Natural Intimacy Menštruačné huby 2 L

Natural Intimacy Menštruačné huby 2 L

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Menštruačné huba minerálne 3 M je 100% prírodný pomôckou bez obsahu jedinej chemickej látky s vysokou absorpciou. Sú pohodlné, mäkké a hodvábne hladké. Používajú sa rovnako ako menštruačné tampóny. Menštruačné huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti. Celý popis
14,10 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

14.4.2021 - 15.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100005583642

Popis

Menštruačné huba minerálne 3 M je 100% prírodný pomôckou bez obsahu jedinej chemickej látky s vysokou absorpciou. Sú pohodlné, mäkké a hodvábne hladké. Používajú sa rovnako ako menštruačné tampóny. Menštruačné huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti. Vhodné pre slabšie až stredne silné krvácanie.

Prírodné huby (nebielené) majú svetlo medovú farbu. Nemusí byť na pohľad tak príjemné, ale tým nestráca nič na svojej kvalite, životnosti a obsahu minerálnych látok.

Možnosti ako hubky čistiť:

Rýchle čistenie:

 • umyte hubku mydlom a vodou

Bežné čistenie:

 • Namočte hubku na 10 minút do šálky zmesi vody a ocot uv pomere 10: 1.
 • Pridajte niekoľko kvapiek oleja z čajovníka ( Tea Tree ) pre extra podporu zničenie baktérií.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

alebo

 • Namočte hubku do šálky s vodou o teplote okolo 37 C a 1 lyžicou soly z mŕtveho mora.
 • Nechajte ponorenú aspoň 5 hodín.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

Hĺbkové čistenie:

 • Namočte hubku na 10 minút do šálky s vodou a 1 lyžicou pečenie sódy. To Vašej špongiu omladí, obnoví jej hustotu a udrží trvanlivosť.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

alebo

 • Namočte hubku do šálky s vodou o teplote okolo 37 C a soľou z mŕtveho mora, pridajte niekoľko kvapiek Tea Tee oleja – vhodné ak trpíte vaginálnymi infekciami.
 • Po menštruácii vložte obe hubky do roztoku na 24 hodín.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

Pre odstránenie nežiaduceho zafarbenia:

 • Namočte hubku do roztoku teplej vody a peroxidu vodíka na 1–2 hodiny. Tým sa odstráni všetka zmena farby, huba sa prirodzene bieli, aby vyzerala svieža a úplne nová.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.
Zloženie:

Prírodné morská huba

Prídavné látky:

Pred použitím prírodné intímne špongiu vložte do misky s vodou a nechajte ju nasiaknuť vodou, čím zmäkne. Vo vysušenom stave je hubka tvrdá. Nikdy nestláčajte hubku keď je tvrdá, mohla by ste poškodiť jej štruktúru a narušiť tak jej vlastnosti a skrátiť jej životnosť. Prebytočnú vodu vyžmýkajte a potom ju prstami nasoukejte do pošvy. Hubka je naozaj mäkká, takže je potrebné zavedenie trochu nacvičiť. Jej použitie by Vám malo byť príjemné, hubka by nemala nikde tlačiť a mala by ste sa cítiť ako by ste žiadnu ani nemala. Ak zistíte, že je Vám hubka príliž veľká, môžete si ju zastrihnúť do požadovanej veľkosti i tvaru. Vždy strihajte iba mokrú špongiu! Vymývanie hubky závisí na sile menštruácie. Po vybratí menštruačný huby je potrebné ju vymyť pod tečúcou vodou a vyžmýkať prebytočnú tekutinu. Potom ju môžete opäť zaviesť do pošvy. Zo začiatku je používajte v kombinácii napríklad so slipovú vložkou z BIO bavlny . Po skončení menštruácie alebo pred opätovným použitím sa hubku dezinfikovať.

Balenie:

Dve stredomorské huby o velkosti 5,5 cm až 6,5 cm najvyššej kvality v papierovom sáčku.

Upozornenie:

Pred prvým použitím menštruačné hubku dobre preperte. Pretože sa jedná o úplne prírodný produkt, ktorý vyrástol v mori, môže sa stať, že aj napriek tomu, že bola pred distribúciou vypláchnutá, nájde sa v nej ešte pár zrniek piesku. Toto platí hlavne pre tých nebielenej hubky. Na čistenie hubiek nepoužívajte drsná mydlá, tablety alebo chemikálie, ktoré by mohli poškodiť jej jemné vlákna. Mohli by zostať v hubke a dostali by sa do kontaktu s Vašou sliznicou.