FOREO Tónujúci prístroj na tvár BEAR (Varianta Fuchsia)

FOREO Tónujúci prístroj na tvár BEAR (Varianta Fuchsia)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tónujúci prístroj na tvár Bear od značky Foreo využíva 5 intenzít mikroprúdovej technológie a T-Sonic pulzáciu pre efekt napnutia, tónovanie a zvýraznenie kontúr tváre. Napomáha redukcii vrások a zároveň sa stará o pleť v oblasti brady, tváre, krku aj čela. Celý popis

Typ pomôcky

Partner: Vivantis
313,70 €
Vrátane DPH
281,10 €

Skladom u partnera 5+ kusov

25.1.2022 - 26.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100047218305

Popis

Tónujúci prístroj na tvár Bear od značky Foreo využíva 5 intenzít mikroprúdovej technológie a T-Sonic pulzáciu pre efekt napnutia, tónovanie a zvýraznenie kontúr tváre. Napomáha redukcii vrások a zároveň sa stará o pleť v oblasti brady, tváre, krku aj čela.

Pri pravidelnom používaní prináša viditeľné a dlhodobé výsledky, ľahko sa dobíja a skvele sa hodí pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Pri jeho použití nezabudnite aplikovať vodivé FOREO sérum, ktoré zaručuje bezpečnosť a maximálne výsledky.

Ako používať:

Stiahnite si aplikáciu FOREO For You. Aktivujte Bluetooth a synchronizujte prístroj s aplikáciou. Pomocou prípravku bez obsahu oleja odstráňte z pleti make-up, kožný maz a nečistoty. Naneste na tvár tenkú vrstvu vodivého séra FOREO pre bezpečné a efektívne ošetrenie a vmasírujte ho do pleti. Zvoľte si prednastavenú intenzitu procedúry a mikroprúdu pomocou aplikácie, alebo ručne stlačením univerzálneho tlačidla. Po dobu 3 minút kĺzajte prístrojom BEAR po pleti na vybraných miestach. Po ukončení procedúry sa prístroj vypne.

Používajte po dobu 3 minút 1× denne.