Beauty Relax Estetický multifunkčný prístroj Body face Ultimate

Beauty Relax Estetický multifunkčný prístroj Body face Ultimate

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bodyface Ultimate je multifunkčné zariadenie pre ošetrenie celého tela. Prístroj využíva technológia najčastejšie používané v estetických štúdiách. Podtlaková lymfatická drenáž s vákuovým nasávaním, multipolárny rádiofrekvencie, ultrazvuková kavitácia. Celý popis
462,10 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

2.11.2021 - 3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054012586

Popis

Bodyface Ultimate je multifunkčné zariadenie pre ošetrenie celého tela. Prístroj využíva technológia najčastejšie používané v estetických štúdiách. Podtlaková lymfatická drenáž s vákuovým nasávaním, multipolárny rádiofrekvencie, ultrazvuková kavitácia. Neinvazívny lifting pleti, podtlaková drenáž pre potlačenie príznaku celulitídy a ultrazvuková kavitácia pre formovanie postavy. Kvalitné spracovanie všetkých komponentov. Vysoká úžitková hodnota. Extrémne dlhá životnosť prístroja. Možnosť dávkovanie výkonu jednotlivých technológií. Stolné prevedenie.

oblasti použitia
Tvár, dekolt, paže, brucho, boky, vonkajšie a vnútorná strana stehien, zadok, lýtka

3 aplikačné hlavice s individuálnymi technológiami
Podtlaková lymfatická drenáž s vákuovým nasávaním
multipolárny rádiofrekvencie
ultrazvuková kavitácia

Aplikátor s vákuovým nasávaním a prídavnou funkciou rádiofrekvencie
Lymfatická masáž patrí medzi najúčinnejšie spôsoby pre redukciu prejavov celulitídy. Rytmické hnetenie svalov zaisťuje správne prúdenie lymfy v tele. Prispieva k odvádzaniu nečistôt z krvi. Prostredníctvom podtlakovej terapie možno telo zbaviť nežiaducich opuchov a nepekne vyzerajúce pomarančovej kože.
Masáž prebieha cyklicky v troch fázach:

1. Nasatie podkožného tkaniva
2. Ručné pohyb aplikátora na vybrané časti tela
3. Postupné uvoľnenie vytvoreného podtlaku

Kombinácia podtlaku a pohybu aplikátora, ktorý mechanicky stimuluje pokožku okrajom aplikačnej hlavice, vzniká intenzívna kompresný lymfatická masáž. Ľahko ošetríte všetky problematické partie. Maximálne sa prispôsobí vašim krivkám.

Aplikátor s multipolárny rádiofrekvenciou
Aplikačná hlavica generuje energiu prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa úplne špecifickým výkonom a frekvenciou. Rádiofrekvenčná vlny sú optimalizované na to, aby spôsobili tepelný gradient, ktorý významne ovplyvňuje procesy vo vrstve dermis. Dodaná energia aktivuje remodeláciu kolagénových vlákien a elastínu. Maximálne možné zacielenie energie aj v lokalitách s výraznejšou tukovou vrstvou a následná excitácie metabolických procesov má významný vplyv na veľmi efektívne vyhladenie ovisnutých a deformovaných kontúr.

Aplikátor s ultrazvukovou kavitáciou
Aplikačné hlavica s veľkou kontaktnou plochou generuje ultrazvukové vlny, ktoré aktívne stimulujú tukové tkanivo. Dochádza k narušeniu integrity tukovej bunky a uvoľňuje sa tuk. Uvoľnený tuk sa štiepi na glycerol a voľné mastné kyseliny. Glycerol slúži ako zdroj energie, zatiaľ čo mastné kyseliny sú prenesené do pečene, kde sú spracované ako bežné mastné kyseliny z potravy a vylúčené z tela von prirodzenou cestou. Odstránený tuk sa späť do tkaniva nevracia. Ultrazvuková kavitácia je bezbolestná, neinvazívna, šetrná, účinná a hlavne trvalá metóda na odstraňovanie tukového tkaniva, redukciu celulitídy a vyhladenie pokožky.

Technic ké parametre

Rozmery: 40 × 20 × 30 cm
Hmotnosť: 6 kg

vlastnosti:

 • estetický multifunkčný prístroj,
 • redukuje jemné mimické vrásky,
 • zvyšuje pružnosti kontúr tváre,
 • spevňuje a vypína pleť,
 • potláča prejavy celulitídy,
 • stimuluje lymfatický systém končatín,
 • redukuje tukového tkaniva na vybraných telesných partiách,
 • úplne neinvazívne charakter ošetrenie,
 • bezpečné a bezbolestné používanie,
 • 3 aplikačnej hlavice,
 • kvalitné spracovanie všetkých komponentov,
 • určené pre domáce i komerčné využitie.
Ako používať:

Používajte podľa návodu.