DUVLAN Hyperextenzná lavička Alexis
84 € 59 €

Hyperextenzná lavička DUVLAN Alexis je zárukou precízneho precvičenia sedacích svalov, brušných šikmých svalov a spodnej časti chrbta.

DUVLAN Šikmá lavička
65 € 44 €

Šikmá lavička Duvlan oceľovej konštrukcie určená na posilnenie brušných a chrbtových svalov.

DUVLAN Šikmá lavička Adjustable
78 € 74 €

Lavička Duvlan Adjustable je kombináciou rovnej a šikmej lavičky. Prostredníctvom lavičky si precvičíte nielen brušné svalstvo ale aj paže, ramená a hrudník.

DUVLAN Bench lavička Basic
129 € 109 €

Splátky bez navýšenia

Užite si kvalitný domáci tréning z pohodlia domova a precvičte ramená, hrudník, prsné svaly, predné a zadné stehenné svaly pomocou Bench lavičky DUVLAN Basic s prídavnými ramenami.

Master posilňovacia lavica Sit Up-23%
116,30 € 89,10 €

Akcia

Posilňovacia lavica MASTER Sit Up je ideálny pre cvičenie s činkou. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

HMS hyperextenzia LR8310
73,43 €

Novinka

Hyperextenzia HMS LR8310 slúži na precvičovanie chrbtových svalov. Opora je výškovo nastaviteľná do 6-tich polôh a uhol je nastaviteľný do 4 polôh. Nosnosť 150 kg.

Master posilovač Smart Core-27%
54 € 38,90 €

Akcia

Posilovač MASTER Smart Core je efektívny posilňovač brušného svalstva, ktorý ponúka účinný a rýchly spôsob, ako posilniť stred tela a vytvarovať hornú, strednú aj spodnú časť brucha a šikmé brušné svaly.

BROTHER Šikmá lavica KH444
41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Brother KH444 je viacúčelová posilňovacia lavica, ktorá umožňuje posilňovanie rôznych telesných partií.

Master posilňovacia lavica Hyperextenze Roman Chair
135,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Hyperextenze Roman Chair je ideálna na precvičenie brušných šikmých svalov, spodnej časti chrbta, sedacích svalov a k nízkemu zaťaženiu kolenných väzov. Precízne prevedenie vhodné pre domáce, klubové a hotelové posilňovne.

Master posilovač Lifter - Shaper-29%
65,70 € 46,30 €

Akcia

Posilňovač MASTER Shaper – Lifter je výbornou pomôckou pre spevnenie brucha, posilnenie paží, stehien a zadku. Stroj je možné zložiť pre lepšie skladovanie.

Master posilňovacia lavica Hyperextenze Bench 45
108,50 € 96,80 €

Akcia

Posilovacia lavica Hyperextenze Bench 45 ° je ideálny na precvičenie brušných šikmých svalov, spodnej časti chrbta, sedacích svalov a k nízkemu zaťaženiu kolenných väzov. Precízne prevedenie vhodné pre domáce, klubové a hotelové posilňovne.

Master Šikmá lavička MASTER
42,40 € 38,50 €

Šikmá lavička je ideálna pre cvičenie brušných a chrbtových svalov. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

LIFEFIT Šikmá lavica sed-ľah zahnutá
51,30 € 37,40 €

Lavica pre posilnenie brušných svalov disponuje protišmykovými prvkami a pevnou konštrukciou pre zaistenie maximálnej bezpečnosti. Sklon je možné ľahko nastaviť v 5 úrovniach. LIFEFIT Šikmá lavica sed-ľah zahnutá je vhodná predovšetkým na domáce použitie.

DUVLAN Bench lavička Deluxe
265 € 179 €

Splátky bez navýšenia

Univerzálna posilňovacia lavička Duvlan deluxe vhodná k precvičeniu svalov chrbta a bicepsov. Ja určená aj ku predkopávaniu, zakopávaniu či bench pressu.

DUVLAN Multifunkčná lavica Vario
149 € 119 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčná posilňovacia lavica Duvlan Vario vhodná pre všetkých vyznávačov domáceho fitness.

Fassi Inverzná lavica Power 50
189 €

Posledný kus za túto cenu!

Cvičením na inverznej lavici Fassi Power 50 môžete predchádzať problémom spojeným s vašou chrbticou. Cvičením zmiernite tlak ktorý nepriaznivo pôsobí na chrbát počas celého dňa a môže vám spôsobovať nepríjemné bolesti. 

LiveUp Posilovací lavice BENCH 1209 LiveUp
40 €

Posilovací lavice BENCH 1209 LiveUpPoskytuje nejvyšší standard pro domácí i komerční použití. Nastavitelná je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí.

SEDCO FT08 VT-2400
51 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětská posilovna FT08 VT-2400Zábavná a bezpečná fitness lavice pro děti. Znatelně podporuje zdravý životní styl. Tato fitness pomůcka se skládá z dětské lavice, tyče a závaží. S tímto vybavením je možno procvičovat celé tělo, zejména hrudník, ramena, ruce, ale také svaly na nohou.

SEDCO Posilovací lavice LiveUp 1201
45 €

Posilovací lavice LiveUp 1201Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí výsuvných profilů se dá snadno nastavit sklon lavice a tím nastavit různou obtížnost cvičení. Šikmá posilovací lavice zajišťuje optimální tréninkovou polohu při posilování břišních svalů.

BROTHER Posilňovacia lavica WB2900
99,96 € 92 €

Posilňovacia lavica Brother WB2900 je viacúčelový posilňovací prístroj, ktorý umožňuje kvalitný cvičenie nielen s jednoručnými činkami aj obojručnou činkou.