Vandyck Luxusné obliečky Riptide

Vandyck Luxusné obliečky Riptide

Svieže obliečky, ktoré prinesú do vašej spálne prímorský vzduch. Luxusné obliečky značky Vandyck by ste si nemali nechať ujsť. Kvalitná panelová tlač, ktorá zachytáva verne farbu aj obraz. Celý popis
51,77 €
Vrátane DPH
44,37 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1021015

Popis

VANDYCK Luxusné obliečky Riptide

  • Vyrobené zo 100% bavlny s úpravou renforcé.
  • Kvalitná panelová tlač, ktorá zachytáva verne farbu aj obraz.
  • Pranie na 40 °C, sušenie v sušičke na šetrný program / jemné textílie.
  • Balenie obsahuje obliečku na prikrývku a obliečku na vankúš.
  • Rozmery prikrývky: 140 × 200/220 cm.
  • Rozmery vankúša: 60 × 70 cm.

Upozornenie

Táto posteľná bielizeň značky Vandyck má obliečku na prikrývku, ktorá je ukončená pruhom látky, vzhľadovo podobná k „roláku“. Látka sa zahrnie za matrac alebo do vnútra obliečky. Ide u nás síce o netradičný spôsob uzáveru, ale v krajinách západnej Európy je bežný. Veľkou výhodou je, že sa skvele žehlí a môže sa mangľovať. Nie je tu našitý ani zips, ani gombíky, obliečka teda pasuje na prikrývky s dĺžkou 200 aj 220 cm.

Značka Vandyck

Vandyck je holandská značka bytového textilu už od roku 1923, založená Cornelis van Dijk. Spoločnosť obchoduje viac ako deväťdesiat rokov pod vedením tretej a štvrtej generácie rodiny. Značka je k dispozícii po celom svete a ponúka ucelenú kolekciu posteľnej bielizne, uterákov, perín a ďalšieho bytového textilu. Výrobky majú moderný, nadčasový dizajn a ich čistotou charakteristickou pre značku Vandyck ich ľahko rozpoznáte.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: