada 4v1 bábika, postieľka, golfky, doplnky-49%
34,93 € 17,60 €

Akcia

Táto veľká sada s bábikou obsahuje všetko, čo budú malé mamičky pri starostlivosti o svoje bábiky potrebovať. Súčasťou sú tiež golfky, postieľka a doplnky na kŕmenie. Všetko v modernom ružovom dizajne.

Bayer Chic Drevená rozkladacia palanda pre bábiky
63,70 € 58,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Palanda pre bábiky je skvelý doplnok do izbičky každej malej mamičky. Poschodová posteľ pre bábiky sa dá rozložiť na 2 samostatné postieľky. Súčasťou je rebrík, slamník a vankúšiky.

Bayer Chic Drevená postieľka s úložným priestorom
90,28 € 86,20 €
+ doprava zadarmo

Krásna postieľka s úložným priestorom má mäkké polstrovanie. Nad postieľkou je zavesený kolotoč pre bábiku. Uspávanie bábik pôjde malým mamičkám tak ľahko.

DeCuevas SKY Novorodenecká postieľka pre bábiky s doplnkami
58,23 € 54,35 €
+ doprava zadarmo

Novorodenecká postieľka pre bábiky s doplnkami SKY s funkciou spoločného spania, ktorú umožňuje sklápacia bočnica postieľky. Súčasťou postieľky je aj vankúšik v tvare obláčika a mäkká obojstranná perinka.

DOLU Moja prvá kolíska, jednorožec
16,75 € 13,24 €

Kolíska je odporúčaná pre dievčatká, ktoré sa radi hrajú a vžívajú sa do role dospelých mamičiek. Krásne ružovo-biele prevedenie s jednorožcom.

Teddies Kolíska drevená veľká 50cm-23%
17,40 € 13,28 €

Akcia

Drevená kolíska pre bábiky poteší vaše dievčatko. Aby mohla jej bábika spokojne zaspávať potrebuje kvalitnú kolísku, ktorá je navyše vyrobená v prírodnom prevedení, takže ju možno nafarbiť podľa vlastných predstáv.

Teddies Postieľka drevená

Teddies Postieľka drevená

Hodnotenie: 4,5
11,72 €

Akcia

Drevená postieľka pre bábiky určite poteší všetky malé dievčatká. Aby mohli ich bábiky spokojne spinkať potrebujú kvalitnú postieľku, ktorá je navyše vyrobená v prírodnom prevedení, takže ju možno nafarbiť podľa vlastných predstáv.

Hauck Postieľka s nebesami
31,28 € 28,54 €

Krásna postieľka s úložným priestorom má mäkké polstrovanie. Nad postieľkou sú nebesá pre pokojné zaspávanie bábiky. Uspávanie bábik pôjde malým mamičkám tak ľahko.

Smoby BN Kolíska s baldachýnom pre bábiky-26%
34,40 € 25,43 €

Akcia

Kolíska pre bábiky je z radu Baby Nurse. Súčasťou sú nebesá nad postieľku. Postieľka sa stane krásnym doplnkom v izbičke každej malej mamičky.

Lamps Postieľka drevená 50 cm
13,30 €

Klasická postieľka pre bábiky, tak ako ju poznáme z nášho detstva. Drevená konštrukcia presne kopíruje naozajstnú postieľku. Kvalitné prevedenie českej značky. Stačí len pridať perinku a bábika môže ísť spinkať.

Eddy Toys Postieľka pre bábiky, drevená
31,81 € 27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka je určená pre všetky dievčatká, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Krásny doplnok detskej izbičky. Postieľka je vyrobená z dreva, čím je zaistená dlhá životnosť, odolnosť a stabilita. Krásny doplnok k ďalšiemu príslušenstvu bábiky.

Lamps Hojdacia postieľka pre bábiky
12,45 € 10,50 €

Uspávania bábik pôjdu malým mamičkám s touto hojdacou postieľkou tak ľahko! Stačí len trošku pohojdať a bábika môže spať. Postieľka má kovovú konštrukciu a postieľku z polyesteru.

Bayer Chic Kolíska pre bábiku drevo rose
66,21 € 49 €
+ doprava zadarmo

Krásna jednoduchá kolíska pre bábiku v retro dizajne je vyrobená z dreva. Povrch je lakovaný s pekným obrázkom. Súčasťou postieľky je aj vankúšik, perinka a slamníček pre maximálne pohodlie bábiky.

Hauck Cestovná postieľka Icoo-19%
36,43 € 29,35 €

Akcia

Postieľka pre bábiky v ružovo-šedivej farbe s bodkami. Všetko je zabalené v látkovom vaku pre ľahké upratovanie aj prenášanie. Postieľka váži 1kg. Ideálna pre dievčatká, ktorým nie je ľahostajné, kde bude ich bábika spinkať.

Hauck Cestovná postieľka pre bábiky - Birdie
26,61 € 23,08 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak máte doma malú cestovateľku, ktorá musí mať svoje bábiky stále pri sebe, je táto cestovná postieľka ideálnym riešením. Postieľka pre bábiky v ružovej farbe s roztomilými vtáčikmi sa dá ľahko zložiť. Je zabalená v látkovom vaku pre ľahké upratovanie aj prenášanie.

Teddies Prebaľovací pult kov 35x53x42cm
39,19 € 35,40 €

Rozkladací prebaľovací pult pre bábiky uvíta každé dievčatko pre svoje bábätko. Po odložení prebaľovacej podložky, môže byť aj ako postieľka pre bábiku. Spodné vrecko na zips umožňuje odkladanie vecí potrebných pre prebalenie. Pult sa ľahko zostaví a je možné ho znova rozložiť.

Bayer Chic Drevená postieľka s nebesami
56,27 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Uspávanie bábik pôjde malým mamičkám tak ľahko. Táto drevená postieľka s nebesami pre bábiku poteší každé malé dievčatko. Súčasťou je perinka, vankúšik a matrac.