BROTHER Posilovacia veža HG4700-21%
369,60 € 290,90 €

Akcia

Brother HG4700 je posilňovacia veža pre komplexné precvičovanie všetkých partií tela. Dve základné stanovištia a dômyselný systém kladiek umožňuje minimálne 60 druhov cvikov na všetky časti tela.

BROTHER Posilovací věž HG4200
289 €

Splátky bez navýšenia

Posilovací věž s jedním stanovištěm Brother HG4200 je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla. Svými rozměry je vhodná do omezených prostorů. Jedno základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 47 různých druhů cviků na všechny části těla.

HMS Hektor 3
269 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená posilňovacia veža HMS Hektor 3 určená pre silový a vytrvalostný tréning celého tela i u Vás doma. Zaujme svojou cenovou dostupnosťou, ale aj rozmanitými možnosťami cvičenia.

HMS Tytan 7
481,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Posilovací věž Tytan 7 HMS je multifunkční nástroj pro domácí silový a vytrvalostní trénink celého těla. Věž umožňuje bezpečné cvičení různých svalových skupin jako v profesionálním tělocvičně.

DUVLAN Posilňovacia veža Magni
350 € 249 €

Splátky bez navýšenia

Posilňovacia veža DUVLAN Magni je unikátnou kombináciou klasickej posilňovacej veže a stojanom s boxovacou hruškou.

DUVLAN Posilňovacia veža Thor plus
335 € 239 €

Splátky bez navýšenia

Posilňovacia veža zn. DUVLAN Thor plus je ideálna pre všetkých nadšencov silového tréningu. Disponuje funkciou butterfly. 45 kg závažie súčasťou.

Acra Posilovací věž HG4000
222,03 € 209 €

Splátky bez navýšenia

Acra HG4000 je posilňovacia veža pre komplexné precvičovanie všetkých partií tela. Jedno základné stanovište a dômyselný systém kladiek umožňuje minimálne 42 rôznych cvikov na všetky časti tela.

Master adaptér na triceps - lano
9,70 € 8,90 €

Adaptér MASTER na triceps – lano, je obľúbeným doplnkom užívateľov posilňovacích veží.

DUVLAN Tiahlo jednoručné
7,50 €

Jednoduchý ale účinný doplnok k posilňovacím vežiam či laviciam. Jednoručné tiahlo Duvlan vhodné na posilňovanie Vášho bicepsu alebo tricepsu.

 
BROTHER Posilovacia veža HG4800
899 € 699 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Brother HG4800 je posilňovacia veža pre komplexné precvičovanie všetkých partií tela. Štyri základné stanovištia a dômyselný systém kladiek umožňuje minimálne 72 druhov cvikov na všetky časti tela.

DUVLAN Posilňovacia veža Viking
395 € 299 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčná posilňovacia veža Duvlan Viking ponúka množstvo cvikov na precvičenie celého tela. Súčasťou je bicepsová opierka, dolná a horná kladka, ramená butterfly či remienok na členok. Disponuje závažím s hmotnosťou 65 kg.

DUVLAN Posilovač brušných svalov Power Direct-54%
85 € 39 €

Akcia

Ak Vás trápia brušné svaly spolu s posilovačom brušných svalov Duvlan Power Direct ich jednoducho spevníte a vytvarujete.  Zároveň posilníte svaly stehien, zadku, rúk či chrbta.  DUVLAN Power Direct je jeden z najúčinnejších posilovačov brušných svalov na trhu

Master posilňovacia veža Morfeus
1 283 € 1 166,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Posilňovacia veža MASTER Morfeus je komplexný posilňovací stoj pre náročných športovcov. Ponúka maximálne spektrum cvikov, ktoré možno na posilňovacej veži vykonávať.

Master posilňovacia veža Zeus
777,40 € 699,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Zeus je určená ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench press, cviky na posilňovanie končatín, steper, leg press, šikmú lavičku a mnoho ďalších.

DUVLAN Posilňovacia veža Hauk
845 € 599 €

Splátky bez navýšenia

Prostredníctvom posilňovacej veže Duvlan Hauk si precvičíte celé telo v pohodlí domova. Pevné oceľové lanká a ložiskové kladky sa starajú o pohyb záťažových blokov. Pre efektívne a komplexné precvičenie nôh je veža rozšírená o Leg press.

Master posilňovacia veža Poseidon
563,50 € 505,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Poseidon je posilňovací stroj určený ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench-press, cviky na posilňovanie končatín, šikmá lavička a mnoho ďalších.

HMS Tytan 9
469 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Posilovací věž Tytan 9 HMS je multifunkční nástroj pro domácí silový a vytrvalostní trénink celého těla. Věž umožňuje bezpečné cvičení různých svalových skupin jako v profesionálním tělocvičně.

Master posilňovacia veža Hermes
427,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Posilňovacia veža MASTER Hermes je určená ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench-press, cviky na posilňovanie končatín a mnoho ďalších.

HMS Tytan 7
559 € 429 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Posilňovacia veža Tytan 7 HMS je multifunkčný nástroj pre domáci silový a vytrvalostný tréning celého tela. Veža umožňuje bezpečné cvičenie rôznych svalových skupín ako v profesionálnej telocvični.

DUVLAN Tiahlo na tricepsy
17 € 9,90 €

Jednoduchý ale účinný doplnok k posilňovacím vežiam či laviciam. Obojručné tiahlo Duvlan vhodné na posilňovanie Vášho bicepsu alebo tricepsu. Jednoduchá montáž.

 

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: