DUVLAN Šikmá oblá lavička s činkami
69 €

Kvalitný oceľový rám a zaoblené operadlo sú prednosťou šikmej oblej lavičky Duvlan. Súčasťou lavičky je tiež úložný stojan a dve 1,5 kg vinylové činky.

DUVLAN Inverzná lavica VX-70 Luxury
199 €

Splátky bez navýšenia

Inverzná lavica účinná pri odstránení a predchádzaní bolestí chrbta a svalového napätia.

DUVLAN Inverzná lavica VX-30
230 € 99 €

Inverzná lavica účinná pri odstránení a predchádzaní bolestí chrbta a svalového napätia.

MARBO Sport hyperextenzie MP-L212
430,82 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hyperextenzia MARBO MP-L212 zo série PROFESIONÁL pre rok 2015. Robustná konštrukcia s hrúbkou profilu 80×40 a stenou 3 mm je zárukou kvality a výdrže aj pri tej najväčšej záťaži. Lavica má 4 stupňové nastavenie opory.

MARBO Sport posilňovacia lavica pod činku MP-L209
585,78 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Posilňovacie lavice MARBO MP-L209 zo série PROFESIONÁL pre rok 2015. Robustná konštrukcia s hrúbkou profilu 80×40 a stenou 3 mm je zárukou kvality a výdrže aj pri tej najväčšej záťaži.

MARBO Sport šikmá lavica pod činku MP-L208
585,78 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Posilňovacie lavice MARBO MP-L208 zo série PROFESIONÁL pre rok 2015. Robustná konštrukcia s hrúbkou profilu 80×40 a stenou 3 mm je zárukou kvality a výdrže aj pri tej najväčšej záťaži.

Master posilňovacia lavica ONWAY Sit Up
116,30 €

Splátky bez navýšenia

Posilňovacia lavica ONWAY Sit Up je ideálna pre cvičenie s činkou. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

Master posilňovacia lavica Squat trainer-23%
50,20 € 38,50 €

Akcia

Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami a gumovými popruhmi umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

Master posilňovacie bradla
116,30 €

Splátky bez navýšenia

Posilňovací bradlá MASTER slúžia na posilňovanie svalov vlastnou váhou. Vďaka bradlám dokonale vytvarujete kompletne brušné svalstvo a posilníte horné svalové skupiny.

shumee Skladacia činková lavica
255 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Lavica pre cvičenie rôznych svalových skupín. Táto lavica je nutnosťou pre začiatočnýkov v silovom tréningu. Vykonanie cvičení v pohodlíje veľmi dôležité, 4 pozície sklonu operadla, je dobre polstrované a penové valčeky podporujú kolená. Tréning s činkou je veľmi bezpečný vďaka bezpečnostným držiako

shumee Multifunčná posilňovacia veža
1 170 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Táto posilňovacia veža umožňuje posilňovanie celého tela v pohodlí domova a bude skvelou voľbou pre všetkých milovníkov cvičenia. Vylepší vašu fyzickú kondíciu, vytvaruje svalstvo a spolu s vyváženou stravou vám pomôže schudnúť. Multifunkčný stroj je ideálny do osobného trénovacieho štúdia a profesi

shumee Posilňovacia lavica s kladkou, domáca posilňovna
636 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Táto nastaviteľná posilňovacia lavica je ako stvorená pre tých, ktorí radi cvičia. Odteraz si budete môcť zacvičiť v pohodlí vášho domova, a ušetríte tak čas aj peniaze! Posilňovacia lavica vám poskytne veľké množstvo spôsobov ako si precvičiť rôzne svalové skupiny. Operadlo lavice poslúži pri posil

shumee Posilňovacia lavica, rovná, na cvičenie s činkami
330 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Táto nastaviteľná posilňovacia lavica je ako stvorená pre tých, ktorí radi cvičia. Odteraz si budete môcť zacvičiť v pohodlí vášho domova, a ušetríte tak čas aj peniaze! Lavicu si môžete nastaviť buď do naklonenej alebo vodorovnej polohy podľa toho, ktorá vám najviac vyhovuje. Lavica je vhodná aj do

shumee Posilňovacia lavica na cvičenie s činkami
352 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Táto kvalitná multifunkčná posilňovacia lavica s nastaviteľným sedadlom a operadlom je ako stvorená pre tých, ktorí majú radi cvičenie. Odteraz si budete môcť zacvičiť v pohodlí vášho domova, a ušetríte tak čas aj peniaze! Sedadlo a operadlo sa dá pomocou otočných gombíkov nastaviť do takej polohy,

shumee Nastaviteľná stanica na zhyby a úklony 175-224 cm čierna
226 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

S touto veľmi kvalitnou stanicou na zhyby pripravíte svoje telo na leto za krátky čas. Táto kovoá stanica má nosnosť do 100 kg. Je ľahko prenosná a nezaberá veľa miesta, to všetko vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktnosti. Jej moderná, čierna práškom potiahnutá úprava z nej robia skvelý doplnok d

shumee Domáca posilňovňa bez závaží
539 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Táto všestranná posilňovacia veža vám umožní precvičiť niekoľko svalových skupín. Je vhodná na cvičenie so závažím (nie je súčasťou balenia) a má opierku na nohy, ktorá sa dá nastaviť do 3 polôh. Špeciálne bezpečnostné držiaky poskytujú dostatočnú bezpečnosť pri cvičení.

shumee Posilňovacia veža 182-235 cm
398 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Multifunkčná posilňovacia veža je určená množstvo rôznych cvikov, ako sú napríklad brušáky, zdvíhanie na hrazde, posilňovanie rúk, vyťahovanie a nadvihovanie nôh a mnoho ďalších. Túto multifunkčnú vežu môžu používať ľudia s hmotnosťou do 160 kg. Veža je výškovo nastaviteľná od 182 cm do 235 cm. Lavi

shumee Posilňovacie bradlá s lavicou na brušné svalstvo a boxerským vrecom
541 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Tieto multifunkčné bradlá s hrazdou, lavicou na posilňovanie brušného svalstva a boxerským vrecom sú určené nielen na intenzívny tréning v podobe boxu, ale aj na rôzne typy cvičení s vlastnou váhou ako napríklad zhyby nadhmatom (so širokým a úzkym úchopom), kliky na bradlách, dvíhanie kolien a skláp

Posilňovacie lavice

Pri výbere posilňovacie lavice je, okrem konkrétneho určenia cvičenia, dobré nezabudnúť ani konkrétnu značku či výrobcu.

Posilňovacie lavice Master

Popredným českým výrobcom vybavenia na šport je značka Master. V ponuke nechýbajú ani posilňovacie lavice, ktoré uspokoja aj najnáročnejšiu klientelu. Výrobky vynikajú kvalitou, prevedením a dlhou životnosťou.

Posilňovacie lavice Duvlan

Slovenská značka Duvlan v rámci svojho sortimentu ponúka kvalitné posilňovacie lavice. Značka, ktorá sa preslávila nielen doma, ale v Európe vďaka skvelému pomeru ceny a kvality.

Kvalitné posilňovacie lavice Tunturi

Značka Tunturi patrí ku špičke svojho oboru a zásluhou svojho škandinávskeho dizajnu výrobkov, sa pýši kvalitou, spracovaním a využitím modernej technológie.

V domácom fitness nesmú chýbať eliptické trenažéry a rotopédy, ktoré precvičia výdrž a hodia sa aj pre ženy.