Master chudnúci pás neoprén - 120 cm

Master chudnúci pás neoprén - 120 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chudnúci pás MASTER neoprén je neoceniteľný pomocník pri tréningu všetkých druhov športov. Využijú ho najmä športovci, ktorí potrebujú zredukovať váhu a spevniť svaly v oblasti brucha. Celý popis
9,20 €
Vrátane DPH
Partner: Mastersport

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100029099070

Popis

Chudnúci pás MASTER neoprén je neoceniteľný pomocník pri tréningu všetkých druhov športov. Využijú ho najmä športovci, ktorí potrebujú zredukovať váhu a spevniť svaly v oblasti brucha.

Chudnúci pás zrýchľuje odbúravanie kalórií a následne aj tuku v oblasti celého pásu a spodného chrbta. Napomáha k vyrysovaniu brušných svalov, na prehriatie a spevnenie spodného chrbta a celkovo zrýchľuje a zlepšuje výsledky pravidelného tréningu. Výsledky sa dostavia už po veľmi krátkej dobe používania.

Chudnúci pás MASTER je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného neoprénového materiálu. Pohodlne sa nosí a je veľmi praktický. Pás meria 120 cm na dĺžku. Na šírku meria 20 cm. Zapínanie je na vysoko kvalitný suchý zips.

Pozor, chudnúci pás nemá vlastnosti vzpieračského opasku a nechráni pred zranením chrbta pri zdvíhaní ťažkých závaží. Po tréningu odporúčame pás ručne vyprať. Neperie sa v práčke.

Technické dáta:

  • dĺžka celková cca: 120 cm
  • šírka: 20 cm
  • zapínanie: suchý zips
  • materiál: neoprén

Váha tovaru: 0.15 kg