HMS Rovná lavice HMS L 8011-25%
76,60 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Posilovací lavice k provádění většiny cviků s činkami, delšími osami nebo vlastním tělem. Odolná konstrukce snese až 300 kg zátěže. Podsedák o tloušťce 6,7 cm vyhoví i náročnějším uživatelům. HMS Rovná lavice L 8011 je plně složitelná a proto šetří místo ve vaší domácnosti.

HMS Marbo MH-L114

HMS Marbo MH-L114

Hodnotenie: 5
93,60 €
+ doprava zadarmo

Bezstarostné domáce cvičenie na posilňovacej lavici H0141, u ktorej môžete nastaviť sedadlo do dvoch polôh a výšku lavice až do piatich polôh. Oceľový materiál s profilom 40 × 40 mm ponúka vysokú odolnosť.

BROTHER Posilňovacia lavica WB2800
89,90 €
+ doprava zadarmo

Posilňovacia lavica Brother WB2800 je viacúčelový posilňovací prístroj, ktorý umožňuje kvalitný cvičenie nielen s jednoručnými činkami aj obojručnou činkou.

HouseFit NEBRASKA

HouseFit NEBRASKA

Hodnotenie: 5
203 €

Výpredaj

Housefit Posilňovacia lavica so stojanom pre domáci posilňovací tréning.

Tunturi UB40 Utility Bench
142 € 118,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Tunturi Posilňovacia lavica UB40 Utility Bench. Kompaktná posilňovacia lavica

HMS L 8355

HMS L 8355

Hodnotenie: 4,5
65,99 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Kompaktná posilňovacia lavica HMS L 8355 pre mnohostranné posilňovanie a domáci svalový tréning. Je určená k tréningu brušných svalov, bokov, chrbtice a vďaka vinylovým činkám celej hornej polovice tela.

BROTHER Šikmá lavica KH444
41,90 €
+ doprava zadarmo

Brother KH444 je viacúčelová posilňovacia lavica, ktorá umožňuje posilňovanie rôznych telesných partií.

DUVLAN Inverzná lavica VX-20
240 € 199 €

Splátky bez navýšenia

Inverzná lavica účinná pri odstránení a predchádzaní bolestí chrbta a svalového napätia.

DUVLAN Bench lavička Lift
155 € 109 €

Splátky bez navýšenia

Pre váš kvalitný domáci tréning horných a dolných svalových partií je bench lavička DUVLAN Lift ako stvorená. Precvičte ramená a hrudník komplexne, vďaka nastaveniu sklonu lavičky.Predkopávaním a zakopávaním kvalitne odtrénujete predné a zadné svaly stehien.

DUVLAN Multifunkčná lavička Chelsey
95 € 89 €

Ideálnym pomocníkom pre cvičenie v domácom prostredí je multifunkčná posilňovacia lavička. Súčasťou sú gumové expandéry a preto nie je potrebné ďalšie závažie. 

DUVLAN Posilňovacia lavička Sit Up
86 € 59,50 €

Pevná konštrukcia a kvalitný oceľový rám posilňovacej lavičky Duvlan Sit Up poskytujú potrebnú stabilitu pri cvičení. Možnosť nastavenie sklonu sedadla. Pohodlný a komfortný tréning zabezpečí kvalitné polstrovanie.

Master posilovač Shaper-23%
65,70 € 50,50 €

Akcia

Posilňovač MASTER Shaper – Lifter je výbornou pomôckou pre spevnenie brucha, posilnenie paží, stehien a zadku. Stroj je možné zložiť pre lepšie skladovanie.

Master šikmá lavička nastaviteľná
61,80 € 54,10 €

Akcia

Šikmá lavička MASTER – nastaviteľná je ideálna pre posilňovanie, cvičenie brušných a chrbtových svalov. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

Master viacúčelové bradlá Equalizer
50,20 € 46,30 €

Viacúčelová bradlá MASTER Equalizer sú ideálnou pomôckou pre posilňovanie svalov vlastnou hmotnosťou. Vďaka bradlám dokonale vytvarujete kompletne brušné svalstvo a posilníte tiež horné svalové skupiny.

Master posilovač Smart Core-27%
54 € 38,90 €

Akcia

Posilovač MASTER Smart Core je efektívny posilňovač brušného svalstva, ktorý ponúka účinný a rýchly spôsob, ako posilniť stred tela a vytvarovať hornú, strednú aj spodnú časť brucha a šikmé brušné svaly.

Master šikmá lavička s činkami 2 x 1,5 kg-20%
57,90 € 46,30 €

Akcia

Šikmá lavička je ideálna pre cvičenie brušných a chrbtových svalov. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

DUVLAN Posilňovacia lavica Multi Purpose
160 € 99 €

Kvalitný oceľový rám a robustná konštrukcia posilňovacej lavičky Duvlan Multi Purpose poskytujú potrebnú stabilitu pri prevádzaní cvikov. Možnosť nastavenia sedadla do 7 polôh. Súčasťou bicepsová opierka.

DUVLAN Šikmá lavička Adjustable
78 € 59 €

Lavička Duvlan Adjustable je kombináciou rovnej a šikmej lavičky. Prostredníctvom lavičky si precvičíte nielen brušné svalstvo ale aj paže, ramená a hrudník.

DUVLAN Šikmá oblá lavička s činkami
88 € 59 €

Kvalitný oceľový rám a zaoblené operadlo sú prednosťou šikmej oblej lavičky Duvlan. Súčasťou lavičky je tiež úložný stojan a 2 jednokilové vinylové činky.

DUVLAN Hyperextenzná lavička Alexis
84 € 48 €

Hyperextenzná lavička DUVLAN Alexis je zárukou precízneho precvičenia sedacích svalov, brušných šikmých svalov a spodnej časti chrbta.

Master posilňovacia lavica Sit Up-17%
89,10 € 73,50 €

Akcia

Posilňovacia lavica MASTER Sit Up je ideálny pre cvičenie s činkou. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

Master Rovná posilňovacia lavica MASTER
57,90 € 50,50 €

Akcia

Rovná posilňovacia lavica MASTER je ideálna pre cvičenie s činkou. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.

Master posilňovacia lavica Hyperextenze Roman Chair
135,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Hyperextenze Roman Chair je ideálna na precvičenie brušných šikmých svalov, spodnej časti chrbta, sedacích svalov a k nízkemu zaťaženiu kolenných väzov. Precízne prevedenie vhodné pre domáce, klubové a hotelové posilňovne.

Master posilňovacia lavica multifunkčná s gumou
89,10 € 77,70 €

Akcia

Posilovacia lavica MASTER multifunkčná s gumou je ideálna pre posilňovať prsných svalov, bicepsov, brušného svalstva, bedier a stehenných svalov. Cvičenie sa vykonáva pomocou nastaviteľných gúm a nie je potrebné žiadne ďalšie závažie.

Fassi Inverzná lavica Power 50
189 €

Splátky bez navýšenia

Cvičením na inverznej lavici Fassi Power 50 môžete predchádzať problémom spojeným s vašou chrbticou. Cvičením zmiernite tlak ktorý nepriaznivo pôsobí na chrbát počas celého dňa a môže vám spôsobovať nepríjemné bolesti. 

Master posilňovacia lavica Rocket
38,50 € 33 €

Akcia

S posilňovacím strojom MASTER Rocket bude všetka vaša námaha efektívne reutilizovaná, váš krk ani chrbticu nebudú namáhané, celý tréning bude zameraný len na brušné svaly. Prvé účinky posilňovania pocítite už pri prvom cviku.

LIFEFIT Šikmá lavice sed-leh zahnutá-26%
51,30 € 37,90 €

Akcia

Lavice pro posílení brišních svalů disponuje protiskluzovými prvky a pevnou konstrukcí pro zajištění maximální bezpečnosti. Sklon je možné snadno nastavit v 5 úrovních. LIFEFIT Šikmá lavice sed-leh zahnutá je vhodná především na domácí použití.

HouseFit COLORADO
225 € 185,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Housefit Stojanová konštrukcia s hrazdou a bralami umožňujúca precvičenie väčšiny svalových skupín prirodzeným spôsobom cvičením s vlastnou váhou.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: