Canon EF-s 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Canon EF-s 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Univerzálny širokouhlý objektív vhodný pre fotografovanie krajiny, portrétov, ale aj pre záznam filmov. 4EV optický stabilizátor, Nano USM pohon pre rýchle, plynulé a hlavne tiché zaostrovanie. Rozsah ohniskovej vzdialenosti 18–135 mm. Typ bajonetu Canon EF-S. Vhodný pre snímače APS-C. Celý popis
500,30 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz
614,50 €

Skladom u partnera 5+ kusov

12.12.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
12.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3856682

Popis

Objektív Canon EF-S 18–135mm f / 3.5–5.6 IS USM

Univerzálny širokouhlý objektív vhodný pre fotografovanie krajiny, portrétov, ale aj pre záznam filmov. Zachyťte ľahko všetko, čo budete chcieť aj potrebovať pomocou jediného objektívu vhodného pre cestovanie – od dramatických záberov krajiniek a nádherných portrétov po rýchlo sa meniace akcie.

hlavné výhody

Jedná sa o kompaktný, univerzálny a ľahký objektív, ktorý poskytuje vysokú kvalitu obrazu so zníženou chromatickou vadou v celom rozsahu ohniskových vzdialeností vďaka využitiu UD a asférických prvkov v optickej konštrukcii a povrchovej úprave Super Spectra, ktorá obmedzuje odlesky a zdvojenie obrazu.

Stabilný záznamy aj za pohybu

Snímajte stabilné a ostré záznamy aj za pohybu vďaka optickému stabilizátoru obrazu Canon s rozsahom 4 EV, ktorý kompenzuje otrasy fotoaparátu pri používaní zoomu alebo pri slabom osvetlení. Špeciálny režim sledovania pohybu automaticky detekuje pohyb a aktivuje sa, keď sledujete pohybujúci sa objekt.

Technológia Nano USM

Technológia Nano USM zaisťuje plynulé, presné, rýchle a takmer nepočuteľné zaostrenie vhodné pre spontánnu fotografovanie alebo pre záznam filmov.

kľúčové vlastnosti

Univerzálny širokouhlý objektív pre zachytenie širokého spektra objektov. Ostré snímky s 4EV optickým stabilizátorom obrazu. Nano USM pohon pre rýchle zaostrovanie fotografií a tiché a plynulé zaostrovanie pri tvorbe filmov. Konštrukcia objektívu 16/12. Počet lamiel clony 7. Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,39 m. Maximálne zväčšenie 0,28×. Informácie o vzdialenosti. Rozsah ohniskovej vzdialenosti 18–135 mm. Typ bajonetu Canon EF-S. Vhodný pre snímače APS-C. Priemer filtra 67 mm. Rozmery 77,4 × 96 mm. Hmotnosť 515 g.