Drefka Odličovacie tampóny 20ks + bavlnené vrecúško na pranie

Drefka Odličovacie tampóny 20ks + bavlnené vrecúško na pranie

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Odličovacie tampóny sú vyrobené z unikátnej kombinácie bambusových vlákien, takže vydržia dlhšie a tak predstavujú skvelú alternatívu k jednorazovým odličovacím tampónom. Po použití ich jednoducho vyperiete a môžete použiť znovu. Balenie obsahuje 20 ks odličovacích prateľných tampónov Celý popis
28 €
Vrátane DPH
Partner: Drefka

Skladom u partnera 5+ kusov

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Drefka

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8416088

Popis

Odličovacie tampóny Drefka sú prírodné a znovu použiteľné. Sú vyrobené z unikátnej kombinácie bambusových vlákien, takže vydržia dlhšie a tak predstavujú skvelú alternatívu k jednorazovým odličovacím tampónom. Sú vhodné na každodenné používanie. Sú jemné na dotyk a vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné aj pre citlivú pleť. Po použití ich jednoducho vyperiete a môžete použiť znovu. Balenie obsahuje 20 ks odličovacích prateľných tampónov o priemere približne 8cm + praktické vrecúško z bavlny.

ZDRAVO, ČISTO A EKOLOGICKY:

Naše odličovacie tampóny môžete používať ako klasické odličovacie tampóny. Sú vyrobené z bambusových vlákien, preto sú jemné na dotyk a tak sú vhodné aj pre citlivú pleť. Môžete si nimi vyčistiť pleť, alebo odlíčiť make-up. Po použití ich vyperiete ručne, alebo v práčke a môžete používať znovu.

ŠETRNÉ K PRÍRODE A VAŠEJ PEŇAŽENKE:

Sú vyrobené z ekologickej bavlny a tak nezaťažujú prírodu. Neprodukujete s nimi ani žiaden zbytočný odpad, keďže sú znova prateľné. Sú skvelou náhradou jednorazových odličovacích tampónov, pretože vám vydržia dlhšie, takže šetríte nimi prírodu a ešte aj vašu peňaženku.

EKOLOGICKÉ BALENIE:

Obal, v ktorom je výrobok zabalený, je 100% kompostovateľný a biologicky odbúrateľný. Je vhodné aj ako darček.

LEPŠIA A ZELENŠIA BUDÚCNOSŤ:

My v Drefke sme presvedčení o tom, že lepšia budúcnosť začína u každého z nás a najlepšie ako začať, je výrobkami na každodenné použitie. Preto sú naše výrobky vyrobené z obnoviteľných a recyklovateľných materiálov a process pri ich výrobe je 100% udržateľný.