Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií

Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Talianska káva Covim Gold Arabica v E.S.E. tabletách. Covim Gold Arabica je káva zo 100% Arabiky pestovanej v Brazílii, Kolumbii, Kostarike, Guatemale a Santa Domingu. Celý popis
8,76 €
Vrátane DPH
0,35 €/ks
Partner: BeesKnees

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu BeesKnees

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8915693

Popis

Talianska  káva Covim Gold Arabica v E.S.E. tabletách. Covim Gold Arabica je káva zo 100% Arabiky pestovanej v Brazílii, Kolumbii, Kostarike, Guatemale a Santa Domingu.

Káva Covim Gold Arabica je intenzívnej chuti, so silným telom, miernou a vyváženou kyslosťou a kvetinovo-ovocnou arómou.

E.S.E. tablety poznáme tiež ako „pody“ alebo „pods“. Káva pripravená za použitia podov je veľmi ľahká. V každom pode je presne odmeraná a optimálne namletá káva, ktorá je už aj strojovo stlačená. Vďaka podom si pripravíte úplne profesionálne espresso. Kávu nemusíte odmeriavať ani stlačovať,  čo výslednú konzistenciu espressa zásadne ovplyvňuje. V krabičke je 25 podov s kávou Covim Gold Arabica. Každá porcia tejto kávy je vákuovo balená. Balenie neprepúšťa svetlo ani vzduch, a vďaka tomu si káva zachováva svoju čerstvosť aj vôňu.

Pody sú kompatibilné s kávovarmi Handpresso Wild Hybrid, Handpresso Auto Hybrid, Handpresso Outdoor SET Hybrid a Handpresso Auto SET Hybrid.