Philips Avent Prsné vložky jednorázové denné 60 ks-22%
10,50 € 8,15 €

Akcia

Jednorázové denné vložky 60 kusov sú maximálne pohodlné, nenápadné a s vysokou absorpciou, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky. Samolepiaci pásik vložky zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke.

Philips Avent zberače materského mlieka - 2 ks
16,60 € 14,39 €

Akcia

Tieto mäkké zberače materského mlieka sa nosia vo vnútri podprsenky, aby chránili vaše bradavky pred odieraním a zachytili prebytočné materské mlieko.

Philips Avent chrínič bradaviek- small, 2ks
8 € 7,18 €

Akcia

Chránič prsných bradaviek zabraňuje rozbolaveniu alebo popraskaniu bradaviek počas dojčenia. Tvar motýlích krídel umožní dieťaťu kontakt s pokožkou mamičky a po uzdravení bradaviek sa dieťa ľahko vráti k normálnemu dojčeniu.

Ameda Custom Fit prsný nadstavec stredný/veľký-30%
21,59 € 15 €

Akcia

Ameda Custom Fit prsný nadstavec stredný/veľký pre čo najindividuálnejší prístup ku všetkým mamičkám a ich veľkostiam bradaviek. Pre prípad, že Vám nesedí najčastejšia veľkosť prsného nadstavca. Odsávajte čo najefektívnejšie.

Ameda Sada vreciek na materské mlieko, 40 ks-24%
29,20 € 22 €

Akcia

Ameda Sada vreciek na materské mlieko, 40 ks – kapacita jedného vrecka je 150 ml. Vrecká sú silné, z pevnej trojvrstvovej fólie. Ľahko sa otvárajú pomocou zipsu, majú priestor na vlastné poznámky. Bez BPA.

Medela Pás pre ľahké odsávanie, veľ. XL-55%
45,30 € 20,16 €

Akcia

Medela Pás pre ľahké odsávanie biely, XL je jednoduché a pohodlné riešenie, ktoré prináša ženám možnosť mať pri odsávanie materského mlieka voľné ruky a relaxovať.

Philips Avent chránič bradavek - medium 2 ks+ster.krabička-17%
9,90 € 8,12 €

Akcia

Chránič prsních bradavek Od značky Philips AVENT zabraňuje rozbolavění a popraskání bradavek během kojení. Tvar motýlích křídel zajistí kontakt miminka s pokožkou maminky a dítě si tak na něj snadno zvykne. Jsou vyrobeny z měkkého silikonu.

Philips Avent Prsná termovložka 2ks-17%
18,90 € 15,65 €

Akcia

Prsná termovložka sa jemne stará o naliate prsníky, vďaka nej je ľahšie dojčenie ako pre mamičku tak i pre dieťa. Termovložky boli vyvinuté v spolupráci s laktačnou poradkyňou. Súčasťou balenia sú 2 termovložky a 2 návleky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: