Medisana Čistiaca kefka na tvár Facial Brush 880

Značka: Medisana Náš kód: 100002441015

Partnerský predaj

Medisana Čistiaca kefka na tvár Facial Brush 880

Čistiaca kefka pomáha jemne odstrániť všetky nečistoty na Vašej pleti a tým jej dodáva zdravý vzhľad. Pri použití čistiaceho kefky dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a zároveň na čistenie pórov. Pokožka tým získava úžasný základ ku vstrebaniu kozmetických prípravkov. Celý popis

25.6

25,60 € vrátane DPH

Náš kód: 100002441015

Popis

Popis produktu

Čistiaca kefka pomáha jemne odstrániť všetky nečistoty na Vašej pleti a tým jej dodáva zdravý vzhľad. Pri použití čistiaceho kefky dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a zároveň na čistenie pórov. Pokožka tým získava úžasný základ ku vstrebaniu kozmetických prípravkov.

 

Čistke kefka na tvár je vďaka batériovému napájanie nezávislý na prívodnom kábli a nabíjačke. Je chránený pred silným prúdom vody a môžete ho bez obáv použiť aj v sprche.

Kefka je dodávaný s tromi kefkovými nástavcami a jedným ochranným viečkom. Prvá čistiaca hlavica je určená na citlivú a jemnú pokožku. Druhá hlavica je určená pre bežnú pokožku a je mierne hrubší. Posledný hlavica je špeciálny, silikónová a slúži k hĺbkovému čisteniu.

 

vlastnosti:

  • vhodný pre normálnu a citlivý typ pleti,
  • šetrne odstraňuje nečistoty,
  • dodáva pokožke zdravý vzhľad,
  • vďaka sonickými vibráciám pracuje jemne, ale efektívne,
  • vhodný ako doplnok ručného čistenie pleti,
  • vhodný pre každodenné použitie,
  • automaticky sa vypne.
Ako používať:

Pred použitím si prečítajte návod.

 

Navlhčite pleť vodou a namočte kefovú hlavicu do vody. Naneste čistiaci prípravok priamo na tvár alebo na kefovú hlavicu. Očistite pleť jemnými krúživými pohybmi a opláchnite pokožku vodou.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%