Suitical Pooperačné ochranné oblečenie na prednú nohu psa

Suitical Pooperačné ochranné oblečenie na prednú nohu psa

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ochranný návlek na prednú nohu psa. Celý popis

Rozmery návleku

Partner: Crazy Paws
23,49 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5 kusov

25.5.2022 - 26.5.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Crazy Paws

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100017755435

Popis

Jedinečné pooperačný ochranný návlek na prednú nohu psa je unikátna zdravotná pomôcka, ktorá pomáha Vášmu miláčikovi sa rýchlejšie zotaviť buď po operáciách, kožných problémoch alebo pri rôznom liečení predných nôh. Pooperačný alebo zotavovací návlek je obojstranný, univerzálny pre pravú a ľavú labku. Je vhodný pre zakrytie labiek pokrytých masťou, balzamom, obväzom, zakrytie kožných problémov, ekzémov a rán, hot spotov a má mnoho ďalších využití. Alebo ho môžete použiť len na prevenciu. Toto pooperačné a zotavovacie oblečenie je veľmi komfortné a minimálne obmedzuje pohyb psa. Vďaka jednoduchému zapínaniu okolo hrudníka je obliekanie veľmi jednoduché a praktické. Pevné priľnutie na telo psa pomáha znižovať stresovú hladinu psa. Na rovnakom princípe fungujú aj antistresové oblečenia. Pooperačné oblečenie je alternatíva k pooperačnému ochrannému golieru. Pre maximálny ochranný účinok doporučujeme používať pooperačné oblečenie spolu s ochranným golierom.

Materiál: Bavlna 97%, Lycra 3%. Odporúčané špičkovými veterinármi. 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť

Obvod hrudníka

Dĺžka návleku

XXXS

27 – 33 cm

10 cm

XXS

30 – 43 cm

12 cm

XS

40 – 52 cm

17 cm

S

45 – 61 cm

23 cm

M

54 – 68 cm

26 cm

L

64 – 84 cm

35 cm

XL

80 – 104 cm

41 cm

XXL

96 – 124 cm

48 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noha sa meria vo vnútornej časti

Pooperačné ochranné oblečenie nie je možné vymeniť z hygienických dôvodov! Preto je dôležité správne zmerať Vášho miláčika pred objednaním výrobku.

(V súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku z.č. 102/2014 §7 ods.6 písm.e) Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený)