Emba Trade Krepová obliečka na vankúš 70x90 cm AGLIA hnedá

Emba Trade Krepová obliečka na vankúš 70x90 cm AGLIA hnedá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Krepová obliečka na vankúš majú na béžovom podklade s jemnými hnedými bodkami a bielymi prúžkami na jednej strane veľké kvety pivonky v kombinácii, hnedej, tehlovej a červenej farby. Stonky a lístočky sú tmavo hnedé. Je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá vyniká perfektnou savosťou a priedušnosťou. Celý popis
4,30 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

15.12.2021 - 17.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Emba Trade s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100055284233

Popis

Krepová obliečka na vankúš majú na béžovom podklade s jemnými hnedými bodkami a bielymi prúžkami na jednej strane veľké kvety pivonky v kombinácii, hnedej, tehlovej a červenej farby. Stonky a lístočky sú tmavo hnedé. Je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá vyniká perfektnou savosťou a priedušnosťou. Je vhodná na celoročné používanie a veľmi príjemná na dotyk. Krep je charakteristický svojím pokrčeným vzhľadom, čo prináša jeho najväčšiu výhodu, a to, že sa nemusí žehliť. Povlak má zapínanie na gombíky.
Naša obliečky má označenia „Dôvera k textíliám“ vďaka certifikátu OEKO-TEX® garantujícímu, že pri jeho výrobe nebolo životné prostredie vystavené toxickým chemikáliám, a že im nebude vystavená ani vaša koža.
Balenie obsahuje

1 ks obliečky na vankúš 70 × 90 cm

Povlak na vankúš odporúčame prať po rube so zapnutými uzávermi v pracích prostriedkoch na jemné a farebné prádlo. Intenzívne farby môžu púšťať, preto perte výrobok oddelene. Odporúčaná teplota prania je 40 ° C. Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.