Sefiros Vysoký štetec na očné tiene s rukoväťou z červeného dreva Red Wood (Eyeshadow Brush Large)

Značka: Sefiros Náš kód: 100000291023

Partnerský predajAkcia

Akcia platí do 02.09.2019 alebo do vypredania zásob.

Sefiros Vysoký štetec na očné tiene s rukoväťou z červeného dreva Red Wood (Eyeshadow Brush Large)

Štetec na očné tiene zo série Sefiros Red Wood mimoriadne priťahuje pozornosť červenohnedú drevenou rukoväťou kontrastne kombinovanú s mätovo-kovovou sponou ukončujúci štetec. Celý popis

3.1

3,10 € vrátane DPH

Náš kód: 100000291023

Popis

Popis produktu

Štetec na očné tiene zo série Sefiros Red Wood mimoriadne priťahuje pozornosť červenohnedú drevenou rukoväťou kontrastne kombinovanú s mätovo-kovovou sponou ukončujúci štetec. Extrémne jemný, napriek tomu silný vlas štetca, je vyrobený zo syntetických high-tec vlákien, ktoré zaisťujú perfektné nanášanie líčidiel. Štetec na očné tiene zaistí rovnomerné nanesenie tieňov na celé viečko, ale je tiež estetickým doplnkom vašej kabelky, alebo kúpeľne. 

Dĺžka: 19 cm, vrátane rukoväte.

Exkluzívne: predĺžená záruka 36 mesiacov!

Výhody: 

 

  • zaisťuje profesionálny, rovnomernú a príjemnú aplikáciu,
  • vyrobený v členských krajinách EU.
  • Vhodné pre vegánov.

Ako sa o štetec starať:

Štetec je potrebné pravidelne čistiť pre zachovanie jeho hebkosti a jemnosti. Zostávajú na ňom zvyšky make-upu, špina, mastnota, baktérie a odumreté čiastočky kože. Štetec jemne preperte v teplej vode s trochou špeciálneho mydla Sefiros. Dbajte na to, aby sa voda nedostala dovnútra rukoväti, ktorá drží vlasy štetce pohromade. Štetec potom nechajte pred opätovným použitím dobre vyschnúť. Nevysušujte ho fénom ani ho nedávajte na radiátor. Nechajte ho vždy uschnúť voľne vlasy smerom nadol.

Ako používať:

Používajte štetec na nanášanie očných tieňov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%