Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Porciovaná káva

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Porciovaná káva. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Porciovaná káva najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Porciovaná káva alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
illy Porciovaná káva E.S.E. 200 dávok bez kofeínu illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)
illy Porciovaná káva E.S.E. 200 dávok bez kofeínu

Balenie porciovanej kávy illy obsahuje 200 dávok kávy bez kofeínu. Jednotlivé porcie sú individuálne balené v ESE podoch, v ktorých je káva jemne mletá a strojovo stlačená. ESE pody je možné využiť aj v pákových kávovaroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená) illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)
illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)

Každá porcia kávy má svoj obal – ideálna na cesty aj do kancelárie. Káva si zachová arómu a chuť omnoho lepšie. Obsah kofeínu max. 1,5 %.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)
IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahuje podiel arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnú chuť s plným zemitým telom. V balení nájdete 150 podov, ktoré sú balené tak, aby nestratili svoju silu a chuť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
illy Espresso ESE pody 200 ks illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)
illy Espresso ESE pody 200 ks

Illy Espresso je porciovaná káva v ESE podoch, vďaka ktorým je príprava kávy rýchla a bez nutnosti upratovania. Stredne pražená káva má bohatú a vyváženú chuť s tónmi karamelu a čokolády.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)
Cremesso Espresso Classico kapsule 48ks

Na dosiahnutie plnej arómy tohto klasického espressa s jeho typickou jemnou penou (crema) sa mieša len tá najlepšia arabika zo Strednej Ameriky s robustou z Indie. Stredne intenzívne praženie dokonale podrhne vlastnosti kávových zŕn. Toto a jemné mletie zaisťuje dokonalý pôžitok z kávy. Toto klasické espresso sa vyznačuje jemnou nakyslosťou. Kvetinové tóny sa spájajú s ľahko orechovou arómou a vytvárajú sofistikované espresso.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená) illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)
illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)

Každá porcia kávy má svoj obal – ideálna na cesty aj do kancelárie. Káva si zachová arómu a chuť omnoho lepšie a naviac je bez kofeínu. Obsah kofeínu max. 0,05 %.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Intenso Classico pody 50 ks Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií
Intenso Classico pody 50 ks

50 podov kávy Intenso Classico je zmesou arabiky a robusty. Veľmi praktické pody zaručia pohodlné používanie bez zvyškov kávy. Vďaka podu nebudete mať starosť s presným odmeriavaním.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Intenso Arabica 50 ks pody Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií
Intenso Arabica 50 ks pody

Intenso Arabica je pražená z kvalitných kávových zŕn Arabica pestovaná na brazílskych plantážach. Jemná chuť s nádychom kakaa sa mieša s karamelovými tónmi. E.S.E. Pody sú balené samostatne v ochrannej atmosfére. Sú ekologické.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií
Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií

Talianska káva Covim Gold Arabica v E.S.E. tabletách. Covim Gold Arabica je káva zo 100% Arabiky pestovanej v Brazílii, Kolumbii, Kostarike, Guatemale a Santa Domingu.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: BeesKnees
Alberto Espresso Pads 36x7g Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks
Alberto Espresso Pads 36x7g

Aromatické ohnivé espresso, šetrne pražené, s talianskym charakterom. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks
Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks

Zloženie vybraných kávových zŕn odrody Arabica z Južnej a Strednej Ameriky, Afriky a Ázie poskytujú tejto káve lungo vyrovnanú arómu. Stredné praženie kávy edícia Flavoured Edition harmonizuje s aromatickými vlastnosťami kávy a je ideálna ako lungo alebo latte macchiato. Edícia Flavoured Edition presvedčí svojou diskrétnou karamelovou príchuťou, ktorá harmonizuje s ušľachtilou chuťou praženej kávy Arabica.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cremesso Lungo Leggero kapsule 16ks Cremesso Lungo Caramello kapsule 16ks
Cremesso Lungo Leggero kapsule 16ks

Táto zmes čistých zŕn arabskej kávy zo Strednej a Južnej Ameriky, Afriky a Indie získava svoju jemnú, výdatnú dušu vďaka zvláštnemu postupu praženia. Skvele vyzretú arómu si najlepšie vychutnáte vo veľkej šálke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL