DUVLAN Multifunkčná veža Kron
535 € 349 €

Splátky bez navýšenia

Oceľová konštrukcia, polstrovanie operadla a sedadla je zárukou kvalitného tréningu na posilňovacej veži Duvlan Kron. 

DUVLAN Posilňovacia veža Loki
659 € 449 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčná posilňovacia veža DUVLAN Loki Vám umožní precvičiť svaly celého tela. Kvalitná oceľová konštrukcia, polstrovanie a 65 kg závažie sú zárukou dokonale odcvičeného tréningu.

Master posilňovacia veža Zeus
777,40 € 699,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Zeus je určená ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench press, cviky na posilňovanie končatín, steper, leg press, šikmú lavičku a mnoho ďalších.

Master posilňovacia veža Hádes
369,10 € 330,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Hádes je určená ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench-press, cviky na posilňovanie končatín a mnoho ďalších.

Master posilňovacia veža Poseidon
563,50 € 505,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Poseidon je posilňovací stroj určený ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench-press, cviky na posilňovanie končatín, šikmá lavička a mnoho ďalších.

Master posilňovacia veža Morfeus
1 283 € 1 166,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Posilňovacia veža MASTER Morfeus je komplexný posilňovací stoj pre náročných športovcov. Ponúka maximálne spektrum cvikov, ktoré možno na posilňovacej veži vykonávať.