Počet nájdených produktov: 25

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

HMS Tytan 7
456 €

429 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilovací věž Tytan 7 HMS je multifunkční nástroj pro domácí silový a vytrvalostní trénink celého těla. Věž umožňuje bezpečné cvičení různých svalových skupin jako v profesionálním tělocvičně.


HMS Hektor 3
269 €

Obľúbená posilňovacia veža HMS Hektor 3 určená pre silový a vytrvalostný tréning celého tela i u Vás doma. Zaujme svojou cenovou dostupnosťou, ale aj rozmanitými možnosťami cvičenia.


BROTHER Posilovací věž HG4200
289 €

Posilovací věž s jedním stanovištěm Brother HG4200 je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla. Svými rozměry je vhodná do omezených prostorů. Jedno základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 47 různých druhů cviků na všechny části těla.


DUVLAN Posilovač brušných svalov AB Former
118 €

69 €

Len 5 minút cvičenia s posilňovacím strojom Duvlan AB Former Vám zaručí efektívne precvičenie brušných svalov, svalov ramien, nôh či svalov chrbta. Získajte dokonalú postavu za veľmi krátky čas.


DUVLAN Posilovač brušných svalov Power Direct
85 €

49 €

Ak Vás trápia brušné svaly spolu s posilovačom brušných svalov Duvlan Power Direct ich jednoducho spevníte a vytvarujete.  Zároveň posilníte svaly stehien, zadku, rúk či chrbta.  DUVLAN Power Direct je jeden z najúčinnejších posilovačov brušných svalov na trhu


DUVLAN Tiahlo jednoručné
7,50 €

Jednoduchý ale účinný doplnok k posilňovacím vežiam či laviciam. Jednoručné tiahlo Duvlan vhodné na posilňovanie Vášho bicepsu alebo tricepsu.

 

DUVLAN Tiahlo na tricepsy
17 €

9,90 €

Jednoduchý ale účinný doplnok k posilňovacím vežiam či laviciam. Obojručné tiahlo Duvlan vhodné na posilňovanie Vášho bicepsu alebo tricepsu. Jednoduchá montáž.

 

HMS Tytan 9
469 €
+ doprava zadarmo

Posilovací věž Tytan 9 HMS je multifunkční nástroj pro domácí silový a vytrvalostní trénink celého těla. Věž umožňuje bezpečné cvičení různých svalových skupin jako v profesionálním tělocvičně.


DUVLAN Multifunkčná veža Kron
535 €

339 €

Oceľová konštrukcia, polstrovanie operadla a sedadla je zárukou kvalitného tréningu na posilňovacej veži Duvlan Kron. 


DUVLAN Posilňovacia veža Hauk
845 €

599 €

Prostredníctvom posilňovacej veže Duvlan Hauk si precvičíte celé telo v pohodlí domova. Pevné oceľové lanká a ložiskové kladky sa starajú o pohyb záťažových blokov. Pre efektívne a komplexné precvičenie nôh je veža rozšírená o Leg press.


DUVLAN Posilňovacia veža Loki
659 €

395 €

Multifunkčná posilňovacia veža DUVLAN Loki Vám umožní precvičiť svaly celého tela. Kvalitná oceľová konštrukcia, polstrovanie a 65 kg závažie sú zárukou dokonale odcvičeného tréningu.


DUVLAN Posilňovacia veža Thor plus
335 €

279 €

Posilňovacia veža zn. DUVLAN Thor plus je ideálna pre všetkých nadšencov silového tréningu. Disponuje funkciou butterfly. 45 kg závažie súčasťou.


DUVLAN Posilňovacia veža Viking
395 €

299 €

Multifunkčná posilňovacia veža Duvlan Viking ponúka množstvo cvikov na precvičenie celého tela. Súčasťou je bicepsová opierka, dolná a horná kladka, ramená butterfly či remienok na členok. Disponuje závažím s hmotnosťou 65 kg.


BROTHER Posilovacia veža HG4800
899 €

699 €
+ doprava zadarmo

Brother HG4800 je posilňovacia veža pre komplexné precvičovanie všetkých partií tela. Štyri základné stanovištia a dômyselný systém kladiek umožňuje minimálne 72 druhov cvikov na všetky časti tela.


HMS Tytan 7
559 €

429 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Posilňovacia veža Tytan 7 HMS je multifunkčný nástroj pre domáci silový a vytrvalostný tréning celého tela. Veža umožňuje bezpečné cvičenie rôznych svalových skupín ako v profesionálnej telocvični.


Master posilňovacia veža Arés-21%
271,90 €

213,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Arés je základný vežou z radu posilňovacích veží MASTER.


Master posilňovacia veža Hádes
369,10 €

330,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Hádes je určená ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench-press, cviky na posilňovanie končatín a mnoho ďalších.


Master posilňovacia veža Poseidon
544,10 €

466,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilňovacia veža MASTER Poseidon je posilňovací stroj určený ako pre posilovanie začiatočníkov, tak aj pre náročných športovcov. Ponúka široké spektrum cvikov, vrátane posilňovania prsných svalov, bench-press, cviky na posilňovanie končatín, šikmá lavička a mnoho ďalších.


Hammer California XP

Hammer California XP

Hodnotenie: 5
649 €

499 €
+ doprava zadarmo

Hammer California XP je multifunkčná veža vhodná pre precvičenie celého tela. Je možné vykonávať všetky základné cviky, ktoré precvičia prevažnú časť tela. Veža je vybavená možnosťou zmeny prevodu záťaže na 1:2, čím možno zvýšiť celkový ťah až na 120kg. Rámová konštrukcia je vybavená odolným práškovým nástrekom.


Acra Posilovací věž HG4000
222,03 €

209 €

Momentálne nedostupné

Acra HG4000 je posilňovacia veža pre komplexné precvičovanie všetkých partií tela. Jedno základné stanovište a dômyselný systém kladiek umožňuje minimálne 42 rôznych cvikov na všetky časti tela.


BROTHER Posilovacia veža HG4700
369,60 €

Momentálne nedostupné

Brother HG4700 je posilňovacia veža pre komplexné precvičovanie všetkých partií tela. Dve základné stanovištia a dômyselný systém kladiek umožňuje minimálne 60 druhov cvikov na všetky časti tela.


Olpran Posilovací věž GM - SO202-25%
154,80 €

114,90 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Posilovací věž GM – SO202 pro cvičení s vlastní váhou těla. Nábízí široké spektrum cviků. Umožňuje zapojení bicepsových, tricepsovýcha, zadních partií steheních svalů a mnoho dalších.