Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
6 €
5,50 €

Aromatická korenená káva s jemnou zamatovou penou. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.


Alberto Espresso Pads 36x7g

Alberto Espresso Pads 36x7g

Hodnotenie: 4,5
6 €
5,50 €

Aromatické ohnivé espresso, šetrne pražené, s talianskym charakterom. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.


Barbera Kapsule Aromagic 2x25ks
16,10 €

Nové kompatibilné kapsule Aromagic s Nespresso kávovarmi z najstaršej talianskej pražiarne Barbera. Vyznačujúce sa vynikajúcou chuťou a silnou arómou a to všetko vďaka jemnému praženiu.


Café Intención ecológico FT&BIO Pads 36x7g
8 €
7,20 €

100% Arabica zrnká zo Strednej a Južnej Ameriky s korenistou chuťou, plnou vôní a zamatovo krémovou penou. Ekologicky pestovaná káva pochádzajúca z vybraných cerfitikovaných kávových plantáží. Jednoduchá príprava kávy je vďaka presnej dávke v ekologickom filtračnom papieri.


Eilles Gourmet Café Pads šesť balenie 96x7g
16,10 €

Na základe starostlivého výberu jemných kávových zrniek sa pýši táto vzácna zmes výraznou chuťou. Vysoko kvalitné odrody z horských oblastí Strednej, Južnej Ameriky a východnej Afriky. Jednoduchá príprava kávy je vďaka presnej dávke vo filtračnom papieri.


illy Espresso Dark ESE pody 18 ks
7,20 €

Porciovaná káva Illy Espresso Dark v praktických ESE podoch prešla dlhším pražením, ktorým získala intenzívnu plnú chuť s hlbokými tónmi kakaa. Hodí sa na prípravu všetkých kávových špecialít.


illy Espresso ESE pody 200 ks
60,60 €
+ doprava zadarmo

Illy Espresso je porciovaná káva v ESE podoch, vďaka ktorým je príprava kávy rýchla a bez nutnosti upratovania. Stredne pražená káva má bohatú a vyváženú chuť s tónmi karamelu a čokolády.


Intenso Arabica 150x ESE pody
32,30 €

150 ks ESE podov Arabica – kvalitné kávové zrná arabiky pestované na brazílskych plantážach. Karamel a kakao je to, čo sa odráža v chuti tejto lahodnej kávy.


Intenso Arabica 50 ks pody
15,99 €

13,30 €

Intenso Arabica je pražená z kvalitných kávových zŕn Arabica pestovaná na brazílskych plantážach. Jemná chuť s nádychom kakaa sa mieša s karamelovými tónmi. E.S.E. Pody sú balené samostatne v ochrannej atmosfére. Sú ekologické.


Intenso Classico 150x ESE pody
32,30 €

150 ks ESE podov Classico v zmesi arabiky a robusty prevládajú zrná arabiky. Jeho jemná chuť a krémová pena je ďalším plusom týchto praktických podov.


Intenso Classico pody 50 ks

Intenso Classico pody 50 ks

Hodnotenie: 4,5
14,99 €

12,50 €

50 podov kávy Intenso Classico je zmesou arabiky a robusty. Veľmi praktické pody zaručia pohodlné používanie bez zvyškov kávy. Vďaka podu nebudete mať starosť s presným odmeriavaním.


IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
30 €
28,20 €

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahuje podiel arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnú chuť s plným zemitým telom. V balení nájdete 150 podov, ktoré sú balené tak, aby nestratili svoju silu a chuť.


IZZO Caffé Premium 100% Arabica, E.S.E. Pod 150ks
33 €

28,20 €

Lahodná silná káva Izzo Premium Espresso je balená po porciách, aby si čo najdlhšie udržala svoju kvalitu a čerstvosť. V každej porcii je silné, tmavé espresso. V balení nájdete 150 ks lahodnej kávy.


Vergnano 100% Arabica pods 6 x 18ks
36,99 €

30,30 €

Jemná zmes Caffe Vergnano 100% Arabica pods 108 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. 100% Arabica je výberom z najlepších odrôd tejto kávy.


Vergnano 100% Arabica pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano 100% Arabica pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. 100% Arabica je výberom z najlepších odrôd tejto kávy.


Vergnano Decaffeinato pods 6 x 18ks
36,99 €

26,20 €

Vybraná zmes z najlepších odrôd kávy Arabica bez kofeínu. Porciovaná káva jemnej a vyváženej chuti a vône. Balenie obsahuje 108 padov, čo je veľmi praktické pre veľkých milovníkov kávy bez kofeínu.


Vergnano Decaffeinato pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano Decaffeinato pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Vybraná zmes z najlepších odrôd kávy Arabica – bez kofeínu. Porciovaná káva jemnej a vyváženej chuti a vône.


Vergnano Espresso pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano Espresso pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Espresso zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu
silnejšiu
. Porciovaná káva intenzívnej krémovej chuti a vône.


Vergnano Gran Aroma pods 6 x 18ks
36,99 €

30,30 €

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 108 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou.


Vergnano Gran Aroma pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou.


Intenso Intenso Costarica 50 ks ESE pody
14,10 €

Porciovaná káva v praktických ESE podoch s priemerom 44 mm. Kvalitné zrná odrody arabica Intenso Costarica 50 ks vás oslnia jemnou chuťou a bohatou krémovou penou. Vďaka ESE podom bude príprava navyše veľmi jednoduchá, rýchla a bez zbytočného znečistenia vášho kávovaru.


Intenso Intenso Guatemala 50 ks ESE pody
14,10 €

Porciovaná káva v praktických ESE podoch s priemerom 44 mm. Kvalitné zrná odrody arabica Intenso Guatemala 50 ks vás oslnia jemnou chuťou a bohatou krémovou penou. Vďaka ESE podom bude príprava navyše veľmi jednoduchá, rýchla a bez zbytočného znečistenia vášho kávovaru.


Intenso Intenso mix ese podov 6×10 (60 ks)
16,90 €

Mix 3 druhov porciovanej kávy v praktických ESE podoch s priemerom 44 mm. Kvalitné zrná odrody arabica Intenso 60 ks vás oslnia jemnou chuťou a bohatou krémovou penou. Vďaka ESE podom bude príprava navyše veľmi jednoduchá, rýchla a bez zbytočného znečistenia vášho kávovaru. V balení nájdete obľúbené kávy z Kostariky, Mexika a Guatemaly.


Kimbo 100% Arabica 4x18 ese podov, 500 g
21 €

Ese pody v sebe ukrývajú tú najjemnejšiu kávu zo sortimentu Caffé Kimbo. Jemná a lahodná káva pražená z najlepšej brazílskej arabiky so stredným telom. Má výraznejšiu kyslosť a orieškové tóny.


Kimbo Espressso Napoletano 4x18 ese podov, 500g
20,34 €
19,80 €

Ese pody v sebe ukrývajú espresso podľa severotalianskej tradície. Kávové bôby pražené do tmavej farby prinášajú do chuti kávy čokoládové tóny a týmto spôsobom praženia je potlačovaná kyslosť. Zmes zŕn 80% Arabiky a 20% Robusty s krásnou vôňou a plnou chuťou je priamo určená na prípravu espressa. Káva má vyšší podiel kofeínu.


Vergnano Espresso pods 6 x 18ks
36,99 €

30,30 €

Pre milovníkov kávy tu máme multipack, ktorý obsahuje 108 padov kávy. Jemná zmes Caffe Vergnano Espresso je krémová káva s bohatou arómou a výbornou chuťou. Táto káva je pre tých, ktorí preferujú kávu trochu silnejšiu.