Natural Intimacy Morská špongia na pleť 3L

Natural Intimacy Morská špongia na pleť 3L


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Morská špongia na pleť 3L je 100% prírodná prémiová Honeycomb huba zo Stredomoria. Huby sú veľmi mäkké a jemné vlákna, ktoré nežne čistia pleť a odstraňujú make-up. Sú bez prísad a chemikálií, ktoré by mohli podráždiť citlivú pleť. Celý popis

16.3
16,30 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 100003316170

Popis

Popis produktu

Morská špongia na pleť 3L je 100% prírodná prémiová Honeycomb huba zo Stredomoria. Huby sú veľmi mäkké a jemné vlákna, ktoré nežne čistia pleť a odstraňujú make-up. Sú bez prísad a chemikálií, ktoré by mohli podráždiť citlivú pleť. Čistí povrch pokožky a jemne odstraňuje nečistoty a špinu, ktorá sa hromadí vo vašich póroch počas celého dňa. Prirodzene sa vyskytujúce enzýmy v hubke potláčajú rast baktérií a plesní, hubka teda zostáva čistá. Honeycomb huby sú odolnejšie, viac absorpčné a čistia účinnejšie ako iné druhy húb.

Možnosti ako hubky čistiť:

Bežné čistenie:

  • Namočte hubku na 10 minút do šálky zmesi vody a octu v pomere 10: 1.
  • Pridajte niekoľko kvapiek oleja z čajovníka (Tea Tree) pre extra podporu zničenia baktérií.
  • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

alebo

  • Namočte hubku do šálky s vodou o teplote okolo 37 °C a 1 lyžicou soli z mŕtveho mora.
  • Nechajte ponorenú aspoň 5 hodín.
  • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.
Zloženie:

Prírodná morská huba

Ako používať:

Začnite ponorením huby pod teplú vodu. Vlákna huby sa po nasiaknutí roztiahnu a hubka sa stáva hodvábne mäkkou. Použite ju s obyčajnou teplou vodou pre rýchle osvieženie, s odličovacím prostriedkom na odstránenie make-upu alebo s kvapkou mydla. Morská hubka vytvorí bohatú penu a hlboko vyčistí pleť. Poradí si aj s pleťovou maskou a môžete ju používať aj keď si tvár čistíte olejom. K nanášaniu make-upu nie je úplne vhodná, pretože jej povrch nie je úplne hladký.

Balenie:

Balenie obsahuje 3 hubky o priemere cca 6 cm. Jednotlivé huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti.

Upozornenie:

Po použití nechajte špongiu vyschnúť! Huba najlepšie preschne, keď jej zavesíte. Ak leží na vodorovnom povrchu, presychá dlhšie. Nestláčajte špongiu keď je suchá, môžete poškodiť jej štruktúru.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%