Hľadáte tovar z kategórie ponožky a podkolienky pre rybárov? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Ponožky a podkolienky pre rybárov vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Otto Schachner Funkčné merino ponožky Hammel

Otto Schachner Funkčné merino ponožky Hammel

7,88 € 7,88 €/ks

Veľmi teplé a funkčné ponožky do extrémne náročných klimatických podmienok. Vďaka technológii Coolmax sa vyznačujú vyššou vzdušnosťou a savosťou. Vďaka použitiu merina majú termo-regulačné vlastnosti a lepšie odolávajú zápachu. Vynikajúce aj ako pracovné oblečenie najmä v zimných mesiacoch.

Partner: Widerio
Otto Schachner Funkčné merino ponožky Holtum

Otto Schachner Funkčné merino ponožky Holtum

10,48 € 10,48 €/ks

Vysoko funkčné a hrejivé ponožky s vnútornou tenkou podšívkou z merina, vďaka ktorej vás zahrejú v chladnom a ochladia v teplejšom počasí. Zároveň majú výborné antibakteriálne vlastnosti a vynikajúco odvedú vlhkosť. Nohy v suchu. Využiteľné aj ako pracovné ponožky do pracovnej obuvi.

Partner: Widerio
Assent Funkčné merino ponožky Otatara

Assent Funkčné merino ponožky Otatara

7,86 € 7,86 €/ks

Veľmi teplé a vysoko funkčné ponožky do náročných klimatických podmienok, zaistia pohodlie a ochranu nohy v akomkoľvek počasí, jemné šitie špice a pohodlný neškrtiaci lem. Možnosť využitia aj do pracovných topánok.

Partner: Widerio
Sänger Filetovacie rukavice Saenger

Sänger Filetovacie rukavice Saenger

7,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Filetovacie rukavice.chráni proti porezaniuuniverzálna veľkosťmateriál: 60% polyester, 30% oceľová priadza, 10% elastan7046333

Partner: VISO TRADE